В МОН стверджують, що електронний вступ працює

У Міносвіти стверджують, що система електронного вступу до навчальних закладів працює стабільно

В МОН стверджують, що електронний вступ працює

У Міністерстві освіти і науки стверджують, що система електронного вступу до вищих навчальних закладів працює стабільно. Про це під час брифінгу, присвяченому роботі системи, сказала перший заступник міністра освіти Інна Совсун.

Зокрема, посилаючись на порівняльні статистичні дані минулого та поточного року, вона повідомила про позитивну динаміку кількості поданих абітурієнтами заяв в електронній формі в 2016 році.

«Станом на сьогодні в електронній базі зафіксовано 269 тисяч поданих заяв. З них 167 тисяч подано в електронному вигляді», - зазначила Інна Совсун.

«Звісно у якихось абітурієнтів можуть виникати труднощі щоб зайти на портал, але разом з тим ми бачимо, і кількість заяв це підтверджує, що зайти і зареєструватись можливо і це простіше ніж минулого року», - наголосила заступник міністра.

Вона також зазначила, що співробітники Міністерства освіти і ДП «Інфоресурс», після здійснення перевірок пересвідчились у тому, що подати документи про вступ до вищого навчального закладу абсолютно реально і можливо.

«Для абітурієнтів подати документи в цьому році простіше, ніж це було в минулі роки», - сказала Інна Совсун.

На зауваження про те що сайт не працює, існують проблеми з можливістю завантаження скан-копії атестата, відсутній повний перелік вищих навчальних закладів у базі, у деяких вишах не представлений повний перелік спеціальностей тощо, чиновники повідомили, що станом на 3 липня ці проблеми вже вирішено.

Як відомо, в Україні розпочалась вступна кампанія. Цього року прийом документів на вступ за результатами ЗНО здійснюється виключно в електронній формі.

Редакція освіта.ua отримує численні звернення щодо якості роботи системи електронної подачі документів до вищих навчальних закладів від учасників вступної кампанії та їх батьків.

Освіта.ua
13.07.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів