Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії

Опубліковано перший рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2019 року

Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» втретє складений щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2019 році.

Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Перш за все, публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2020 році. Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти.

Також сформовані рейтинги стануть у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

Рейтинг: Найбільший бал ЗНО на контракт.

Цей рейтинг допоможе ознайомитись з інформацією про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2019 році зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти України, в яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Найбільший бал ЗНО на бюджет.

Цей рейтинг-лист містить інформацію про середній бал сертифікатів ЗНО вступників, які були зараховані на навчання за кошти держбюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Зазначені дані будуть корисними вступникам і їх батькам, щоб оцінити шанси вступу на бюджет до обраних вишів. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані на бюджет.

Рейтингова таблиця визначає заклади, до яких було зараховано найбільшу кількість вступників на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Дані допоможуть отримати інформацію про кількість бюджетних місць та конкурс на одне бюджетне місце під час вступної кампанії 2019 року. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані на контракт.

Рейтинг визначає лідерів серед навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Цей рейтинг стане у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані до приватних вишів.

Рейтинг визначає лідерів серед приватних навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Таблиця допоможе майбутнім абітурієнтам, які мають бажання здобувати освіту у приватних закладах освіти, отримати інформацію про кількість таких вступників у 2019 році та зробити більш зважений вибір. Дивитися рейтинг>>>

ДАНІ РЕЙТИНГУ

У рейтингу використані дані, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за результатами вступної кампанії 2019 року.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» здійснює інформування широкої громадськості про перебіг подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до закладів вищої освіти під час проведення вступної кампанії з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти.

Освіта.ua
23.01.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Суми глухів
Це не рейтинг, а свідчення викривленої державної політики в освіті, деградації економіки. Вузи Галузей, які забезпечують формування Ввп, благоплуччя - всі в ж... , а попереду всяке сміття - типу Могилянки ч и католицького внз ! Україна бачить, як керують випускники могили - Новосад, Совсун, квіт , маркарова... Хіба можна ставити технічні внз в один ряд із гуманітаріями?? Бездарі.
Serhiy Krjuchkov
Для Суми глухів: Посмотрел специально проходной на 122 Компьютерные науки. Вроде техническая специальность) УКУ (контракт!) - 191.811, НАУКМА - 177.400 контракт, 189.900 - бюджет. 122 ИПСА КПИ: бюджет 187.550, контракт 126.950. Бюджет сопоставим, а при лицензионном объёме 190 человек вынуждены брать слабеньких :(
Крук Ішор
Католицький та Могилянка- це центри агентури розвідки США
Ігор
Для Крук Ішор: Український Католицький університет заснував Патріарх Йосиф Сліпий з ініціативи та благословення Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького на основі Духовної Семінарії. Це приватний науковий та навчальний богословський заклад у Львові. Диплом бакалавра богослов’я, який отримали перші випускники УКУ у 1999 році, визнають усі католицькі та багато некатолицьких навчальних закладів світу. Протягом півтора століття семінаристи навчалися на філософському й богословському факультетах Львівського університету, відроджували й плекати традиції київського християнства. Пізніше був утворений Український Католицький Університет ім св. Климента в Римі, організований та очолений у 1963 році Митрополитом Йосифом Сліпим. У 1994 році діяльність УКУ було відновлено під назвою «Львівська Богословська Академія» (ЛБА), а влітку 2002 року Академію було реорганізовано в Український католицький університет (УКУ).
Коментувати
Марина Михайличенко
Лучше бы опубликовали рейтинг ВУЗов по % выпускников, которые нашли работу по специальности, как быстро они ее нашли и какие заработные платы получают благодаря полученному в ВУЗе образованию. Абитуриентам интересны не те ВУЗы, в которые тяжело или легко поступить, а ВУЗы дающие конкурентно способные специальности. Иными словами: если я потрачу 5 лет жизни и ннную сумму денег на ваше образование - что я получу в результате?
Наталія Кушніренко
Для Марина Михайличенко: це можна скласти самому - співвіднести зі статистикою затребуваних професій і тенденціями на ринку праці та прогнозами про зміни на найближчий час.
Andrii Hamuliak
Наталія Кушніренко ваша відповідь не конкретна. Будь ласка, наведіть приклад.
Коментувати
До Lpt
Увага! На сайті Троль! Для таких, що вища а що середня освіта - то все по нулю у цій державі , або чим гірше тим краще.. Їм би десь поучавствувать і пагаваріть
LPT
А-ха-ха! Классный рейтинг! Очень красноречивый, особенно по баллам. Сразу возникает вопрос. А в чём смысл и цель функционирования ВУЗов, пытающихся дать высшее образование абитуриентам, набравшим общий балл ЗНО ниже 150 и 140 единиц? Неудивительно, что украинские дипломы не котируются за пределами страны. Переименовать надо эти шарашкины конторы в ПТУ, максимум в техникумы с выдачей соответствующего документа об уровне образования. Ибо это полная профанация самого понятия "высшее образования".
порада
Було б добре справді бачити рейтинг рівня корупції. Його зробити дуже легко, провести анонімне анкетування у студентів. Чому б і ні? Прочитала в положенні про сертифікацію про опитування щодо педагога. Поставте у даній галузі усіх у рівні умови.
Olga
Рейтинги ні про що. Складіть ще рейтинг по рівню корупції., щоб люди знали наперед нащо йдуть і куди.
Serhiy Krjuchkov
Для Olga: рейтинг DOU враховує корупцію у ВНЗ :)
Serhiy Krjuchkov
https://dou.ua/lenta/articles/corruption-in-universities-2019/
Коментувати
Роман
Найвище в рейтингу серед педагогічних - Драгоманова із середнім балом ЗНО 167.48, але серед всіх вишів це 55 місце. Ще є питання про рівень вчителів, які прийдуть , можливо, в школи через 5 років?
LPT
Для Роман: А они уже давно пришли. Более двух десятков лет учителями притворяются.
Коментувати
Vitaliy
Рейтинги ні про що. На горі меди та право. Слід подавати рейтинги за спеціальностями, тоді можна було б про щось говорити. Усереднений рейтинг по класичному університету це те ж саме що середня температура по лікарні 36,7.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!