Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії

Опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2020 року

Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» втретє складений щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії, що відбулась у 2020 році.

Основною метою публікації рейтингу є ознайомлення широкого кола громадськості, майбутніх абітурієнтів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з відкритими даними вступної кампанії.

Перш за все, публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл і молоді, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2021 році. Рейтинг допоможе їм зорієнтуватись у можливостях вступу до українських вишів, оцінити власні шанси та зробити свідомий вибір закладу освіти для здобуття вищої освіти.

Також сформовані рейтинги стануть у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам.

Статистичні дані рейтингу поділені за декількома групами і містять статистичну інформацію про середній бал ЗНО вступників, кількість зарахованих осіб на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих осіб до приватних вишів, а також інші дані.

Рейтинг: Найбільший бал ЗНО на контракт.

Цей рейтинг допоможе ознайомитись з інформацією про показники середнього бала ЗНО абітурієнтів, яких у 2020 році зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт). Зазначений рейтинг фактично визначає лідерів серед закладів освіти України, в яких вступники виявили бажання здобувати вищу освіту за власні кошти. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Найбільший бал ЗНО на бюджет.

Цей рейтинг-лист містить інформацію про середній бал сертифікатів ЗНО вступників, які були зараховані на навчання за кошти держбюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Зазначені дані будуть корисними вступникам і їх батькам, щоб оцінити шанси вступу на бюджет до обраних вишів. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані на бюджет.

Рейтингова таблиця визначає заклади, до яких було зараховано найбільшу кількість вступників на навчання за кошти державного бюджету на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Дані допоможуть отримати інформацію про кількість бюджетних місць та конкурс на одне бюджетне місце під час вступної кампанії 2020 року. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані на контракт.

Рейтинг визначає лідерів серед навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників за кошти фізичних та юридичних осіб на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Цей рейтинг стане у пригоді адміністраціям закладів вищої освіти, управлінцям усіх ланок та освітнім експертам. Дивитися рейтинг>>>

Рейтинг: Вступники зараховані до приватних вишів.

Рейтинг визначає лідерів серед приватних навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Таблиця допоможе майбутнім абітурієнтам, які мають бажання здобувати освіту у приватних закладах освіти, отримати інформацію про кількість таких вступників у 2020 році та зробити більш зважений вибір. Дивитися рейтинг>>>

ДАНІ РЕЙТИНГУ

У рейтингу використані дані, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за результатами вступної кампанії 2020 року.

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» здійснює інформування широкої громадськості про перебіг подання заяв щодо вступу, рекомендування до зарахування та зарахування до закладів вищої освіти під час проведення вступної кампанії з метою забезпечення відкритості та прозорості при проведенні прийому до закладів вищої освіти.

Освіта.ua
08.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
студентка
Усі так звані рейтинги, медалі і Ардєна на грудях сотрудніков унівєрсітєта а также продвижение по служебной лестнице - все базируетса на одном рейтинге - кто и как оперативно будет носить или посилать ( нет всетаки носить, ведь можно все кибервичислить) дань со студентов повише.
Тарас Шевченко
Ці рейтинги не тещо НЕОБ.ЄКТИВНІ, А ВОНИ БРЕХЛИВІ І СКЛАДЕНІ ЗА РЕЙТИНГАМИ - З ЯКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІДУТЬ В КИШЕНІ НАЙБІЛЬШІ ПОТОКИ. тАК У СТАТТІ " Вступ.ОСВІТА.UA: Найбільший бал ЗНО на бюджет" - БРЕХНЯ, ЩО АКАДЕМІЯ ЮРИДИЧНА КІВАЛОВА ЗАЙМАЄ 10 МІСЦЕ, А МЄЧНІКОВА І МЕДУНІВЕРСИТЕТ ЗНАЧНО НИЖЧЕ - - БРЕХНЯ І БРЕХНЯ. ЛЮДИ І СТУДЕНТИ І АБІТУРІЄНТИ - НЕ ВІРТЕ, І НЕ ВІРТЕ
Сименко
Ці рейтинги не об’єктивні , вони ніяк не характеризують якості університету , а більше віддзеркалюють конюктуру ринку спеціальності на даному періоді.
Сарінчук
Всі ці показники нічого не варті . Бо оцінка в атестаті різна по кожній школі. Зно - це відносна також оцінка... А всі оцінки залежать від профілю внз: гуманітарнийчи технічний. А весь світ оцінює не по вступу, а по оцінці роботодавців,як процес навчальний організований у колективі.
Serhiy Krjuchkov
Для Сарінчук: Схоже, Ви не вивчали "Прийняття оптимальних рішень в умовах неповної інформації" чи подібні дисципліни. З власної практики вступу свої дітей розповім про практичне значення подібних рейтингів. 1. Не секрет, що прохідний бал різних ВНЗ однієї спеціальності відрізняється в середньому на балів 20. Тому, якщо інших вподобань немає, пріоритети слід розставляти у відповідності до рейтингу. 2. Комфортніше навчатись в оточенні близьких за рівнем знань і здібностей одногрупників. Занадто сильна дитина ризикує "зазвіздиться" і втратити інтерес до навчання, доки інші підтягуватимуться. Занадто слабка знаходитиметься в стані постійного стресу, нехватки вільного часу в намаганні наздогнати однокурсників. Орієнтир - середній бал з тих же рейтингів. 3. Викладачі змушені орієнтуватись на рівень студентів, тому оптимально мати невеликий розрив між контрактниками і бюджетниками, максимальним, середнім і мінімальним прохідним балом. 4. Зазвичай дорожчий товар більш якісніший????
Коментувати