У перший день вступної кампанії абітурієнти подали 60 тисяч заяв

У Міністерстві освіти повідомили, що у понеділок у вищих навчальних закладах було зареєстровано 60 800 заяв про вступ. Половина заяв надійшла в електронній формі

У перший день вступної кампанії абітурієнти подали 60 тисяч заяв

У профільному відомстві повідомили, що 1 липня вищі навчальні заклади України отримали 60 800 заяв від абітурієнтів, з них в електронному вигляді – 30050, у паперовому – 30750.

Переважна більшість заяв подана на вступ до ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації – 47550. Навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації отримали 13 250 заяв вступників.

За кількістю поданих заяв у перший день вступної кампанії лідирують Київський національний університет ім. Шевченка, НТУУ "КПІ" та Національний авіаційний університет.

Також абітурієнти активно подають заяви до Харківського національного університету ім. Каразіна, Львівського національного університету ім. Франка, Дніпропетровського національного університету ім. Гончара, Національного педагогічного університету ім. Драгоманова, Київського національного університету культури і мистецтв, Київського національного економічного університету ім. Гетьмана та Національного університет "Львівська політехніка".

Прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі документа про повну загальну середню освіту та сертифікатів ЗНО буде завершено 31 липня. Український центр оцінювання якості освіти вже оголосив результати ЗНО з більшості тестових предметів.

Прийом документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси або складати вступні екзамени у вищих навчальних закладах закінчується 20 липня.

Перші рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих для зарахування на бюджетну форму навчання, мають бути оприлюднені вищими навчальними закладами 1 серпня, а вже 10 серпня вузи мають видати накази про зарахування абітурієнтів на навчання за кошти державного бюджету.

Освіта.ua
02.07.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
святослав
я подав в документи в один вуз на 3 спеціальності,припустим що мене зарахували на першій хвилі,але я хочу на іншу спеціальність,якщо після 2 або 3 хвилі мене приймуть на ту спеціальність яку я хочу,як зробити щоб я потрапив на ту спеціальність яку я хочу??
Max Krasikov
обовязково при собі мати батьків при подачі документів? ну там же потрібен підпис одного з батьків. в моєму випадку опікуна. чи я сам можу розписатися за свої персональні дані замість одного з батьків (опікуна)???
Леонід
чи е укр. мова профільним предметом у Запорізькій Державній Інженерній Академії
Max Krasikov
Для Леонід: сайт глюконув)) сайт vstup.info в помощь)
Коментувати
Леонід
де можна подивитися усі внз і які в них профільні предмети (на деяких сайтах внз не опубликовано які в них профільні предмети)
Max Krasikov
Для Леонід: я туди також поступаю. ні, там більше математика. укр- мова-мені здається, що навіть немає такого факультета, куди з мовою поступати!
Коментувати
Кіра
Чи є шанс вступити в НАУ на бюджет з балом 719?
Гость
Для Кіра: смотря на какое направление. посмотри списки поступивших за прошлый год и будет ясно
Кіра
де їх можна подивитися, якщо на сайті немає?
333
На сайте "Конкурс"
Коментувати
Татьяна Нечволода
Чи є в мене надія вступити у ВУЗ на бюджет з такими балами: укр. мова 165,5; біологія 177; математика 167,5; іст. Укр. 163,5 ???
Max Krasikov
Для Татьяна Нечволода: дивлячись куди, в який вуз, яка спеціальність, к-ть бюджетних місць.
Коментувати
Таміла
Чи можу я вступити в університет, якщо мова в мене 120, а інші предмети я набрала більше ніж профільний?
Ivan
Для Таміла: якщо по профільному 170 або більше
Max Krasikov
ні! профільній, наприклад, математика, потрібно більше ніж 170 балів! тоді - так Раджу подавати в заклади 1-2 рівня акредитації
Коментувати
Сергій
Подскажите пожалуйста!Мне при поступление приемная комиссия поставила на оригинальном сертификате ЗНО штамп и на нем написано приемная комиссия,и если я передумаю туда поступать и подам оригинал в другой вуз,не будет ли у меня проблем с этим штампом на обратной стороне изза того что там штапм другого универа приемной комиссии?
Lumier
Для Сергій: нет не будет у меня во всяком случае в прошлом году не было, на обороте вроде даже две надписи было, а понесла в третий.
Коментувати
андрій
Чому не працює сайт ez.osvitavsim ?
DR
Для андрій: бо всі туди ломонулись, треба зачекати мабуть
Коментувати
Вадім Заболотній
скажіть будь ласка, я закінчила в цьому році коледж, і здобула молодшого спеціаліста, я хочу продовжити далі навчання на бакалавра. як мені подати електрону заявку до університету, якщо в цій базі лише ЗНО, і атестат, а графи диплом-не має?? (це сторінка брата-ВК)
Max Krasikov
Для Вадім Заболотній: простіше зателефонувати до вузу та спитати) номери та єлектронна пошта є на кожному сайті вузу
Коментувати
Виктория
лучше скажите литературу..чем считаете сколько подало заявлений...