У МОН визначили, скільки виші заплатять за роботу з ЄДЕБО

Напередодні вступної кампанії у МОН повідомили про зміну вартості послуг за організацію та підтримання доступу до Єдиної електронної бази з питань освіти для вищих навчальних закладів

У МОН визначили, скільки виші заплатять за роботу з ЄДЕБО

У листі ДП "Інфоресурс", яке є розпорядником Єдиної державної бази з питань освіти, повідомили керівників навчальних закладів про зміну вартості послуг з організації доступу навчальних закладів до електронної бази.

Відповідно до нового прейскуранта, разова послуга з організації доступу навчального закладу до Єдиної бази (1 робоче місце) становитиме 567,00 грн, а підключення кожного додаткового робочого місця для доступу навчального закладу до ЄДЕБО коштуватиме 537,00 грн.

Вартість підключення системи навчального закладу через програмний інтерфейс доступу до Єдиної бази становитиме 9 578,52 грн.

Цього року зросла вартість щоквартальної плати за послуги ДП "Інфоресурс" з підтримання доступу навчальних закладів до Єдиної бази. У 2013 році вона становитиме 0,63 грн. за одного студента. Минулого року ця послуга коштувала навчальним закладам 0,36 грн. з розрахунку за одного студента.

Як відомо, Єдина електронна база з питань освіти використовується навчальними закладами під час вступної кампанії. Зокрема, до неї мають вноситися заяви про вступ та інші відомості про абітурієнтів.

У 2013 році, відповідно до листа профільного міністерства, до системи будуть підключені вищі навчальні заклади I-II рівня акредитації, які раніше не використовували ЄДЕБО.

За словами головного спеціаліста департаменту вищої освіти МОН Олега Януша, усього до електронної бази будуть підключені більше 1100 навчальних закладів.

"Цього року будуть підключені всі ВНЗ - більше 1100 вишів зареєструвалися, підключені до ЄДЕБО, мають свої ключі, операторів", - повідомив Януш.

Як відомо, Єдина державна електронна база з питань освіти була створена відповідно до постанови Кабінету Міністрів у 2011 році. Електронна база є автоматизованою системою збирання, верифікації, оброблення, зберігання та захисту даних, у тому числі персональних, щодо надавачів та отримувачів освітніх послуг з метою забезпечення потреби фізичних та юридичних осіб.

Володільцем Єдиної бази є Міністерство освіти і науки.

Освіта.ua
09.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів