В Україні вводять електронні студентські квитки

У вересні розпочнеться впровадження електронних багатофункціональних студентських квитків, які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток

В Україні вводять електронні студентські квитки

Починаючи з наступного навчального року в Україні розпочнеться впровадження проекту "Електронний студентський квиток", який передбачає видачу електронних студентських і учнівських квитків студентам вишів та учням професійно-технічних навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний у Міністерстві освіти і науки.

Електронні квитки поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток.

Функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток" покладені на державне підприємство "Інфоресурс", яке є адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Також державному підприємству "Інфоресурс" доручено спільно з Міністерством інфраструктури та з метою надання пільг по електронним студентським та учнівським квитками вжити заходів для організації надання пільгового проїзду.

В рамках реалізації проекту навчальні заклади укладатимуть угоди з банківськими установами на обслуговування студентів. Передбачається, що кожному студенту денної форми навчання буде відкрито банківський рахунок, виданий електронний студентський квиток - банківська картка з можливістю перерахування стипендії на рахунки студентів, зняття готівки з банківських рахунків та безготівкової оплати товарів та послуг, в т.ч. за навчання.

Освіта.ua
30.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Роман Лука
чи можна з релігійних міркувань відмовитись від цього?
Жека
Цікаво який банк отримує таких клієнтів, чи знову "привєт" собі захопив таку аудиторію...
Ярослав
В НУ ЮАУ це вже також діє.
Костянтин
У нас в ХНУ ім. В.Н. Каразіна вже давно діє така система) нічим не дивуєте, ну може якісь там відсталі вузи ще таким не користуються?
Jerry
Для Костянтин: Вы знаете ДонНТУ, еще не пользуется, но никогда не считалсяч отсталым.
Жека
Для Jerry: жаль, що так виходить :(
Олена
Костянтин, ХНУ імені В.Н. Каразіна бере участь у Програмі розвитку Національної системи масових електронних платежів, до цього року приймала участь у якості учасника експерименту з розвитку НСМЕП. НЕ всі ВУЗи України приймали участь у цьому проекті.
Коментувати