Деякі питання забезпечення студентськими та учнівськими (для професійно-технічних навчальних закладів) електронними квитками, починаючи з 2013 навчального року

Наказ МОН № 575 від 22.05.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 575 від 22 травня 2013 року

Деякі питання забезпечення студентськими та учнівськими
(для професійно-технічних навчальних закладів)
електронними квитками, починаючи з 2013 навчального року

Враховуючи пункт 7 плану заходів з реалізації Концепції поширення безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 26 травня 2006 р. № 753, результати пілотного проекту "Електронний студентський квиток", реалізованого Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством транспорту та зв’язку та Національним банком України відповідно до наказу МОН від 14 серпня 2006 р. № 617, яким затверджено зразок і опис електронного студентського квитка, протокольні рішення Кабінету Міністрів України від 02.06.2010 та 05.11.2012 № 85, наказ МОН від 09.08.2010 № 801 "Про затвердження результатів проведення експерименту "Електронний студентський квиток" та з метою впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів при продажу їм проїзних квитків, на основі електронного багатофункціонального студентського і учнівського квитків (для професійно-технічних навчальних закладів), які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток, наказую:

1. Керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів рекомендувати, починаючи з 2013 навчального року, впровадження електронного студентського та учнівського (для професійно-технічних навчальних закладів) квитків – платіжної картки, за зразком, встановленим наказом Міністерства освіти і науки від 14 серпня 2006 р. № 617.

2. Покласти функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток» на державне підприємство "Інфоресурс" як адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Державному підприємству "Інфоресурс" (Підліснюк В.Б.):

3.1. Разом з інформаційно-технічним адміністратором інформаційно-виробничої системи в галузі освіти (ІВС "ОСВІТА") забезпечити координацію роботи з організації замовлення, видачі та обліку електронних студентських та учнівських квитків – платіжної картки, що взаємодіють із вузлами Державної адміністрації залізничного транспорту України та їх виготовлення.

3.2. На підставі протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 05.11.2012 № 85 спільно з Міністерством інфраструктури з метою надання пільг по електронним студентським та учнівським (для професійно-технічних навчальних закладів) квитками вжити заходів для організації надання пільгового проїзду.

3.3. Надавати роз’яснення з питань, пов’язаних з технічним впровадженням електронного студентського та учнівського (для професійно-технічних навчальних закладів) квитків.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, головному управлінню освіти і науки Київської міської держадміністрації, управлінням освіти і науки обласних держадміністрацій, Севастопольської міської держадміністрації довести цей наказ до відома керівників професійно-технічних навчальних закладів та забезпечити невідкладне виконання наказу Міністерства освіти і науки від 17 травня 2013 р. № 559.

5. Керівникам вищих навчальних закладів, учасникам експерименту "Електронний студентський квиток", що діяли на підставі наказів МОН від 20.08.2011 р. № 1000 та від 22.08.2012 р. № 942, враховуючи результати експерименту, схвалені наказом МОН від 09.09.2010 р. № 801, остаточно запровадити в цих навчальних закладах електронний студентський квиток.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Дніпрова О.С.

Міністр       Д.В. Табачник

Освіта.ua
22.05.2013

Популярні новини
Оцінювання ступенів ризику для вишів автоматизують З 2021 року визначення ступеня ризику у сфері вищої освіти здійснюватиметься в ЄДЕБО
Президент підписав закон щодо виборів ректорів Новий закон запроваджує другий тур виборів очільників закладів вищої освіти
Виші можуть самостійно обрати форму навчання У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання
Шкарлет: держава не зможе фінансувати таку кількість вишів Держава не зможе фінансувати таку кількість закладів, водночас зміни мають відбуватись поступово
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів