Деякі питання забезпечення студентськими та учнівськими (для професійно-технічних навчальних закладів) електронними квитками, починаючи з 2013 навчального року

Наказ МОН № 575 від 22.05.13 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 575 від 22 травня 2013 року

Деякі питання забезпечення студентськими та учнівськими
(для професійно-технічних навчальних закладів)
електронними квитками, починаючи з 2013 навчального року

Враховуючи пункт 7 плану заходів з реалізації Концепції поширення безготівкових розрахунків з використанням спеціальних платіжних засобів, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України та Національного банку України від 26 травня 2006 р. № 753, результати пілотного проекту "Електронний студентський квиток", реалізованого Міністерством освіти і науки спільно з Міністерством транспорту та зв’язку та Національним банком України відповідно до наказу МОН від 14 серпня 2006 р. № 617, яким затверджено зразок і опис електронного студентського квитка, протокольні рішення Кабінету Міністрів України від 02.06.2010 та 05.11.2012 № 85, наказ МОН від 09.08.2010 № 801 "Про затвердження результатів проведення експерименту "Електронний студентський квиток" та з метою впровадження інформаційно-аналітичної системи обліку та відшкодування пільг, що надаються студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів при продажу їм проїзних квитків, на основі електронного багатофункціонального студентського і учнівського квитків (для професійно-технічних навчальних закладів), які поєднуватимуть в собі функції студентського і учнівського квитків та банківських платіжних карток, наказую:

1. Керівникам вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та професійно-технічних навчальних закладів рекомендувати, починаючи з 2013 навчального року, впровадження електронного студентського та учнівського (для професійно-технічних навчальних закладів) квитків – платіжної картки, за зразком, встановленим наказом Міністерства освіти і науки від 14 серпня 2006 р. № 617.

2. Покласти функції з координації робіт щодо впровадження проекту "Електронний студентський квиток» на державне підприємство "Інфоресурс" як адміністратора Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Державному підприємству "Інфоресурс" (Підліснюк В.Б.):

3.1. Разом з інформаційно-технічним адміністратором інформаційно-виробничої системи в галузі освіти (ІВС "ОСВІТА") забезпечити координацію роботи з організації замовлення, видачі та обліку електронних студентських та учнівських квитків – платіжної картки, що взаємодіють із вузлами Державної адміністрації залізничного транспорту України та їх виготовлення.

3.2. На підставі протокольного рішення Кабінету Міністрів України від 05.11.2012 № 85 спільно з Міністерством інфраструктури з метою надання пільг по електронним студентським та учнівським (для професійно-технічних навчальних закладів) квитками вжити заходів для організації надання пільгового проїзду.

3.3. Надавати роз’яснення з питань, пов’язаних з технічним впровадженням електронного студентського та учнівського (для професійно-технічних навчальних закладів) квитків.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, головному управлінню освіти і науки Київської міської держадміністрації, управлінням освіти і науки обласних держадміністрацій, Севастопольської міської держадміністрації довести цей наказ до відома керівників професійно-технічних навчальних закладів та забезпечити невідкладне виконання наказу Міністерства освіти і науки від 17 травня 2013 р. № 559.

5. Керівникам вищих навчальних закладів, учасникам експерименту "Електронний студентський квиток", що діяли на підставі наказів МОН від 20.08.2011 р. № 1000 та від 22.08.2012 р. № 942, враховуючи результати експерименту, схвалені наказом МОН від 09.09.2010 р. № 801, остаточно запровадити в цих навчальних закладах електронний студентський квиток.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Дніпрова О.С.

Міністр       Д.В. Табачник

Освіта.ua
22.05.2013

Популярні новини
Оприлюднений рейтинг вишів «ТОП-200 Україна 2021» Презентовано п’ятнадцятий академічний рейтинг українських закладів вищої освіти
Вісім українських вишів – у рейтингу QS World University Rankings Українські університети переважно зберегли свої місця у світовому рейтингу вишів
В Україні відкриють Президентський університет В Україні створять університет, що має забезпечити підготовку лідерів для стратегічних галузей
Виші зможуть заробляти на комерціалізації досліджень Уряд підтримав ідею вдосконалення механізму державної підтримки інноваційної діяльності
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів