У Міносвіти задоволені вступними кампаніями останніх років

У Міністерстві освіти задоволені організацією та проведенням вступних кампаній останніх років і сподіваються на збереження позитивних тенденцій

У Міносвіти задоволені вступними кампаніями останніх років

Про це заявив перший заступник міністра освіти і науки Євген Суліма під час регіональної наради з питань організації і проведення вступної кампанії 2013 року.

Участь у засіданні взяли проректори, заступники директорів, відповідальні секретарі приймальних комісій вищих навчальних закладів Києва, а також Житомирської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей.

"Вступні кампанії кількох останніх років характеризуються досить якісною організацією і належним проведенням прийому вступників до вищих навчальних закладів України", - наголосив Суліма.

Він також повідомив, що за даними Державної інспекції навчальних закладів у 2012 році встановлено, що у більшості перевірених ВНЗ роботу приймальних комісій організовано відповідно до вимог нормативних документів.

За словами чиновника, Міністерством освіти і науки створені усі умови для того, щоб цьогоріч позитивні тенденції проведення вступної кампанії збереглися.

"Наприкінці минулого року затверджено Умови прийому до вищих навчальних закладів України у 2013 році, а також погоджено Правила прийому до ВНЗ. Цьогорічні умови прийому не зазнали значних змін, а отже – навіть строки прийому та зарахування залишились такими, як і минулого року. Це говорить про те, що фахівці, які мають досвід проведення вступної кампанії, зможуть використати його і у цьому році", - повідомив заступник міністра.

Він підкреслив важливість унеможливлення фактів порушення регламенту вступної кампанії та закликав представників вищих навчальних закладів забезпечити створення доброзичливої атмосфери у приміщеннях приймальних комісій. "Я просив би, щоб досвідченість і виваженість були запорукою гарного настрою і уваги до тих, хто буде приходити і намагатися вступити у ВНЗ", – підсумував Євген Суліма.

Також під час наради виступила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева, яка розповіла про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання, що розпочнеться наступного понеділка.

Освіта.ua
27.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Нормальные были кампании. Жалко, что сейчас регионалы задались целью дискредитировать ЗНО. Вместо того, чтобы заняться качеством образования и подтянуть его к тому уровню, который был 25 лет назад, хотят вернуть эпоху взяток и договоренностей, когда ребенку с села, пусть и семи пядей, даже думать нечего о престижной профессии