Міносвіти готується до вступної кампанії

Представники профільного міністерства проведуть регіональні наради щодо внесення відомостей від вищих навчальних закладів до Єдиної електронної бази з питань освіти

Міносвіти готується до вступної кампанії

Згідно з відповідним наказом МОН у нарадах візьмуть участь проректори, секретарі приймальних комісій та фахівці, які відповідатимуть за внесення відомостей та даних від вищих навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Керівникам вищих навчальних закладів необхідно забезпечити участь у нарадах-семінарах зазначених осіб.

Наради-семінари відбудуться за участі представників департаменту вищої освіти МОН, Українського центру оцінювання якості освіти, ДП "Інфоресурс".

Іншим наказом профільного відомства передбачено до 1 липня підключення усіх професійно-технічних навчальних закладів до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Технічне та технологічне супроводження процесу підключення професійно-технічних навчальних закладів до ЄДЕБО покладене на ДП "Інфоресурс".

Як відомо, під час вступної кампанії 2013 року абітурієнти зможуть подавати заяву про вступ до вищого навчального закладу в паперовій або в електронній формі (Електронний вступ).

Заяви про вступ від всіх абітурієнтів мають заноситися до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Факт подання заяви в паперовій формі заноситься приймальною комісією до Єдиної бази безпосередньо під час подання абітурієнтом заяви, а факт подачі заяви в електронній формі фіксується у Єдиній базі автоматично. Користування електронною базою вищими навчальними закладами здійснюється на платній основі.

Освіта.ua
22.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів