Міносвіти анулювало ліцензію ще однієї академії

Київській академії міжнародної економіки та міжнародних відносин анульовано ліцензію на надання освітніх послуг у сфері вищої освіти

Міносвіти анулювало ліцензію ще однієї академії

29 березня під головуванням міністра освіти і науки відбулося засідання Акредитаційної комісії, на якому було розглянуто інформацію про результати перевірки Державною інспекцією навчальних закладів приватного вищого навчального закладу ЗАТ "Київська академія міжнародної економіки та міжнародних відносин".

У Державній інспекції навчальних закладів повідомили, що у ході інспектування освітньої діяльності зазначеного ВНЗ встановлено невиконання навчальних планів в цілому за рік навчання на 49%. Така ситуація є системною на всіх курсах підготовки бакалаврів.

Крім того, інспекцією зафіксовано непоодинокі випадки викладання лекційних годин викладачами без наукових ступенів та вчених звань. Навчальним закладом порушуються права студентів - всі договори на навчання студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "бакалавр" укладені не на весь період навчання, а на кожний навчальний рік окремо, загальна вартість освітньої послуги не зазначена, а для оплати державної атестації передбачений окремий договір.

"Також встановлено, що контингент студентів денної форми навчання в цілому по Академії становить 29 осіб, при нормі не менше 200 осіб для одного факультету, а в зазначеному ВНЗ функціонує два факультети. На випусковій кафедрі економіки підприємства за основним місцем роботи працює лише чотири працівники, на кафедрі міжнародної економіки і міжнародних відносин лише два працівники мають наукові ступені та вчені звання. Кафедра фізичного виховання взагалі не створена", - зазначають у Держінспекції.

За численні повторні порушення Ліцензійних умов та вимог інших нормативно-правових актів, Акредитаційна комісія ухвалила рішення про анулювання ліцензії навчальному закладу на надання освітніх послуг у сфері вищої освіти зі всіх спеціальностей з 1 липня 2013 року.

У Державній інспекції навчальних закладів зазначають, що всі студенти навчальних закладів, ліцензії яких анульовано, будуть переведені до інших вищих навчальних закладів на ті ж спеціальності та без погіршення умов контракту, за яким вони навчалися.

Освіта.ua
30.03.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Но туда же вступали дети и учились, что теперь делать с этими дипломами? Вся система образования коррумпирована. любой дурак открывает себе ВУЗ, и только через какое-то время "стает понятно", что там профессоров-то и нет. Система приватных ВУЗ дискредитирована до невозможности. Все-таки в советское время тоже были взятки, тоже престижные факультеты по знакомству только, но не было таких шарашкиных контор, где учишь ребенка, а потом сюрприз - отобрали лицензию