Обсяг держзамовлення змінюється синхронно із кількістю абітурієнтів, - Міносвіти

У Міністерстві освіти повідомили про зміну структури державного замовлення в 2012 році та збільшення обсягів замовлення на підготовку фахівців з деяких спеціальностей

Обсяг держзамовлення змінюється синхронно із кількістю абітурієнтів, - Міносвіти

Про це сказав директор департаменту вищої освіти профільного міністерства Юрій Коровайченко. За його словами обсяг державного замовлення змінюється щороку синхронно із кількістю абітурієнтів.

Коровайченко зазначив, що структура державного замовлення суттєво змінилася, збільшилася кількість місць на галузі економіки та інші галузі, що почали активно розвиватися. "Майже на 26% нами збільшено замовлення на комп’ютерні спеціальності, що користуються нині великим попитом у роботодавців. І ми сподіваємося, що всі випускники за цими спеціальностями будуть майже 100 % забезпечені місцями працевлаштування", - переконаний директор департаменту вищої освіти.

Він також нагадав, що нові умови прийому до ВНЗ не дуже відрізняються від умов попереднього року. "Новий вступний поріг становить уже 140 балів, тож підвищення порогового бала з профільних предметів забезпечить нам якість абітурієнтського складу", - зазначив Юрій Коровайченко.

Як повідомлялося раніше, у порівнянні з минулим роком, цього року також збільшено обсяг прийому за такими напрямами підготовки, як: "електроніка", "енергетика та енергетичне машинобудування", "радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок", "металургія та матеріалознавство", "машинобудування та металообробка", "хімічні технології та інженерія", "авіаційна та ракетно-космічна техніка", "транспорт і транспортна інфраструктура".

За повідомленням Міністерства освіти, напередодні вступної кампанії, профільним відомством доведено обсяг державного замовлення до всіх вищих навчальних закладів. Міністр освіти звернувся до керівників вузів України з проханням проконтролювати розміщення приймальними комісіями доведеного обсягу державного замовлення на офіційних сайтах вищих навчальних закладів та стендах приймальних комісій. Контроль за виконанням здійснюватиме Державна інспекція навчальних закладів.

У зв’язку з чим чиновники радять абітурієнтам з’ясовувати інформацію про обсяги прийому за державним замовленням на підготовку фахівців з кожної спеціальності у обраному вищому навчальному закладі.

Освіта.ua
03.07.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів