Міністр особисто контролюватиме підключення вузів до електронної бази з питань освіти

Дмитро Табачник радить абітурієнтам користуватися електронною системою вступу до вищих навчальних закладів, зазначаючи, що міністерством враховані неточності минулого року

Міністр особисто контролюватиме підключення вузів до електронної бази з питань освіти

Дмитро Табачник заявив, що вищі навчальні заклади, які не підключаться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, за допомогою якої здійснюватиметься робота системи Електронний вступ, порушуватимуть рівність та прозорість умов прийому.

"Хочу сказати, що всі ті, хто не підключиться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти вчасно, будуть порушувати рівність і прозорість Умов прийому. Тому близько 30 вищих навчальних закладів, зокрема, це в основному недержавні, комунальні і деякі філії – вони повинні це здійснити за ті п’ять днів, що залишилися. В іншому випадку вже 2 липня ми будемо приймати відповідні організаційні заходи, аж до анулювання набору в ці заклади, буде скасований набір", - наголосив міністр під час селекторної наради щодо початку вступної кампанії.

Він зазначив, що контроль за підключенням всіх вищих навчальних закладів здійснюватиме особисто.

Крім того, Дмитро Табачник акцентував увагу на тому, що у 2012 році абітурієнтів значно більше. "Ми розуміємо, що в провідних вищих навчальних закладах можуть виникнути черги. Тому, хочу за допомогою засобів масової інформації порадити вступникам обрати альтернативний варіант для вступу – електронну систему", - зазначив міністр.

"Це, по-перше, зручніше. Не потрібно стояти в чергах, не потрібно витрачати свій час та гроші на транспорт. Ви заходите на відповідний сайт, вводите дані атестату, дані сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання – і можна обирати навчальний заклад. До речі, розробники системи зробили її максимально простою в користуванні", - заявив міністр освіти.

Також, за його словами, враховано неточності, які виникли минулого року.

Нагадаємо, під час вступної кампанії 2012 року абітурієнти матимуть можливість подати заяву про вступ до вищого навчального закладу в електронній формі. Скористатися сервісом Електронний вступ можуть ті абітурієнти, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра, мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання виданий у 2012 році, або сертифікати чи їх дублікати 2008, 2009, 2010 або 2011 року.

Заяви про вступ від всіх абітурієнтів мають бути внесені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Як відомо, користування Єдиною базою з питань освіти для вищих навчальних закладів є платним, послуги з організації та підтримання доступу до електронної бази надає ДП "Інфоресурс".

Освіта.ua
27.06.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
арекврек
Системна помилка. Спробуйте через деякий час. ЩО ЦЕ ТАКЕ?????ЯК ВИРІШИТИ ЦЮ ПРОБЛЕМУ?ВСІ ДАННІ ПРАВИЛЬНІ!!!!!
Женя
А если я прислала заявления по электронке в ВУЗ и тут же передумала и отменила, это будет считаться как за попытку подачи документов? Или я могу подавать дальше до тех пор, пока не наберу 5 ВУЗов, которые допустят меня к конкурсу?
Дарья
как отменить заявку в ВУЗ?
Виолетта
А я подала заявления по электронке в 4 ВУЗа и уже есть в рейтинговых списках. УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ДИМА
Помилка при реєстрації В процесі реєстрації у системі "Електронна заява на участь в конкурсному відборі на вступ до ВНЗ України" виникла помилка. Інформація про помилку:Системна помилка. Спробуйте через деякий час. Просимо перевірити введені Вами дані. УРОД!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abitura
А я вже здав документи у 6 вузів. В них зараз немає НІЯКОГО КОНТРОЛЮ, печатей на сертифікатах не ставлять,а компи всі висять. Народ, гріх не скористатись халявою! І ніхто Вам претензій не виставить, бо запобігання дубляжу - проблема приймальної комісії. Сьогодні передихну а завтра поїду ще в один здавати. І саме цікаво, що це відбувається у вузах, де готують ІТшників! АХАХАХА!
desu?
Для abitura: Через пару дней тебе позвонят и скажут, что ты не прошел в ВУЗ такой-то, потому, что превышен лимит подачи заявок. Никакой халявы не будет.
Коментувати
Виктория
Как ввести два номера сертификата
desu?
Это просто БЕЗОБРАЗИЕ!! Серверы ЕДЭБО лежат уже второй день. ВУЗы просто не могут обрабатывать заявления. Очереди, ругань.. Система "Електронный вступ" не работает. Даже если абитуриенту удается подать заявку - ВУЗ не может её обработать. Кто за это ответит?
Коля
База другий день не працездатна за сьогодні 2 заявки. Волинська область працювати неможливо....немає слів
Виолетта
Вчера только смогла получить доступ в свой личный кабинет. Сегодня все в нем заполнила,но заявления не принимаются, дохожу до последнего пункта:(напрямок) и ничего.....Все сначала начинаю и так уже 3 часа. Вот такое электронное поступление господин Табачник!!!!
user_edbo
Аналогично и у нас: БАЗА ЛЕЖИТ!! ЗА ПРОВАЛ НАЧАЛА КОМПАНИИ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ПОЛНОСТЬЮ ЛЕЖИТ НА "ИНФОРЕСУРС"
USER_EDBO
БАЗА ЛЕЖИТ!! ЗА ПРОВАЛ НАЧАЛА КОМПАНИИ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ПОЛНОСТЬЮ ЛЕЖИТ НА "ИНФОРЕСУРС"
utek
Для USER_EDBO: ЗА ПРОВАЛ НАЧАЛА КОМПАНИИ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ПОЛНОСТЬЮ ЛЕЖИТ НА МИНИСТРЕ ТАБАЧНИКЕ
Коментувати
Роман-сисадмин
ЭТО ИЗДЕВАТЕЛЬСТВО!!! АБИТУРИЕНТЫ - НЕ ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВИ через "Електронный вступ". ВУЗы их не примут. Создать МАШИНУ ДЛЯ ВСЕГО ГОСУДАРСТВО НЕ ВОЗМОЖНО СРАЗУ (так сказать на "ходу"). Около 900 ВУЗов всех уровней и собственностей страдают сейчас невозможностью работать с ЕДЕБО! МАШИНА - не человек. Это Министр сказал - и хоть разбейся, но ты сделаешь! А Машине скажи.... она слушать и бояться не будет!!!!
user_edbo
Другий день сидимо у невідомості! А засоби массової інформації звітують що "все добре". Нічого не добре - ЄДБО НЕ ПРАЦЮЄ. Вступна компанія зривається!!!
Артем
Когда все нормально заработает???
Серго
не согласен - нельзя "ганьбить" разработчиков - по моему их поставили в худшие условия начальники, которые даже представления не имеюют как нада реализовывать такие проекты!!!!!! но думаю вузам судиться нада обязательно!!!!!
Alex Nikishin
Для Серго: нормальные разрабы никогда бы не работали на правительство. Во-первых. мизерная зарплата. во-вторых, неуважительное отношение. Наверняка какого-то дурного студента с айтишного фака.
akirich
Можна ганьбити. Девелопери допустили грубу помилку в архітектурі системи, за рік не виправили. І за рік можна було переробити логіку роботи, оскільки на неї вже нарікали.
user_edbo
Потрібно було одразу все продумати та виконати завчасне тестування роботи системи! Не в "останній день"! От тут і ВИНА РОЗРОБНИКІВ! А користувачі та абітурієнти з батьками за це розплачуються "нервами"! Не треба тут "розмазувати". Винні то тільки "виконавці" замовлення!
Коментувати
Руслан
Крім того, що займався організаційними питаннями з ранку до ночі без вихідних і свят, так ще й вимушений зараз знаходитись на роботі з семи ранку до 24:00. Відповідальність із нас ніхто не знімав, тому вимушений зараз майже жити на роботі. Перед стартом вступної кампанії неодноразово наголошувалося, що ЄДЕБО не витримає навантаження. Так і сталося, другий день працювати неможливо. Сподіваємось, що ввечері "розвидніється" і знову залишимось до ночі вносити в базу заяви. Люди працюють по 17 годин на добу - це нормально?
Олександр, батько абітурієнта
Для Руслан: Руслан,ви людина, певно доросла, з вищою освітою... Ніхто заставити працювати по 17 год. вас не має права. ЄДБО не працює. Іфоресурс гроші зібрав, роботи не виконав, от нехай і розгрібає.Для цього існують суди. А Конституцію ніхто ще не відміняв, людина має право на освіту, і ніякий Табачник своїм наказом про ЄДБО немає права лишити мою дитину права вибору освітнього закладу (читай здачі документів). Документи виприймете. Інакше я буду судитись з ПК вузу. А зараз далі блєйте, замість того, щоб вирішувати питання з винними у цій ситуації. Одним словом, не там шукаєте корінь ваших проблем.
Коментувати
Кирило
ГАНЬБА! Другий рік поспіль користуємося "сертифікованою системою". Другий рік приймальна комісія працює у перевантаженному стані через нездатність ЕДБО адекватно працювати. ГАНЬБА! ГАНЬБА РОЗРОБНИКАМ! ГАНЬБА ТЕХНІЧНОМУ СПОНСОРОВІ!
я
Для Кирило: Про спонсора точно підмітив, все робить в традиціях Мєлкософта
Коментувати
Юзеф
Робота стоїть, Електронна база вісить!!!!!!! Як працювати в таких умовах!!!!
Олександр
З 9 ранку ЄДЕБО лягла спочивати вічним сном і до вечора наврядчи прокинеться. Як взагалі можна працювати з такою системою????? Сторінки взагалі не завантажуються!!! Заявки просто НЕМОЖЛИВО занести в БД.
Alex Nikishin
Для Олександр: якщо не завантажується сторінка, то справа не в ЄДЕБО.
Коментувати