МОН апробує випускний іспит для магістрів з права

В порядку апробації іспит для магістрів з права планується провести у грудні 2021 року

МОН апробує випускний іспит для магістрів з права

Міністерством освіти і науки затверджено Програму єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» на магістерському рівні вищої освіти.

Єдиний державний кваліфікаційний іспит є обов'язковим компонентом атестації випускників, які здобувають ступінь магістра.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що в порядку апробації кваліфікаційний іспит за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право» планується провести у грудні 2021 року для студентів, які вступили до магістратури 2020 року.

Формат проведення кваліфікаційного іспиту буде уточнено з урахуванням епідеміологічної ситуації та відповідних технічних можливостей.

Екзаменаційна робота буде складатися з фабул (описів фактичних обставин ситуації). До кожної фабули буде наведено не більше 12 тестових завдань (запитань) за чотирма формами тестових завдань.

Загальна кількість завдань тесту – 120, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин.

Програма єдиного державного кваліфікаційного іспиту складається з 12 розділів: конституційне право, адміністративне право, адміністративне судочинство, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини, цивільне право, цивільне процесуальне право, трудове право, міжнародне приватне право, кримінальне право, кримінальне процесуальне право, міжнародне кримінальне право, загальні етичні вимоги правничої професії.

Освіта.ua
11.10.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Володимир
Правильно, надо так для всех специальностей вместо дибильной дипломной работы в конце учёбы. Это уже пережиток прошлого, ведь понятия на баклаврате и магистратуре "дипломная работа" не должно существовать, а это должно зсунутся вперёд к доктору философии и доктору наук , т.е. на на научные степени. Хотя в Европе оно существует, но мы должны быть исключением.????
Асист
Для Володимир: полудурок !!
Коментувати
Лайка
ПовнИй маразм у виконанні недобитків Сороса у Мон. Ніби і команда нова, а всі ініціативи - ніби у керма Новосад- Стадний!! Скільки можна знущатись із молоді. Поляки профінансували ці знущання над студенством: єві, єкві, кваліфіспит… задрали…Досить.
xyz
Для Лайка: І тут путоноїди своє слово всунули. Без них жодна освітянська подія не відбувається. Задрали ... Досить.
Коментувати