В Україні створять університет у сфері кібербезпеки

В Україні відкриють університет, який проводитиме підготовку фахівців у сфері кібербезпеки

В Україні створять університет у сфері кібербезпеки

В Україні планують створити університет, який проводитиме підготовку фахівців у сфері кібербезпеки.

Про це сказав Президент Володимир Зеленський під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни».

За словами глави держави, сьогодні загрози інформаційній безпеці та кіберзагрози можуть становити не меншу небезпеку для держави, ніж ворожа зброя.

«Ми будемо відкривати новий потужний університет. Презентація його також практично готова. Університет, у якому будуть саме професії, пов’язані з безпекою держави і безпекою людини. Кібербезпека – один з найголовніших факультетів цього університету», – повідомив Президент.

Планується, що до університету відбиратимуть найкращих вступників, яким буде створено сприятливий простір для навчання та надаватимуться високі стипендії.

Володимир Зеленський наголосив, що у ньому будуть побудовані сучасні лабораторії, кібер- і біохімічні центри. Студенти будуть одразу отримувати знання, теорію і практику.

Також очікується, що в університеті будуть працювати потужні викладачі, передусім українці, але також будуть залучені спеціалісти з-за кордону.

«Всі отримуватимуть дуже високу заробітну плату, незважаючи на те, з якої країни вони приїдуть. Цей університет готуватиме професійних людей, напрямок яких – безпека нашої країни, які після цього університету повинні будуть працювати саме на державу», – наголосив Володимир Зеленський.

Освіта.ua
11.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олександр
Зеленський взяв під особистий контроль? Тоді можна не турбуватись, що буде пшик. Зліплять з існуючих кафедр та факультетів, відірваних від КПІ, НАУ та Шевченка, новий "університет". Загроблять і існуючі колективи, і нового не буде нічого.
Сашко
Чергові Нью Васюки від влади. Чим розвивати вже наявну в багатьох університетах спеціальність вони планують створити новий університет.Краще б збільшили кількість бюджетних місць на цю спеціальність
Марина
Обучение на Паскале???.
Мимокрокодил
Для Марина: та чо ж на паскале? На питоне. А защиту курсовых с помощью видеопрезентаций в виндовс мувимейкере.
Андрей
Для Марина: Нет, раз уж Скоморох взялся за это, то обучение на кокаине.
Коментувати