Україна планує збільшити експорт освітніх послуг

У МОН зазначають, що експорт освітніх послуг є важливою сферою для залучення інвестицій

Україна планує збільшити експорт освітніх послуг

Експорт освітніх послуг є важливою перспективною сферою для залучення та збільшення інвестицій в економіку України.

Про це заявив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, коментуючи затвердження урядом плану заходів, метою якого є запровадження прозорого механізму набору іноземних студентів для здобуття освіти в Україні.

За словами міністра, сьогодні Україна є важливим учасником глобального ринку освітніх послуг для іноземних громадян з низкою конкурентних переваг, що дозволяють щорічно збільшувати наш показник інтегрованості української вищої школи у світовий освітній процес.

«Кількість іноземних студентів, які навчаються в українських закладах вищої освіти, значно збільшилась за останні роки. Тож експорт освітніх послуг є важливою перспективною сферою для залучення та збільшення інвестицій в економіку країни», – зазначив Шкарлет.

Новий план Кабінету Міністрів передбачає розробку та впровадження міжвідомчої електронної платформи, яка має оптимізувати взаємодію всіх зацікавлених установ та відомств під час видачі запрошень та оформлення віз.

Окрім того, планується, що запровадження нового сервісу сприятиме обмеженню недоброчесної діяльності фірм-посередників під час набору іноземних студентів.

Освіта.ua
21.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів