Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн-сервісів або спеціальних антиплагіатних програм

Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Як перевірити академічний текст на плагіат?

Одним з найбільш актуальних питань для науковців є перевірка академічних текстів на плагіат. Онлайн-сервіси та програми, які дозволяють провести таку перевірку, будуть корисними для науковців, студентів та інших осіб, кому доводиться працювати з академічними текстами. Адже, навіть якщо автор пише свій твір самостійно, може виникнути ситуація, коли його частина буде збігатися зі статтею, тезами конференції чи іншою вже оприлюдненою працею. У такому випадку цю частину тексту краще переписати.

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн сервісів або спеціальних антиплагіатних програм.

Перевірка за допомогою веб-браузера є ефективною та зручною, коли потрібно визначити оригінальність невеликої частини тексту (наприклад, абзацу чи речення), з’ясувати, звідки ця частина тексту була запозичена.

Однак, у разі виникнення потреби перевірити оригінальність великої за обсягом праці, краще використовувати спеціальні онлайн-платформи або програми. Вони можуть бути як платними, так і безкоштовними та дозволяють перевіряти документи в різних форматах: DOC, ODT, TXT чи PDF.

У цій статті запропоновано найзручніші та безкоштовні антиплагіатні сервіси та програми, які будуть корисними для перевірки українськомовних текстів.

Виявлення плагіату за допомогою веб-браузера

Найпростішим способом перевірки оригінальності тексту є використання веб-браузера. Для цього достатньо виділити частину тексту лапками, скопіювати його і ввести в рядок уведення. У цьому разі веб-браузер запропонує кілька посилань, за якими можна знайти такий текст. Якщо ж текст оригінальний, то з’явиться повідомлення про те, що не знайдено жодного документа чи результату. Для користувачів Google Chrome існує також можливість перевірити, звідки було запозичене використане в тексті фото. Для цього потрібно лише виділити відповідне зображення, натиснути праву клавішу мишки та вибрати пункт «Шукати зображення в Google».

Онлайн-сервіси та програми, які можна використати для виявлення плагіату

Advego Plagiatus. Сервіс розміщений на сайті біржі контенту Advego.com. За його допомогою можна перевірити текст на унікальність онлайн (до 95 тис. символів) або ж завантажити безкоштовну програму Advego Plagiatus. Ця система є зручною для перевірки текстів, що мають великий обсяг. Про те, як нею користуватися, можна дізнатися з відео: Як завантажити Advego Plagiatus? Як правильно налаштувати Advego Plagiatus? Перевірка оригінальності тексту за допомогою програми Advego Plagiatus.

Content-watch. Безкоштовна версія сервісу дозволяє перевіряти тексти обсягом до 10 000 символів тричі на день. Про те, як ним користуватися, можна дізнатися з відео.

Edu-Birde. Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.

Etxt Antiplagiat. Біржа контенту Etxt пропонує сервіси, що дозволяють перевірити тексти на унікальність онлайн або за допомогою програми Etxt Antiplagiat, яку можна безкоштовно завантажити та встановити на комп’ютер.

Перевірка тексту онлайн може бути як безкоштовною, так і платною. Без реєстрації на сайті можна безкоштовно перевірити текст до 3 000 символів, а після реєстрації – до 5 000. Такий варіант перевірки згодиться тим, хто нечасто працює з текстами та має потребу перевірити текст невеликого обсягу.

У разі потреби перевірити великий текст необхідно завантажити безкоштовну програму. Про особливості її роботи можна прочитати за посиланням або переглянути відео: Etxt Антиплагіат. Огляд і налаштування програми, Де завантажити та як встановити програму Etxt Antiplagiat?

Plagiarisma. Платформа дозволяє перевіряти тексти та виявляти збіги в Google і Yahoo! Вона є безкоштовною, має онлайн-версію або ж може бути завантажена та встановлена на комп’ютер.

Like-Exactus. Простий у використанні онлайн-сервіс, який дозволяє безкоштовно перевіряти на плагіат академічні тексти. Перевірку можна проводити за роками та видом джерел пошуку (реферати, автореферати, зарубіжні конференції, зарубіжні журнали та ін.).

UNICHECK (попередня назва – UNPLAG). Сервіс дозволяє перевіряти тексти на плагіат онлайн або завдяки програмному забезпеченню інтегруватися в електронні платформи закладів освіти (наприклад, Moodle, Google Classroom та ін.). За його допомогою можна безкоштовно перевірити онлайн текст обсягом від 30 до 200 слів.

Корисні ресурси та посилання

Більше про програмне забезпечення, що дозволяє перевірити тексти на плагіат можна прочитати за посиланнями: Програмне забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат: інформаційний огляд, Перевірка на плагіат, Як перевірити текст на унікальність та плагіат (системи та сервіси)?, Перевірка тексту на унікальність онлайн – найкращі безкоштовні сервіси.

Також можна переглянути корисні відео щодо перевірки оригінальності текстів: Три способи перевірити унікальність тексту, Безкоштовний антиплагіат. ТОП 5 сайтів для перевірки унікальності тексту, UNICHECK - Сервіс перевірки на плагіат.

Роман Шандра, доцент ЛНУ ім. Франка.

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
nadusha_maluta@meta.ua
У кожному із них психологічний аспект може мати свій специфічний зміст. Соціально-психологічний аспект знаходить відображення в інтегративних показниках групової психології, що є значущими для збереження цілісності колективу та його функціонування як відносно самостійного об’єднання людей. Ідеться про такі характеристики колективу, як єдність, згуртованість, міра взаємодопомоги, близькості членів колективу, подібність їхніх думок, оцінок настанов, спрацьованості. Коли йдеться про зміст та природу соціально-психологічного клімату, завжди треба брати до уваги те, що це суб’єктивне утворення (те, що відображається), одне з психологічних масових явищ, що виникають в групах та колективах. Об’єктивною реальністю, яка знаходить відображення у психологічному кліматі в колективі, є його реальна життєдіяльність – конкретні види діяльності, які здійснюються членами колективу, способи їх взаємодії між собою, організаційна культура. Психологічний клімат, як суб’єктивне утворення може по різному усвідомлюватись членами колективу
тарас
Хюгге, лагом, Нікс, вабі сабі - в кожному куточку світу філософію затишку і щастя розуміють по-своєму. Скандинави закутують в пледи, японці шукають дзен в природній красі, а данці просто нічого не роблять. Але все концепції базуються на одному - гармонії. Гармонія будинку неможлива без чіткої організації зберігання речей. Порядок в будинку - порядок в голові. Саме в такій послідовності і ніяк інакше! Якщо ви хочете привести думки в порядок, то почніть з прибирання будинку. Ніякої філософський курс, коуч або книга не допоможуть знайти щастя, коли ви не можете знайти вдома фен.
наталя
Особливістю професійної діяльності лікарів є щоденний контакт з хворими, їх родичами, щохвилинна відповідальність за життя пацієнта. Крім цієї специфіки, до формування СЕВ призводять напружені відносини всередині колективу, часта зміна кадрів, рівень заробітної плати, незадовільні умови праці, режим постійної конкуренції, відсутність фізичної активності, шкідливі звички, понаднормові години, неоплачувані переробки. Синдром емоційного вигорання формується поступово протягом певного періоду роботи. Він є наслідком психологічного захисту особистості у відповідь на психотравмуючі ситуації. Професійна діяльність медичних працівників насичена стресогенними чинниками, головними з яких психологи називають інтенсивне спілкування з різними людьми впродовж тривалого часу з метою вирішення їх проблем, публічність, емоційно напружену атмосферу і постійний контроль правильності своїх дій. З часом усе це може спричинити внутрішнє роздратування й емоційну нестабільність.
Микола
В 2021 році проблема глобалізаційних проблеи у всіх моментах діяльності на перший пла виходить проблема збереженя навколишнього середовища та атмосфери нашої планети у процесі вткидів вуглекислого газу транспортом, в тому числі і залізничного перевезення. За останні декілька ркоів перевезеня вантажів залізничним способом дуже сильно зменьшились.Наприклад в 2011 році перевезення залізницею становили 470 млн Т вантажів,а на 2020 рік перевезення становили 305,4 мл т вантажів,що на 2,3% зменьшилось на за декілька років.Якщо подивитись на ситуацію і зрівняти з попереднім роком,то можна сказати,щоперевезення залізницею значно скоротились.Так,в 2019 році Укразілзниця перевезла 301 млн. т. вантажів що на 2,8% меньше ніж в2018 році.Я вважаю,що це зумовлено тим що залізниця сильно шкодить навколишньому середовищу.Тому в Україні за остані роки перевезння вантажів Укрзалзницею значно зменьшились.
Люда
Кожна людина знає, що таке емоції, але пояснити не завжди може. Це не дивує, оскільки і до цього часутермін«емоції» в науці залишаються незрозумілим, адже роль емоцій у багатьох аспектах є провідною. Почуття і емоції, здійснюють різні функції. Вони керуютьповедінкою особи, втручаючись на стадіїприйняття рішення так і на стадії самооцінки отриманого результату.​Емоції – це психічне новоутворення, яке відображає ставлення людини до навколишнього середовища.Всі наші потреби «комунікують» з нами мовою емоцій. Негативні емоції постають щоразу, коли потреба не задовольняється, а позитивні – коли вона задовольняється. Важливо знати, що негативні і позитивні емоції виконують надзвичайно важливу соціальну, біологічну та мотиваційну функцію. Емоції слугують організму на енергетичному,фізіологічному рівні підготуватися до належної реакції, поведінки в різній ситуації, повідомляютьпро розуміння об’єкта, явища для особистості, підштовхують до дій, дають змогу розміщувати безпосередні контакти з людьми та регулюють соціальну поведінку. Почуття – це специфічно людські, узагальнені переживання ставлення до певних предметів і явищ навколишнього світу, вони мають культурно-історичний характер. До вищих належать моральні, естетичні, інтелектуальні, праксичні почуття
Марія Марчук
Як повинні сповідатись люди? Для початку у церкві потрібно попередити священнослужителя, що є бажаючі посповідатись та підійти до вказаного місця, де і будете сповідатись коли це буде дозволено, тобто священник повинен перевірити чи немає засторог чи заборон перед сповіддю. Тоді вже можна стати біля сповідальниці, перехреститись три рази та поцілувати хрест та святе Євангеліє, на яке можна покласти праву руку, потрібно назвати своє церковне ім’я та розповідати про вчинені гріхи. При кінці сповіді, священник покриває єпитрахилем голову людини, що приступила до сповіді і молиться розрішальну молитву, потім над головою сповідника утворює рукою обрис хреста і забирає єпитрахиль з голови людини, що сповідається. Після цього сповідник знову хреститься та цілує хрест та святе Євангеліє. І тільки тоді можна звертатись до отця, щоб благословив для прийняття святого Причастя.
Аліна Заруцька
Сьогодні у людей з’явилася можливість купувати ліки не виходячи з дому. У цьому нам допомагає інтернет, а ось привела до таких обставин низка деяких факторів, включаючи вже нашумілий коронавірус. Але чи так це надійно і безпечно, замовляти медикаменти онлайн, і чи є це новою альтернативою, вже всім звичним, аптекам? Щоб максимально наблизитися до актуальності проблем, які можуть виникнути в разі придбання ліків в інтернеті, пропоную не брати до уваги, наприклад, таблетки від головного болю, або сироп від кашлю. Якщо в аптеки є сайт, угоду з поштовими сервісами і, найголовніше, дозвіл у Ліцензійному реєстрі, то є й право продавати ці медикаменти онлайн. А що робити з препаратами, які виписуються людині лікарем? Все просто, треба лише надати рецепт в електронному форматі. Але є й перелік ліків, що продаватися онлайн не можуть, а саме: ліки з наркотичним складом, психотропними речовинами й прекурсорами, а також сильнодіючими, радіоактивними, імунобіологічними ліками та ліками з отруйними речовинами, які заборонено для продажу і у звичайних аптеках. Бачите? Вже є деякі обмеження. То може легше сходити в звичайну аптеку і знайти потрібні ліки там? Можна. І замовити ліки онлайн теж можна. Тут скоріше справа в тому, як окремій людині легше реалізувати придбання медикаментів, і як зможе аптека реалізувати цей продаж. Обираючи спосіб придбання ліків, користуйтесь найвдалішим та найзручнішим для вас способом. Зробити це онлайн, чи сходити в аптеку – не має значення. Головне, це звертатися до закладів з ліцензійним дозволом на продажу медикаментів, та піклуватися про своє здоров’я!
111
Системні аналітики, архітектори і програмісти беруть участь в розробці діаграм компонентів. Діаграма компонентів забезпечує послідовний перехід від логічного представлення до конкретної реалізації проекту у вигляді програмного коду. Деякі компоненти можуть існувати тільки на етапі компіляції програмного коду, інші - на етапі його виконання. Діаграма компонентів показує загальні відносини між компонентами, розглядаючи останні як відносини між ними.
ііі
За технологічними особливостями виготовлена продукція поділяється на неподільну та дискретну. Дискретна продукція формується з різних складових елементів, а неподільна продукція, навпаки, це однорідна маса, яка не ділиться на компоненти. Виробництво неподільних продуктів може здійснюватися лише за допомогою використання безперервних технологічних процесів. Дискретні вироби виготовляються із використанням перервних та напівнеперервних процесів. В останньому одна операція виконується безперервно, а інша – з перервами. Кожен виробничий процес здійснюється в часі та просторі. Тривалість виробничого циклу, особливо при виготовленні дискретних виробів, сильно впливає на її просторову організацію, тим самим раціонально організовуючи роботу та розташування своїх бригад на певній території, щоб забезпечити течію робочої сили найкоротшим шляхом.
Юлія
З давніх часів добрих гостей зустрічають в Україні хлібом-сіллю, які подають на рушниках, оздоблених чудовою вишивкою. Можна побачити рушники і на весіллі, рушниками прикрашають образи в хаті. Часто можна побачити портрет великого Кобзаря, прикрашений вишитим рушником. Вишивають в Україні на білому тлі, найчастіше червоними і чорними нитками, але можна зустріти і жовто-голубі орнаменти. Жовтий і блакитний – символи золотих ланів і синього неба, а про червоний і чорний говорять, що червоний – то любов і радість, а чорний – журба. Вони переплелися в житті людини, як орнаменти на рушнику. У давні часи рушники вважали за обереги. Вони мали оберігати житло від злих сил, а людину – від негараздів. Тому вишивані рушники дарували; та й зараз дарують “на щастя, на долю”, як співається у відомій пісні.
Liuda
Нормативно-правові акти, які регулюють питання освіти: Національна стратегія розвитку освіти, Національна доктрина розвитку освіти України у XXI столітті, закони України «Про освіту» тощо спрямовують педагогів на посилення уваги до формування у школярів оптимістичного світосприйняття, самосвідомості, рефлексивних рис, довіри до своїх можливостей, впевненості у собі, наполегливості як базових якостей особистості необхідних для подальшого становлення у житі. Учитель молодших класів має враховувати, що емоційна сфера кожної дитини не має аналогів. Коли дитина йде до школи, емоційні реакції учня спрямовані на процес і результат навчальної діяльності та хороше ставлення оточуючих. У молодшому шкільному віці більшість учнів досить емоційно реагує на оцінки, думки вчителя. Кожна дитина по-своєму реагує на одні й ті самі речі: так у одного незнайома ситуація може викликати емоційний підйом, а в іншого смуток і апатію. Вольова сфера також є важливим компонентом психіки дитини, оскільки нерозривно пов’язана з мотиваційною сферою особистості, пізнавальними й емоційними процесами.
Оля
Постановка проблеми. В даний час людина оточена такою кількістю інформації, яку неможливо переробляти і використовувати для розвитку суспільства без допомоги нових інформаційних технологій. Інформатизація охоплює всі сфери діяльності людини, в тому числі і освітній процес. Сучасну шкільну освіту вже важко уявити без використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що утворюють мультимедійне середовище для зручного викладу і активного сприйняття інформації, підвищення мотивації до її вивчення. Слід зазначити, що вчителі на уроках часто зустрічаються з проблемою зниження рівня пізнавального активності учнів, небажанням працювати самостійно. Основною причиною зниження в учнів інтересу до навчання є одноманітність уроків. Разом з тим, неготовність учителів до впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Таким чином, одним з головних завдань загальної середньої освіти є підвищення рівня засвоєння школярами навчального матеріалу, формування відповідних умінь і нав?...
ангеліна
Одним із найяскравіших явищ в нашій літературі – поезія Вододимира Підпалого. Кажу: поезія, хоч в останні роки він більше пиcав прозу. Проте і проза його навдивовижу поетична. Він у всьому поет. А щоб пізнати поета, радив колись мудрий Гете, треба піти в його країну… Що ж таке: поетова країна? Це не просто географічне чи політико-адміністративне поняття. Це і земля, де він народився і зростав, де вбирав у себе безліч вражень дитинства, що формували основу його духу. Це і доба, що дала настроєність і масштаб цьому духові. Це і люди, в яких і через яких поставали йому земля і доба: батько і мати, кревні й сусіди, друзі й ровесники… Це народ. Це великі книги й великі імена, до яких тягнувся… Рік народження: 1936-й. Той, що дав літературі українській ще й Івана Драча, Володимира Підпалого, Віталія Коротича; роком раніше народилися Василь Симоненко і Борис Олійник, роком пізніше – Євген Гуцало. Майже всі ті, кого пізніше назвали поколінням шестидесятників, хто разом із трохи старшими Григором Тютюнником, Ліною...
нин
Після об’єднання Польського королівства з Великим князівством Литовським у польсько-литовську федеративну державу (Люблінська унія 1569 р.) розпочався процес руйнації української державності і національної ідеї, носієм яких була в системі литовських державних структур українська шляхта. Порівняно за короткий час (півстоліття) майже всі князівські родини українського походження, а також верховне духовенство православної церкви перейшли у католицьку віру і полонізувались .Національні інтереси свого народу стали їм чужими, вони активно включились у процес його уярмлення, який наполегливо стимулювався польською державою. За вірну службу Речі Посполитій їх землеволодіння значно розширюються, самі ж вони отримують ключові посади у польській державі. С. Лепявко у своїх дослідженнях і авторській концепції еволюції козацтва XVI ст. дійшов висновку, що консолідація у цей період українського феодальношляхетського класу з польським на майново-правовій основі позбавила військово-служиле боярс...
іуп
Відомий норвезький драматург Г. Ібсен створив новий тип синтетичної драми. Його унікальність полягає в тому, що він поєднує в собі трагедію і комедію. Ця п’єса має дивний відтінок у "Ляльковому домі". Автор здатний зобразити та подати надзвичайно гостру проблему сімейного життя у невимушеній, майже комедійній формі. Центром вистави є щаслива родина: Нора та Торвальд Хелмері. Вони були разом вісім років, у них троє прекрасних дітей, зручний будинок і трохи багатства. Нора захоплюється своїм чоловіком та дітьми. Що ще, здається, потрібно щастю? Однак після ретельного спостереження ми виявляємо, що це щастя, здається, грає, і в ньому є щось фальшиве. З юних років Нора мріяла мати ідеальну сім’ю та жити в ідеальному будинку. Чомусь ці мрії нагадують дитячі ігри з ляльками - в ляльковому будиночку, все так само ідеально, акуратно, зручно і «правильно», як сподівається Норі. Але сама Нора - лялька - спочатку її батько, потім чоловік. Чоловік назвав її «лялькою», «білкою», «пташкою» і доглядав за нею як ?...
іуп
Відомий норвезький драматург Г. Ібсен створив новий тип синтетичної драми. Його унікальність полягає в тому, що він поєднує в собі трагедію і комедію. Ця п’єса має дивний відтінок у "Ляльковому домі". Автор здатний зобразити та подати надзвичайно гостру проблему сімейного життя у невимушеній, майже комедійній формі. Центром вистави є щаслива родина: Нора та Торвальд Хелмері. Вони були разом вісім років, у них троє прекрасних дітей, зручний будинок і трохи багатства. Нора захоплюється своїм чоловіком та дітьми. Що ще, здається, потрібно щастю? Однак після ретельного спостереження ми виявляємо, що це щастя, здається, грає, і в ньому є щось фальшиве. З юних років Нора мріяла мати ідеальну сім’ю та жити в ідеальному будинку. Чомусь ці мрії нагадують дитячі ігри з ляльками - в ляльковому будиночку, все так само ідеально, акуратно, зручно і «правильно», як сподівається Норі. Але сама Нора - лялька - спочатку її батько, потім чоловік. Чоловік назвав її «лялькою», «білкою», «пташкою» і доглядав за нею як ?...
Ніна
Головною властивістю грунтів є їх родючість. Завдяки їй грунти є основним засобом виробництва в сільському та лісовому господарствах, головним джерелом сільськогосподарських продуктів та інших рослинних ресурсів. Тому охорона грунтів, їх раціональне використання, збереження та підвищення їх родючості - неодмінна умова економічного прогресу суспільства. Сучасна епоха характеризується бурхливим розвитком науки і техніки, стрімкого зростання населення на Землі, поступової деградації природного середовища під впливом негативних антропогенних чинників. Все це призводить до порушення екологічної рівноваги, і спричинює появу екологічної кризи, небезпечної для людей і довкілля. В таких основною стратегією людства повинен бути перехід до сталого розвитку. Він передбачає таку організацію господарської діяльності людини, яка має збалансований характер природокористування. Це вимагає змін в пріоритетах суспільства, головним завданням якого є збереження та раціональне використання природних ресурсі. забезпечення екологічної безпеки держави. Грунт є основою сільськогосподарського виробництва та лісового господарства. Порушення законів землеробства - основна причина зниження родючості ґрунтів. Від господарської діяльності людини залежить підвищення чи погіршення їх родючості. Використовуючи ресурси природи і грунту. зокрема, людина схильна виходити зі своїх суб’єктивних потреб, які переважно є егоїстичними, споживацькими та суперечать законам гармонійного функціонування біосфери. Саме такий, споживацький, підхід у землекористуванні панує на теренах нашої держави. Про це свідчить погіршення стану українських ґрунтів протягом останніх десятиліть. Особливо різко цей процес зростає внаслідок низької
Світлана
Engines heat and burn gas, producing pressure which can be used as force to bring about mechanical movements. If the burning process occurs outside the cylinder of an engine, the engine is classified as external combustion. If the gas is burned in the engine’s cylinder, the engine is referred to as internal combustion system.
Лера
Рівненcький державний гуманітарний універcитет Кафедра математики з методикою викладання КУРCОВА РОБОТА З методики викладання математики на тему: Методика вивчення чотирикутників в курcі геометрії cередньої школи Cтудентки ІІІ курcу групи МЕІ-31 Cпеціальноcті 014 Cередня оcвіта (Математика) Демянчук В. І. Керівник: доц. Генcіцька- Антонюк Н. О. Національна шкала _ Кількіcть балів: _ Оцінка: ECTS _ Члени коміcії _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) _ _ (підпиc) (прізвище та ініціали) м. Рівне – 2020 рік Зміcт ВСТУП 3 РОЗДІЛ 1. МЕТОДИЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ВИВЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКІВ 5 1.1. Календарно – тематичне планування вивчення теми 5 1.2. Аналіз шкільних підручників по темі “Чотирикутники” в курcі cередньої школи 12 1.3. Методика викладання чотирикутників за підручником Cлєпкань З. І. 18 РОЗДІЛ 2. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ВИВЧЕННЯ ЧОТИРИКУТНИКІВ 23 2.1. Чотирикутник і його елементи 23 2.2. Паралелограм і його властивості 26 2.3. Ознаки паралелограма 28 2.4. Види паралелогр...
каролина
Ява та Павлуша - центральні персонажі твору В. Нестайка "Тореадори з Васюкіки". Це типові українські підлітки, які не уявляють свого життя без пригод. Різноманітні витівки, підривання дисципліни, пошуки пригод - невіддільна частина життя хлопців. Друзі мають багату фантазію. Вони і тореадори, і робінзони, і кіноактори. Через брак життєвого досвіду та знань з різних сфер, вони весь час потрапляють у дивні та комічні ситуації. Згодом Ява та Павлуша каються, проте з часом знову вигадують нову авантюру. Ява та Павлуша - найкращі друзі, які просто не можуть всидіти на місці.