Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн-сервісів або спеціальних антиплагіатних програм

Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Як перевірити академічний текст на плагіат?

Одним з найбільш актуальних питань для науковців є перевірка академічних текстів на плагіат. Онлайн-сервіси та програми, які дозволяють провести таку перевірку, будуть корисними для науковців, студентів та інших осіб, кому доводиться працювати з академічними текстами. Адже, навіть якщо автор пише свій твір самостійно, може виникнути ситуація, коли його частина буде збігатися зі статтею, тезами конференції чи іншою вже оприлюдненою працею. У такому випадку цю частину тексту краще переписати.

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн сервісів або спеціальних антиплагіатних програм.

Перевірка за допомогою веб-браузера є ефективною та зручною, коли потрібно визначити оригінальність невеликої частини тексту (наприклад, абзацу чи речення), з’ясувати, звідки ця частина тексту була запозичена.

Однак, у разі виникнення потреби перевірити оригінальність великої за обсягом праці, краще використовувати спеціальні онлайн-платформи або програми. Вони можуть бути як платними, так і безкоштовними та дозволяють перевіряти документи в різних форматах: DOC, ODT, TXT чи PDF.

У цій статті запропоновано найзручніші та безкоштовні антиплагіатні сервіси та програми, які будуть корисними для перевірки українськомовних текстів.

Виявлення плагіату за допомогою веб-браузера

Найпростішим способом перевірки оригінальності тексту є використання веб-браузера. Для цього достатньо виділити частину тексту лапками, скопіювати його і ввести в рядок уведення. У цьому разі веб-браузер запропонує кілька посилань, за якими можна знайти такий текст. Якщо ж текст оригінальний, то з’явиться повідомлення про те, що не знайдено жодного документа чи результату. Для користувачів Google Chrome існує також можливість перевірити, звідки було запозичене використане в тексті фото. Для цього потрібно лише виділити відповідне зображення, натиснути праву клавішу мишки та вибрати пункт «Шукати зображення в Google».

Онлайн-сервіси та програми, які можна використати для виявлення плагіату

Advego Plagiatus. Сервіс розміщений на сайті біржі контенту Advego.com. За його допомогою можна перевірити текст на унікальність онлайн (до 95 тис. символів) або ж завантажити безкоштовну програму Advego Plagiatus. Ця система є зручною для перевірки текстів, що мають великий обсяг. Про те, як нею користуватися, можна дізнатися з відео: Як завантажити Advego Plagiatus? Як правильно налаштувати Advego Plagiatus? Перевірка оригінальності тексту за допомогою програми Advego Plagiatus.

Content-watch. Безкоштовна версія сервісу дозволяє перевіряти тексти обсягом до 10 000 символів тричі на день. Про те, як ним користуватися, можна дізнатися з відео.

Edu-Birde. Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.

Etxt Antiplagiat. Біржа контенту Etxt пропонує сервіси, що дозволяють перевірити тексти на унікальність онлайн або за допомогою програми Etxt Antiplagiat, яку можна безкоштовно завантажити та встановити на комп’ютер.

Перевірка тексту онлайн може бути як безкоштовною, так і платною. Без реєстрації на сайті можна безкоштовно перевірити текст до 3 000 символів, а після реєстрації – до 5 000. Такий варіант перевірки згодиться тим, хто нечасто працює з текстами та має потребу перевірити текст невеликого обсягу.

У разі потреби перевірити великий текст необхідно завантажити безкоштовну програму. Про особливості її роботи можна прочитати за посиланням або переглянути відео: Etxt Антиплагіат. Огляд і налаштування програми, Де завантажити та як встановити програму Etxt Antiplagiat?

Plagiarisma. Платформа дозволяє перевіряти тексти та виявляти збіги в Google і Yahoo! Вона є безкоштовною, має онлайн-версію або ж може бути завантажена та встановлена на комп’ютер.

Like-Exactus. Простий у використанні онлайн-сервіс, який дозволяє безкоштовно перевіряти на плагіат академічні тексти. Перевірку можна проводити за роками та видом джерел пошуку (реферати, автореферати, зарубіжні конференції, зарубіжні журнали та ін.).

UNICHECK (попередня назва – UNPLAG). Сервіс дозволяє перевіряти тексти на плагіат онлайн або завдяки програмному забезпеченню інтегруватися в електронні платформи закладів освіти (наприклад, Moodle, Google Classroom та ін.). За його допомогою можна безкоштовно перевірити онлайн текст обсягом від 30 до 200 слів.

Корисні ресурси та посилання

Більше про програмне забезпечення, що дозволяє перевірити тексти на плагіат можна прочитати за посиланнями: Програмне забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат: інформаційний огляд, Перевірка на плагіат, Як перевірити текст на унікальність та плагіат (системи та сервіси)?, Перевірка тексту на унікальність онлайн – найкращі безкоштовні сервіси.

Також можна переглянути корисні відео щодо перевірки оригінальності текстів: Три способи перевірити унікальність тексту, Безкоштовний антиплагіат. ТОП 5 сайтів для перевірки унікальності тексту, UNICHECK - Сервіс перевірки на плагіат.

Роман Шандра, доцент ЛНУ ім. Франка.

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ines
Проте я розумію, що наша країна ще нескоро буде готова до запровадження евтаназії. Багато причин стоїть на заваді цьому - психологічних, медичних, соціальних, законодавчих, етичних. Навіть якщо на законодавчому рівні ми вирішим всі питання щодо здійснення евтаназії (хто, що, коли, як), якщо визначим медичну технологію, виключим зловживання тощо, залишиться головне питання – як це позначиться на духовному розвитку. Нашому суспільству треба пройти ще довгий шлях до розуміння того морального аспекту і відповідальності, щоб таке складне соціальне явище як евтаназія позбулось такої багатоманітності суперечностей і неузгодженостей, залежностей і випадковостей і не перетворилось на свавілля.
Галина
Для Ines: може Ви пояснете навіщо ви всі це тут пишете? Буду вдячна за пояснення
Коментувати
Тетяна
Цифрова трансформація радикально змінює глобальний бізнес-ландшафт. Керівники підприємств практично у всіх галузях використовують ключові важелі цифрової трансформації, включаючи соціальні платформи, мобільність та аналітику, щоб підвищити продуктивність і охоплення більшої кількості клієнтів для розвитку власного бізнесу. Прийняття та використання таких технологій дозволяє організаціям підвищити гнучкість бізнесу, покращити якість обслуговування клієнтів і визначити нові можливості для розвитку компанії. Новітні цифрові системи дозволяють менеджменту глибше зрозуміти властивості своєї продукції, регіональну специфіку попиту. Це надає можливість: – приймати рішення на основі фактичних даних в режимі реального часу; – підвищити ступінь деталізації менеджменту, що дасть можливість керівникам порівнювати поточні процеси і перерозподіляти виробничі потужності оптимальним шляхом. Важливо, що завдяки застосуванню високих технологій працівниками, з’являється можливість підв?...
Богдан
Abstract—Implementation of the project in the form of a chatbot of a person’s emotional state using a neural network. The central goal of the development is to enable people suffering from emotional disorders to improve their mental health in real time. A chatbot goes through several steps in the process of recognizing an emotional state. The first is cleaning the data for further suitable analysis. Next is the process of identifying the emotional color in each word and calculating the rating of each emotion. The output is presented in the form of a dictionary. Keywords-emotional words, chat, text, neural network, realtime emotion detection. I. INTRODUCTION Humanity in the modern world is under the influence of many negative factors, namely social, everyday, environmental and other factors of health psychology. There is a lot of research going on, one of them is that the World Health Organization [1] conducted an examination and concluded that human psychological health is a state of relationship between a person and his soul, a person can realize his potential, and also able to cope with everyday stress, work effectively, and promote a positive path in life. People should monitor their psychological health, because the quality and life of the person itself depends on it. Artificial intelligence [2] has managed to cover many areas of our daily life and come close to the emotions and feelings of society. Emotions are a way of expressing certain processes, experiences and thoughts of a person [3]. With the help of artificial intelligence, as a tool of communication between people and machines, it is possible to predict and recognize human emotions through text analysis. In 2015, the World Bank created a document on the mental health of the Ukrainian nation. According to him, some Ukrainians face prob...
Світлана
Персонал є основним стратегічним ресурсом. Для ефективної діяльності та розвитку підприємства необхідно, щоб персонал був високопрофесійним та орієнтованим на досягнення організаційних цілей. У сучасний період розвитку економіки України суттєво збільшується роль формування кадрової політики підприємства. Формування кадрової політики повинно проводитись з дотриманням Закону України «Про охорону праці» [1] та реалізовувати один з найважливіших принципів державної політики в галузі охорони праці – пріоритету життя та здоров’я людей відносно результатів виробничої діяльності. Зважаючи на трансформаційні процеси, які відбуваються сьогодні в Україні в усіх сферах життя, виникає потреба в нових підходах до формування та розвитку кадрової політики. Наявність якісного, високопрофесійного кадрового потенціалу держави є запорукою національної безпеки країни. Тому суспільство потребує принципово нового ставлення до питань формування кадрової політики в усіх сферах суспільного життя. Катастрофічна втрата Україною виробничого потенціалу як всередені країни, так і на світових ринках, потребує принципово нового підходу до формування кадрової політики, яка дозволить забезпечити якісними кадрами економіку країни в її післякризовому відновленні. Питання розвитку кадрового потенціалу в країні було і є пріоритетним. При формуванні кадрової політики в державній службі та органах місцевого самоврядування необхідно враховувати досвід різних країн світу [2].
Вікторія
У відповідь на повномасштабне вторгенення Російської Федерації на території України, указом президента було введено тимчасовий воєнний стан на території України. Масові ракетні обстріли, терор проти населення, знищення об’єктів цивільної інфраструктури призвели до великої кількості злочинів проти національної безпезпеки та безпеки населення. З 24 лютого 2022 року було зафіксовано біше двадцяти п’яти тисяч кримінальних правопорушень, у зв’язку з порушенням звичаїв та законів війни. У зв’язку з цим було внесено певний ряд змін до українського законодавства, в тому чилі й до кримінально-процесуального. Закон України “Про правовий режим воєнного стану” визначає певний порядок діяльності органів державної влади в умовах загрози незалежності, національній безпеці та територіальній цілістності, а також регулює ситуацію, яку спричиняє військова агресія росії. Тому в таких умовах надзвичано важливо, щоб система правосуддя могла повною мірою виконувати усі завдання та виклики покладені на них. [1] У зв’язку з цим, з метою забезпечення ефективного та оперативного розкриття злочинів в умовах воєнного стану, особливо на територіях ведення воєнних дій, 27 липня 2022 року Верховною Радою України було прийнято прєкт Закону України “Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо удосконалення окремих положень досудового розслідування в умовах воєнного стану”.
Igor
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування.  Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання.  Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи.  У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи:  1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо.  2. Накопичення і системат...
Мар'яна
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і система?...
котэ
Від соціальних мереж – до онлайн-банкінгу: сьогодні Інтернет проник у наше життя і діяльність. Окрім комп’ютерів та ноутбуків, ми підключаємо до Інтернету все – мобільні телефони, планшети, холодильники, телевізори й багато інших портативних пристроїв. Саме тому дуже важливо знати якомога більше про безпеку у Всесвітній мережі. Необхідно віднайти правильні способи захисту нашого приватного життя, коли ми перебуваємо онлайн. Багато хто думає, що безпека в Інтернеті – це ілюзія, і бути захищеним зараз неможливо, адже веб-сайти збирають конфіденційну інформацію так тонко, що ми навіть не знаємо що саме їм відомо. Це, можливо, й так, але ця невпевненість – ще одна причина, щоб зберегти свою приватність та уникнути витоку персональних даних в Інтернет. Чи є щось, що ми можемо зробити, аби бути більш захищеним коли займаємося серфінгом в Інеті, крім того, що не показувати свої паролі, або не надавати забагато особистої інформації?
Новосад Артем
Цього літа я часто ходив у похід зі своїми друзями та братом. Добиралися до місць пішки, з дуже важкими рюкзаками. Перший похід був виснажливим, бо йти довелося довго. Коли ми дійшли до потрібного нам місця, знесилені, впали на м’яку траву. Після відпочинку брат з другом пішли за дровами. Знайшовши дрова, ми розпалили багаття, засмажили сардельки й запекли картоплю. На природі ми грали в карти, у футбол і бадмінтон. В цей день сонце так сильно припікало, що ми не стрималися та стрибнули в озеро. Наприкінці липня ми з батьками полетіли на море до Туреччини. Нам дуже сподобався наш готель: багато водних гірок, ігрових кімнат, безліч солодощів. Але через кілька днів ми з моїми братами вирішили урізноманітнити свій літній відпочинок. Знявши з себе браслети нашого готелю, ми відправилися подорожувати по інших готелях. Кордонів поділу не було, тому ми легко проникали на чужі володіння. Там ми теж веселилися: каталися на гірках, на колесі огляду та навіть пробували страви з чужих ресторанів. Це літо мені дуже сподобалося, було багато радісних днів! Дуже хочеться повернути ці безтурботні дні. І тому я з нетерпінням чекатиму наступних літніх канікул. До речі, коли у школі я отримав завдання скласти твір на тему «Як я провів літо?», то розповів у ньому про свій чудовий відпочинок.
богдан
Страшні слова, коли вони мовчать, коли вони зненацька причаїлись, коли не знаєш, з чого їх почать, бо всі слова були уже чиїмись. Хтось ними плакав, мучивсь, болів, із них почав і ними ж і завершив. Людей мільярди і мільярди слів, а ти їх маєш вимовити вперше! Все повторялось: і краса, й потворність. Усе було: асфальти й спориші. Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі.
Кристина
ПРОЯВИ 1.1. Поняття «Кризовий стан» Криза визначається як різкий та гострий переломний стан, тяжкий перехід. Цей феномен суб’єктивно проживається як яскраво виражена емоційна реакція на подію або ситуацію, які спричинені внутрішніми або зовнішніми факторами. Вона охоплює дуже широкий спектр людських проблем та по різному впливає на психіку людини. Існують кризи розвитку, стосунків, сенсу життя, станів душі, марально- етичні, вікові, кризи спричинені війною, втратою близької людини, хворобою і багатьма іншими причинами. У кожному періоді життя людини оточують свої складнощі, характерні саме для цього віку, середовища, стану. Кризова ситуація, як зазначають Ф.Е.Василюк (1994), Т.М.Титаренко (1994), О.П.Саннікова(1995) та інші, має низку особливостей, що відрізняють її від інших емоційно складних життєвих ситуацій: 1) у кризовій ситуації порушується вся система самоорганізації, яка за інших умов забезпечує синхронну роботу раціонального та ірраціонального у психіці (індивід потрапляє в ситуацію, де панують емоції), владування негативних емоцій створює труднощі для головного моменту в реакції подолання – гальмує пошук основної суперечності в період кризи; 2) у процесі переживання кризи свідомий вибір юдиною однієї з протилежностей системи життєвих смислів особистості, як правило, неможливий унаслідок порушення механізмів саморегуляції, реакція подолання починається з автоматичної перебудови свідомості та всієї психічної діяльності й триває доти, доки не стане можливою аналітична діяльність, але природжений процес перебудови свідомості необхідно
@krivaliliya
Масова комунікація від природи суб’єктно-об’єктна, вона вимагає маси. У свою чергу маса вимагає лідера. У масовій комунікації, що має від природи суб’єктно-об’єктний характер, напрямок процесу завжди спрямований від комуніканта до комуніката. Зона комунікаційних цілей напряму залежить від реакції особи, групи чи маси. Тому будь-які види роботи мовці із його аудиторією завжди можуть бути викушаними способом маніпуляції аудиторії, якщо вона того не усвідомлює. Суб’єктно-об’єктно комунікація передбачає завуальований вплив: комунікат-об’єкт не має волі та інтелекту для протистояння суб’єктові, він машинально через довіру до медіа або відсутність необхідних знань виконує те, що йому говорить суб’єкт. По суті масова комунікація має монологічну форму: -комунікант (він говорить, не маючи наміру обмінятися думками з комунікатом, він не буде чекати його реакції. Навіть у випадку отримання відповіді, репліки чи зауваження збоку комуніката, комунікант все одно намагатиметься довести своє, зреалізувати свій план виступу.
Тетяна
Навчальне господарство у професійному училищі аграрного профілю ─ це потужний навчально-виробничий комплекс в межах однієї освітньої установи: ремонтні та слюсарні майстерні, машинотракторний парк, поле, тік. Відтак зрозуміло, що педагогічний колектив такого навчального закладу – це досить складний і різноплановий організм, що забезпечує процес професійного становлення кваліфікованих робітників
Любов
Найважче в житті даються дві речі-це свобода та незалежність. Люди по природі своїй часто залежать від речей, від суспільної думки, від грошей, від керівництва...і таке інше... До чого це я, якщо справді любимо нашу Батьківщину та хочемо бачити її незалежною, то не треба забувати , що лише той може бути хорошим захисником свободи і незалежності, хто не є рабом власних інтересів. Бо якщо людина є залежною від будь-якого подразника, то цим подразником нею можна легко маніпулювати та відвертати від справжньої боротьби.
Юрій
Для Любов: Доброго дня, Любов! Ви все правильно написали. На жаль, всі ми в тій чи іншій мірі є рабами власних інтересів, а отже, повної незалежності ніколи не набудемо.
Коментувати
ЗАМЕТКА
Автоклав електричний на 16 півлітрових банок (Універсальний) Перевага електричного автоклава очевидна, це легкість та практичність у використанні. Розглянемо перевагу електричного автоклава: Можливість використання в приміщенні так і поза ним. Не потрібно підіймати автоклав на висоту, просто підключаєте до електромережі і все. Автоклав електричний є універсальним. При потребі відєднуєте кабель від автоклава і він готовий до використання на газовій плиті. Беззаперечним плюсом є автоматична робота електричного автоклава завдяки блоку управління із таймером часу. Запрограмували температуру та час і очікуєте смачний результат. Бажаємо приємних покупок та смачну винагороду від електричного автоклава.
Tetiana.P.Kropyvnytska
The results of measurements of setting times of the ordinary portland cement with admixtures of alkali metals salts suggested to divide them into two groups (Fig. 1). The first group covers sodium salts such as chloride, nitrate, nitrite that do not influence strongly the beginning of setting (initial setting time), the second group covers sodium carbonate and silicate and potassium salts. Even small amounts of these compounds result in sharp acceleration of initial setting and plastic properties decline. The results of study on formation of phase composition of the cement pastes with alkali metal salts belonging to the second group showed that the causes of destruction phenomena frequently occurring could be the effect rendered of alkaline admixtures. In interaction mechanism, the alkali metal salts refer to admixtures undergoing exchange reactions with the OPC hydration products. Therefore, they start reacting, first of all, with calcium hydroxide which is a product of the alite phase hydrolise of the Portland cement clinker. As a result, the anion constituent of the admixtures in the process of hydration is bound into aluminium-bearing phases and the cations remain in the pore liquid. At the same time, worthy mentioning is the possibility of a chemical interaction between the alkali-bearing compounds and the gypsum dihydrate.
людмила
Я, Дутчак Людмила Володимирівна звертаюся до вас з проханням, вступу до « назва університету», на факультет фотографа. Ще з дитинства, я захоплювалася фотографіями, робила знімки на непрофесійну камеру, але це заняття мені дуже подобалося. На мої 15 років, батьки здійснили мою мрію, і подарували мені професійний фотоапарат, після чого я ще сильніше поглибилася у цю роботу, фотографії подруг і красивих краєвидів стали для мене рутиною справою. Університет «назва університету» я вважаю, одним з найперспективніших в Україні. Переглядаючи інформацію про ваш навчальний заклад, я зрозуміла, що це саме те місце, де би я хотіла навчатися: висококваліфіковані викладачі, легка для розуміння навчальна програма та хороший підхід до студентів. На мою думку, саме ваш університет зможе розвинути всі мої таланти і найкраще розкриє мені сферу фотографа. Зараз фотографії стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми робимо фото на свої смартфони, але не кожен може зробити красиві та якісні знімки, саме цим і займ...
989
Для людмила: що це за брєд? Ви що в пту на фотограА вступаєте? Нічого не зрозуміло до чого тут фотографування та університет? Що Вам заважає бути фотографом без вищої освіти? Купіть хорошу камеру, і працюйте!
Коментувати
Тетяна
Я, Клюс Тетяна Василівна звертаюся до Вас з мотиваційним листом, щоб вступити до Державного університету «Житомирська політехніка» на другий (магістерський) рівень вищої освіти зі спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування. Наразі наша країна опинилася у складних обставинах військового часу: знищено міста і селища, зруйновано багато життєво необхідних інфраструктурних об’єктів, розбито дороги і розбомблено летовища. Для відновлення економічного розвитку держави, окрім фінансування, потрібні професійні люди, які першочергово будуть задіяні у тотальному відновленні нашої рідної України. Маю непоборне бажання долучитися до цього процесу. Професія управлінця є надзвичайно складною, яка є актуальною та дозволяє покращити рівень життя громадян держави. Мій вибір освітньо-професійної програми є свідомим, оскільки дана спеціальність – формує та розвиває у собі нові риси. Тож навчання в Державному університеті «Житомирська політехніка» змогло б урізноманітнити мій досвід ?...
Роксолана
Компанія «ДІАФ» працює в Києві з 1994 року, у 2019 році було оновлення компанії і ми перейшли на новий рівень роботи. Ми забезпечимо Вам правильну роботу опалення, водопроводу та каналізації. Забезпечимо затишок і комфорт у кожному будинку. Без тепла, гарячої води, пральних та посудомийних машин, унітазів, неможливе життя сучасної людини, тим більше в умовах воєнного стану хочеться і потрібно, щоб удома було максимально комфортно, зручно та затишно. Всі види сантехніка, виклик 24 години на добу. Телефонуйте, вирішимо будь-яку проблему недорого! За цей час компанія «ДІАФ» зарекомендувала себе як постачальник якісних послуг у сфері сантехніки (сантехнічних робіт). Пріоритетними напрямками компанії є монтаж систем каналізації, монтаж і заміна труб, встановлення приладів і монтаж систем опалення, який є найскладнішим напрямком. При заміні котла власники квартир повинні бути готові до того, що разом з ним доведеться змінювати і всю опалювальну систему. Тому перед тим, як купити новий котел, варто проконсультуватися з сантехніком. Він підкаже, які моделі підійдуть найкраще. Будь-яке сантехнічне обладнання, як і побутові прилади коштують дорого. При неправильній установці або порушеній технології підключення дорога сантехніка виходить з ладу. Навіть звичайні змішувачі не варто встановлювати самостійно. Різні крани мають свої особливості, так само як водопровідні труби, радіатори опалення і каналізація. Тому набагато простіше та вигідніше найняти досвідченого фахівця, який швидко виконає монтажні чи ремонтні роботи. Будь-які проблеми, пов’язані з сантехнікою, повинні вирішувати професіонали. Звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті, щоб отримати безкоштовну консультацію.
Наталія Куклій
Ректорові Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка професору Є. Ю. Соболю випускниці першого бакалаврського рівня Череватенко Ірини Валентинівни тел. +380995128049 mail i1907sha@gmail.com Шановний голово та члени екзаменаційної комісії! Я, Череватенко Ірина Валентинівна, звертаюсь до Вас з метою повідомити про своє бажання вступити до ’’Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка’’ на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю ’’Педагогіка вищої школи’’, з метою збагатити свої знання та професійно розвиватись. Після отримання ступеня бакалавра за спеціальністю 016 ’’Спеціальна освіта’’, я зрозуміла, що хочу і далі розвиватись в даному напрямку. Протягом навчання, я цікавилась різною літературою з педагогіки, психології яка мене дуже захоплювала. Проводила індивідуальні логопедичні заняття та різного роду вправи для дітей з особливими освітніми потребами. Під час проходженн...