Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн-сервісів або спеціальних антиплагіатних програм

Онлайн-платформи та програми для перевірки тексту на плагіат

Як перевірити академічний текст на плагіат?

Одним з найбільш актуальних питань для науковців є перевірка академічних текстів на плагіат. Онлайн-сервіси та програми, які дозволяють провести таку перевірку, будуть корисними для науковців, студентів та інших осіб, кому доводиться працювати з академічними текстами. Адже, навіть якщо автор пише свій твір самостійно, може виникнути ситуація, коли його частина буде збігатися зі статтею, тезами конференції чи іншою вже оприлюдненою працею. У такому випадку цю частину тексту краще переписати.

Перевірити оригінальність тексту можна за допомогою веб-браузера, онлайн сервісів або спеціальних антиплагіатних програм.

Перевірка за допомогою веб-браузера є ефективною та зручною, коли потрібно визначити оригінальність невеликої частини тексту (наприклад, абзацу чи речення), з’ясувати, звідки ця частина тексту була запозичена.

Однак, у разі виникнення потреби перевірити оригінальність великої за обсягом праці, краще використовувати спеціальні онлайн-платформи або програми. Вони можуть бути як платними, так і безкоштовними та дозволяють перевіряти документи в різних форматах: DOC, ODT, TXT чи PDF.

У цій статті запропоновано найзручніші та безкоштовні антиплагіатні сервіси та програми, які будуть корисними для перевірки українськомовних текстів.

Виявлення плагіату за допомогою веб-браузера

Найпростішим способом перевірки оригінальності тексту є використання веб-браузера. Для цього достатньо виділити частину тексту лапками, скопіювати його і ввести в рядок уведення. У цьому разі веб-браузер запропонує кілька посилань, за якими можна знайти такий текст. Якщо ж текст оригінальний, то з’явиться повідомлення про те, що не знайдено жодного документа чи результату. Для користувачів Google Chrome існує також можливість перевірити, звідки було запозичене використане в тексті фото. Для цього потрібно лише виділити відповідне зображення, натиснути праву клавішу мишки та вибрати пункт «Шукати зображення в Google».

Онлайн-сервіси та програми, які можна використати для виявлення плагіату

Advego Plagiatus. Сервіс розміщений на сайті біржі контенту Advego.com. За його допомогою можна перевірити текст на унікальність онлайн (до 95 тис. символів) або ж завантажити безкоштовну програму Advego Plagiatus. Ця система є зручною для перевірки текстів, що мають великий обсяг. Про те, як нею користуватися, можна дізнатися з відео: Як завантажити Advego Plagiatus? Як правильно налаштувати Advego Plagiatus? Перевірка оригінальності тексту за допомогою програми Advego Plagiatus.

Content-watch. Безкоштовна версія сервісу дозволяє перевіряти тексти обсягом до 10 000 символів тричі на день. Про те, як ним користуватися, можна дізнатися з відео.

Edu-Birde. Безкоштовна онлайн-платформа для перевірки текстів на плагіат. Для перевірки тексту потрібно його скопіювати та вставити у відповідне вікно, натиснути кнопку «перевірити» та зачекати на звіт. Можна також завантажити повністю весь документ.

Etxt Antiplagiat. Біржа контенту Etxt пропонує сервіси, що дозволяють перевірити тексти на унікальність онлайн або за допомогою програми Etxt Antiplagiat, яку можна безкоштовно завантажити та встановити на комп’ютер.

Перевірка тексту онлайн може бути як безкоштовною, так і платною. Без реєстрації на сайті можна безкоштовно перевірити текст до 3 000 символів, а після реєстрації – до 5 000. Такий варіант перевірки згодиться тим, хто нечасто працює з текстами та має потребу перевірити текст невеликого обсягу.

У разі потреби перевірити великий текст необхідно завантажити безкоштовну програму. Про особливості її роботи можна прочитати за посиланням або переглянути відео: Etxt Антиплагіат. Огляд і налаштування програми, Де завантажити та як встановити програму Etxt Antiplagiat?

Plagiarisma. Платформа дозволяє перевіряти тексти та виявляти збіги в Google і Yahoo! Вона є безкоштовною, має онлайн-версію або ж може бути завантажена та встановлена на комп’ютер.

Like-Exactus. Простий у використанні онлайн-сервіс, який дозволяє безкоштовно перевіряти на плагіат академічні тексти. Перевірку можна проводити за роками та видом джерел пошуку (реферати, автореферати, зарубіжні конференції, зарубіжні журнали та ін.).

UNICHECK (попередня назва – UNPLAG). Сервіс дозволяє перевіряти тексти на плагіат онлайн або завдяки програмному забезпеченню інтегруватися в електронні платформи закладів освіти (наприклад, Moodle, Google Classroom та ін.). За його допомогою можна безкоштовно перевірити онлайн текст обсягом від 30 до 200 слів.

Корисні ресурси та посилання

Більше про програмне забезпечення, що дозволяє перевірити тексти на плагіат можна прочитати за посиланнями: Програмне забезпечення для перевірки наукових текстів на плагіат: інформаційний огляд, Перевірка на плагіат, Як перевірити текст на унікальність та плагіат (системи та сервіси)?, Перевірка тексту на унікальність онлайн – найкращі безкоштовні сервіси.

Також можна переглянути корисні відео щодо перевірки оригінальності текстів: Три способи перевірити унікальність тексту, Безкоштовний антиплагіат. ТОП 5 сайтів для перевірки унікальності тексту, UNICHECK - Сервіс перевірки на плагіат.

Роман Шандра, доцент ЛНУ ім. Франка.

Освіта.ua
06.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Уранці, коли перші промені сонця тільки починають прокидати світ, я відчуваю, як ніжний подих весняного вітру ласкає моє обличчя, а пташиний спів наповнює повітря неймовірною мелодією. Відкриваю очі й бачу, як сонячні промені проникають крізь штори, створюючи магічну гру світла та тіней на стінах кімнати.
Моя принцеска
Сімейка в мого батька була, як у того Омелечка, про якого в пісні співається: тільки він та вона, та старий та стара, та дві Христі в намисті, та дві ляльки в колисці. Я був десятою дитиною, якраз "лялькою в колисці" коли старші вже парубкували та дівували. Нам, меншим, було цікаво, що розповідають старші про своє дитинство. Брата Олексу, що шестилітнім пішов до школи, в першому класі разом з товаришем якось було покарано за невинні пустощі – виставлено з класу, наказано йти до дому й признатись батькам, за що покарано. А вони вирішили відсидітися на горищі товаришевої хати до закінчення уроків. І тут раптом побачили стару прядку та скручене чимале кільце дроту. Олекса примостив дріт, щоб він чиргикав через колесо прядки, почав крутитись й приспівувать: "Гуслі-самогуди, ми вигнані люди". Звідки цей нахил до римованого слова у шестилітнього хлопчика? А це, мабуть, від діда Миколи-Бондаря, батькового батька, якого люди любили за дотепне гумористичне слово. Говорив він "до прикладу", тоб?...
Петро
Українська ментальність завжди була невід’ємною частиною національного характеру українського народу. І важко уявити кращий приклад виявлення цієї ментальності, ніж у житті та діях кайдашевої сім’ї. Кайдаши – це героїчні постаті, які стали символом українського козацького епосу та національної самосвідомості. Українська ментальність відзначається глибоким патріотизмом та почуттям гідності. Кайдаши завжди виступали на захист рідної землі та національних цінностей. Їхня готовність вступити в боротьбу за волю та незалежність була безмежною, що відображало національну гідність та мужність українського народу. Звичайно, національний характер українців також визначається гостинністю та доброзичливістю. У кайдашевій сім’ї часто можна було спостерігати ці якості. Вони завжди були готові прийняти гостей та поділитися з ними своєю їжею та житлом. Це відображає загальну українську традицію гостинності та відкритості до інших культур. Народна мораль та етика також важливі складові української ментальності. Кайдаши завжди дотримувалися певних норм і цінностей, таких як чесність, вірність та взаєморозуміння. Їхня поведінка та відношення до інших людей були прикладом для інших. Вони прагнули захищати права інших і вважали, що справедливість має переважати над жорстокістю. Українська ментальність та національний характер, представлені через приклад кайдашевої сім’ї, підкреслюють важливість патріотизму, гостинності, народної моралі та етики в українському суспільстві. Ці цінності були та залишаються основою української культури та спільності, і вони сприяють формуванню сильної та єдиної нації, гідної сво
Юля
Українська ментальність завжди була невід’ємною частиною національного характеру українського народу. І важко уявити кращий приклад виявлення цієї ментальності, ніж у житті та діях кайдашевої сім’ї. Кайдаши – це героїчні постаті, які стали символом українського козацького епосу та національної самосвідомості. Українська ментальність відзначається глибоким патріотизмом та почуттям гідності. Кайдаши завжди виступали на захист рідної землі та національних цінностей. Їхня готовність вступити в боротьбу за волю та незалежність була безмежною, що відображало національну гідність та мужність українського народу. Звичайно, національний характер українців також визначається гостинністю та доброзичливістю. У кайдашевій сім’ї часто можна було спостерігати ці якості. Вони завжди були готові прийняти гостей та поділитися з ними своєю їжею та житлом. Це відображає загальну українську традицію гостинності та відкритості до інших культур. Народна мораль та етика також важливі складові української ментальності. Кайдаши завжди дотримувалися певних норм і цінностей, таких як чесність, вірність та взаєморозуміння. Їхня поведінка та відношення до інших людей були прикладом для інших. Вони прагнули захищати права інших і вважали, що справедливість має переважати над жорстокістю. Українська ментальність та національний характер, представлені через приклад кайдашевої сім’ї, підкреслюють важливість патріотизму, гостинності, народної моралі та етики в українському суспільстві. Ці цінності були та залишаються основою української культури та спільності, і вони сприяють формуванню сильної та єдиної нації, гідної сво
Сенюк Ангелына
Сімейка в мого батька була, як у того Омелечка, про якого в пісні співається: тільки він та вона, та старий та стара, та дві Христі в намисті, та дві ляльки в колисці. Я був десятою дитиною, якраз "лялькою в колисці" коли старші вже парубкували та дівували. Нам, меншим, було цікаво, що розповідають старші про своє дитинство. Брата Олексу, що шестилітнім пішов до школи, в першому класі разом з товаришем якось було покарано за невинні пустощі – виставлено з класу, наказано йти до дому й признатись батькам, за що покарано. А вони вирішили відсидітися на горищі товаришевої хати до закінчення уроків. І тут раптом побачили стару прядку та скручене чимале кільце дроту. Олекса примостив дріт, щоб він чиргикав через колесо прядки, почав крутитись й приспівувать: "Гуслі-самогуди, ми вигнані люди". Звідки цей нахил до римованого слова у шестилітнього хлопчика? А це, мабуть, від діда Миколи-Бондаря, батькового батька, якого люди любили за дотепне гумористичне слово. Говорив він "до прикладу", тоб?...
аіпфі
У результаті еволюційних процесів, що відбуваються в зорях, вони змінюють потужність свого випромінювання. Такі зміни можуть бути як періодичними, так і більш-менш хаотичними, як у червоних карликів. На їхній поверхні відбуваються інтенсивні спалахи тривалістю від декількох хвилин до декількох годин. Під час цих спалахів потужність випромінювання зорі збільшується в десятки разів. Ще значніші зміни потужності випромінювання відбуваються під час спалахів нових і новоподібних зір. Світність такої зорі може збільшитися в десятки мільйонів разів, а спалах триває кілька днів або тижнів. Усі нові та наднові, що спалахують, входять до складу тісних подвійних систем, де одним із компонентів є білий карлик. На його поверхню натікає речовина від другого компонента системи, багатого на Гідроген. Після нагромадження критичної маси відбувається термоядерний вибух. Однак спалахи наднових відрізняються від інших процесів, що виявляються в збільшенні потужності випромінювання зорі. Наднова — це катастрофічна перебудова внутрішньої структури зорі. Наднові зорі спостерігалися на небокраї Землі досить рідко, але кожне таке явище було настільки грандіозним, що фіксувалося в історичних хроніках. У V ст. н. є. китайські хроніки зафіксували появу на небі зорі-гості, яка сяяла настільки яскраво, що її було видно навіть удень. Це вказує на те, що видимий блиск зорі перевершував блиск Венери. Наступна поява наднової зафіксована в 1572 р. у сузір’ї Кассіопеї астрономом Тіхо Браге. У 1604 р. у південному сузір’ї Змієносця Кеплер спостерігав ще одну наднову, що спалахнула в нашій Галактиці.
Сенюк Ангеліна
Сімейка в мого батька була, як у того Омелечка, про якого в пісні співається: тільки він та вона, та старий та стара, та дві Христі в намисті, та дві ляльки в колисці. Я був десятою дитиною, якраз "лялькою в колисці" коли старші вже парубкували та дівували. Нам, меншим, було цікаво, що розповідають старші про своє дитинство. Брата Олексу, що шестилітнім пішов до школи, в першому класі разом з товаришем якось було покарано за невинні пустощі – виставлено з класу, наказано йти до дому й признатись батькам, за що покарано. А вони вирішили відсидітися на горищі товаришевої хати до закінчення уроків. І тут раптом побачили стару прядку та скручене чимале кільце дроту. Олекса примостив дріт, щоб він чиргикав через колесо прядки, почав крутитись й приспівувать: "Гуслі-самогуди, ми вигнані люди". Звідки цей нахил до римованого слова у шестилітнього хлопчика? А це, мабуть, від діда Миколи-Бондаря, батькового батька, якого люди любили за дотепне гумористичне слово. Говорив він "до прикладу", тоб?...
Глек
СС (SS, аббр. от Schutzstaffel «отряды охраны»; в 1933—1946 годах в Германии при написании использовалась специальная типографская лигатура в виде сдвоенной руны «зиг»Runic «↯↯») — военизированные формирования Национал-социалистической немецкой рабочей партии (НСДАП). Предназначались для охраны партийных учреждений и мероприятий, проведения силовых акций против врагов режима, военной и идеологической подготовки партийных кадров, а также некоторых других целей. Первоначально СС предназначались для личной охраны лидера НСДАП Адольфа Гитлера и входили в состав штурмовых отрядов (СА). В 1934 году СС были выделены из штурмовых отрядов в отдельную структуру и подчинены лично Гитлеру и рейхсфюреру СС Генриху Гиммлеру. В декабре 1939 года численность СС составляла 243,6 тыс. человек, в том числе 223,6 тыс. в общих СС (Allgemeine-SS) — собственно общественной организации, рядовые члены которой осуществляли свою деятельность добровольно и безвозмездно.
Дмитро
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і систематиз?...
Stas
Дума “Маруся Богуславка”: душевна роздвоєність головної героїні Чимало дум склав народ про муки українських невільників у татаротурецькому полоні в XVІ-XVІІ століттях. Жорстокість ворогів не мала меж: бранців продавали на ринку, непокірних гноїли в темницях, на галерах, дітей віддавали в спеціальні військові школи, звідки вони виходили яничарами, літніх людей убивали. Розлучали матір з дочкою, брата з сестрою. Та не могли вбити у бранців любові до рідної землі, волелюбного духу. Перед ними, як зірка, світився яскравий образ далекої вітчизни. Патріотичний подвиг української дівчини-невільниці оспівано в думі “Маруся Богуславка”. “Дівка-бранка Маруся, попівна Богуславка” приходить до темниці, в якій уже тридцять літ сидять козаки, і звільняє їх. Невільники повертаються додому “на ясні зорі, на тихі води, у край веселий”. У думі Маруся зображена тільки в одному епізоді – звільнення бранців з неволі і прощання з ними. Вона, певно, давно вже в полоні і не може порвати з тим життям, яке у неї ск?...
Альона
Широко відкритими очима ми дивимося на світ. А він, безмежний і надзвичайно цікавий, змінюється щомиті. Ми теж ростемо, дорослішаємо. Але незмінним залишається наше бажання дізнатися про все на світі. Бо ми живемо у цьому світі, кожен з нас – частинка Всесвіту. А тому нам потрібно повсякчас поповнювати свої знання. Саме це нелегке завдання виконують шкільні вчителі, такі тендітні, ніжні і розуміючі. Із знайомства з такою людиною у кожного з нас починаються найцікавіші сторінки життя, найкумедніші і найнезабутніші вибрики долі. Учитель! Яке звичне і разом з тим містке слово! Учитель - це той, хто навчає, хто збагачує розум молодої людини, відкриває перед нею невичерпну скарбницю знань і невмирущих цінностей. Василь Сухомлинський писав: "Величезна виховна сила школи народжується там, де в людини, перед якою тільки відкривається життя, є улюблений учитель". Професії учителя і лікаря – найвідповідальніші. Вчитель має великий вплив на формування в учнів світогляду, від нього залежить ставлення ...
Татьяна
Отже, розвиток дитини пов’язаний з особливостями світу її почуттів і переживань. З одного боку емоції є індикатором стану дитини, а з другого – самі впливають на її пізнавальні процеси та поведінку, визначаючи особливості сприймання оточуючого світу. Дитина молодшого дошкільного віку ще не вміє керувати своїми почуттями, емоційнійними переживаннями, що може привести до ускладнень у спілкуванні з однолітками і дорослими. Лише в міру особистісного розвитку у дошкільників поступово формується здатність усвідомлювати і контролювати свої переживання, розуміти емоційний стан інших людей. Діти, які отримують знання для розпізнання своїх емоцій та почуттів, зможуть відчувати емоційний стан інших людей, що сприяє доброзичливим стосункам з оточенням. Останні роки значно зросла тенденція «цифрового» покоління дітей. Це сприяє обмеженню їх спілкуванні з дорослими та однолітками, суттєво зменшує можливості збагачення емоційної сфери. Л. С. Виготський вважав, що емоційний розвиток дітей – один із найважливіший напрямків професійної діяльності психолога. Важливим завданням є уникнення феномену «засушене серце» (відсутність почуттів). Отже, емоції це «центральна ланка» психічного життя людини загалом, і передовсім дитини. З огляду на означене психологом проводяться теоретико – прикладні дослідження, якими підтверджено ідею взаємозв’язку всіх компонентів людської психіки, а, особливо, емоційного. Актуальність досліджуваної проблеми визначається тим, що завдяки розвитку емоційної сфери дитини відбуваються зміни в її психічній активності, становлення її як особистості. Емоції, які найчастіше виявляє дитина, визначають її успіх або неуспіх у спів дії з навколишніми, особливості її соціального розвитку, соціалізації.
Ірина
В Україні мільйони людей покинули свої домівки через війну. Деякі з них переїхали всередині країни, інші виїхали за кордон. Деякі люди переїхали на деякий час і вже повернулися на постійне місце проживання, для інших питання про переїзд може постати пізніше. Війна Росії проти України докорінно змінила життя переважної більшості населення. І хоча 61% українців залишилися на своєму постійному місці проживання, інші були змушені переїхати до безпечніших місць. З них 82% мігрували в межах області чи України, тоді як 18% переїхали за кордон. Переважна більшість мігрантів - мешканці східних областей. Складна ситуація в країні та постійна загроза нових ракетних обстрілів України Росією сприяє ще більшій невизначеності у намірах українців щодо повернення. За даними соціологів, з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну за кордон виїхали і не повернулися 8,6 млн українців. А станом на травень 2023 року постійне населення України, за оцінками Укр.Iнф.Мереж, становить 29 млн осіб. 1.Переміщення в ме?...
Тетяна
Актуальність даної роботи полягає в тому, що ще з далеких часів для забезпечення потреби належного здійснення суб’єктивних прав та виконання обов’язків, в тих випадках, коли особа не може і не здатна це робити самостійно, існують спеціальні правові інститути: опіки і піклування. Вони засновані на ідеї турботи про людину та забезпечення виховання дітей. Дані питання та проблеми наразі є актуальними у будь-якій країні та суспільстві, навіть коли мова йде про суспільство яке дбає про своє майбутнє. Адже всі ми знаємо, що у будь-якій країні є діти-сироти, діти які позбавлені батьківського піклування, чи дорослі особи, які залишаються без догляду. І саме в таких випадках держава бере на себе всю відповідальність про розвиток, турботу та життєдіяльність таких людей. І от найбільш поширеною формою влаштування дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування в Україні є саме опіка та піклування, як ми вже зазначали. Предметом виступає опіка та піклування над дітьми чи дорослими особами як явищ...
Віктор
Освіта дорослих набуває широкої популярності та поширення в усьому світі, стає стратегічним ресурсом поліпшення добробуту людей, забезпечення національних інтересів, зміцнення авторитету та конкурентоспроможності держави на міжнародній арені. Трансформаційні зміни, що мають місце в Україні у зв’язку з новими викликами, суперечностями і загрозами в умовах переходу до цифрового суспільства, воєнним станом, актуалізують питання функціонування освіти дорослих як невід’ємної складової неперервної освіти упродовж життя, як можливість у швидкозмінних умовах забезпечувати сприятливі умови кожному бути успішним в особистій і професійній життєдіяльності, підготовку і перепідготовку, коригування і підвищення професійної компетентності, особистісне зростання, зумовлюють необхідність якісних змін в її організації. Все більше навчальних закладів, теоретиків і практиків освітньої галузі звертають увагу на освітні потреби дорослих людей. Інтенсифікуються наукові пошуки вивчення розвитк...
яна
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і систематиз?...
аня
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і систематиз?...
яна
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і систематиз?...
Анастасія
В інформатиці поняття "система" найчастіше використовують стосовно набору технічних засобів і програм. Системою називають також апаратну частину комп’ютера. Доповнення поняття "система" словом "інформаційна" відображає мету її створення і функціонування. Інформаційна система - взаємозв’язана сукупність засобів, методів і персоналу, використовувана для зберігання, оброблення та видачі інформації з метою вирішення конкретного завдання. Сучасне розуміння інформаційної системи передбачає використання комп’ютера як основного технічного засобу обробки інформації. Комп’ютери, оснащені спеціалізованими програмними засобами, є технічної базою та інструментом інформаційної системи. У роботі інформаційної системи можна виділити такі етапи: 1. Зародження даних - формування первинних повідомлень, що фіксують результати певних операцій, властивості об’єктів і суб’єктів управління, параметри процесів, зміст нормативних та юридичних актів тощо. 2. Накопичення і систематиз?...
meann.pp.ua
На сьогоднішній день в Україні та світі спостерігаються кілька схожих трендів у розвитку менеджменту персоналу: 1. Цифрові технології та HR-технології: Впровадження цифрових рішень у кадровому управлінні, таких як HR-системи, технології для відбору персоналу та аналітика даних для оптимізації процесів. 2. Гнучкі форми праці та дистанційна робота: Зростаюча популярність гнучких графіків, роботи з віддаленням та гібридної моделі праці. 3. Розвиток навичок та навчання: Великий акцент на навчанні та розвитку персоналу для адаптації до змін в бізнес-середовищі. 4. Розмаїтість та інклюзивність: Створення різноманітного та інклюзивного робочого середовища для забезпечення різноманітності і задоволення потреб різних співробітників. 5. Зосередженість на емоційному інтелекті та спілкуванні: Розвиток навичок спілкування, культури спілкування та міжособистісних відносин.