Оголошений конкурс, присвячений Голокосту

Меморіальний центр Голокосту оголосив конкурс наукових проектів для студентів та аспірантів

Оголошений конкурс, присвячений Голокосту

Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти оголосив Другий всеукраїнський конкурс наукових і науково-дослідних проектів для студентів та аспірантів «Зберігаючи пам’ять про Голокост».

Конкурс покликаний підтримати талановиту молодь, яка зацікавлена в науково-дослідній роботі, та залучити її до вивчення Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема масових розстрілів у Бабиному Яру й загалом злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

За словами виконавчого директора та директора зі стратегії BYHMC Яни Барінової,  тема Голокосту далеко не завжди потрапляє у фокус уваги молодих науковців.

«Окремі дослідники, які цікавляться нею, часто виїжджають продовжувати свою наукову роботу за кордон — здебільшого до США, Німеччини, Ізраїлю, де вивчення Голокосту підтримується різноманітними грантами. Оголошуючи другий Всеукраїнський конкурс, Меморіальний центр прагне змінити цю ситуацію й зацікавити нове покоління дослідників темою Голокосту. Ми переконані, що потрібно й надалі спільними зусиллями держави та зацікавлених організацій створювати нові можливості для вивчення цієї теми саме в Україні», — зазначила Яна Барінова.

До участі у конкурсі запрошуються студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Взяти участь у конкурсі можна індивідуально або в складі авторського колективу не більш як із двох осіб. Якщо ви вже були учасником конкурсу, можна податися знову, але з новим проектом.

Прийом заявок триває до 7 жовтня 2019 року. Переможці конкурсу та проекти, які посядуть перше, друге і третє місця, отримають грошові винагороди.

Докладна інформація

Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: konkurs@babynyar.org.

Освіта.ua
04.09.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
А чому не
конкурс "Зберігаючи пам’ять про Голодомор"
Дмитро
Нехай ізраіл фінансує їх проекти а у нас краще б досліджували нашу історію скільки в ній білих пятен
Aleks
Первого сентября мир отмечает 80-летие начала Второй мировой войны. Тогда же начался процесс воссоединения восточной и западной Украины. По-своему этот год отмечает Львовский областной совет, который решил объявить 2019 – годом Степана Бандеры. По данным ЦРУ Бандера был немецким шпионом В электронной библиотеке Центрального разведывательного управления США опубликован документ на четырех страницах, датированный 1951 годом. В документе утверждается что икона украинского национализма (интегрального национализма, русофобии и антикоммунизма) Степан Бандера ( Stepan Bandera ) был германским шпионом. Документы в электронной библиотеке ЦРУ появились еще 10 лет назад, но доступны они стали для широкой публике недавно. Понимая, что случайности в этом ведомстве происходят крайне редко, можно предположить, что готовится новая фаза спецоперации в Украине. Украинским радикальным националистам стоит призадуматься о своей дальнейшей судьбе, не готовят ли их к утилизации. Если указанного документа будет не достаточно, то можно покопаться в архиве ЦРУ еще глубже. Вас ждут настоящие откровения, в виде 293 страниц различных документов посвященных теме нацизма и лично Бандеры. Вы узнаете, что Степан Бандера сотрудничал не только с Третьим Рейхом, но и с самим ЦРУ США, доставшись им по наследству. Американцы так прямо и написали: «Степан Бандера, украинский фашист и профессиональный шпион (немецкая кличка «Консул-2″)». Ну а кому и этого будет мало, могут смело обратиться в журнал «Шпигель», который еще в далеком 1959 году на смерть Бандеры рассказал, зачем его освободили из польской тюрьмы. http://www.slovo.odessa.ua/news/23145-po-dannym-cru-bandera-byl-nemeckim- enshpionom.html#ixzz4xZjAZFya; http://www.slovo.odessa.ua/news/23145-po-dannym-cru-bandera-byl-nemeckim-shpionom.html#ixzz4xZiVyA7j