Президент обговорив перспективи розвитку науки

Володимир Зеленський обговорив з представниками НАН перспективи розвитку науки в Україні

Президент обговорив перспективи розвитку науки

Президент України Володимир Зеленський 26 червня обговорив з керівництвом Національної академії наук перспективи розвитку установи та допомогу, яку може надати науковцям держава. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

На зустрічі були присутні президент НАН України Борис Патон, перші віце-президенти Академії Володимир Горбулін та Антон Наумовець і головний учений секретар НАН України Вячеслав Богданов.

«У нас непроста ситуація і багато пріоритетів, але я не хочу бути Президентом, який каже, що поки війна не закінчиться, ми нічим не займатимемося. Проблеми треба вирішувати паралельно, інакше Україна не розвиватиметься», – підкреслив Володимир Зеленський.

Учасники зустрічі також обговорили рівень вітчизняної науки, відплив молодих науковців за кордон та можливості зацікавити їх працювати на батьківщині.

Освіта.ua
27.06.2019

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Правдоруб
О, два клоуна: один молодий, а другий старий. Ну, який електорат, такий і президент. Яка країна, така в ній і наука.
реформи НАН
Якщо це дійсно наукова установа НАН, як себе позиціонує, нехай по кожному інституту представить по кожному науковцю наукові видання і розробки не в українських мурзилках, а дійсно Scopus ID, Research ID, Google scholar, так як вимагають зараз по університетах від викладачів. Суспільство повинно бачити своїх науковців та їх розробки, а якщо їх немає, то пора розпускати.
деградація
Про яку науку і розробки йде мова у НАН. Для прикладу погляньте на наукові праці Аграрного інституту економіки НАН http://www.iae.org.ua/activity/department/33.html Пройдіться по різним відділам, останні публікації за 2012 р., жодних іноземних видань, ніяких Scopus, WOS, жахіття. І таку страшну картину ми називаємо наукою, ще оплачуємо із держбюджету. А що може запропонувати людина у 70-80 років, вона думає не про науку, а про свої болячки, і так по всім інститутам НАН, за невеликим виключенням. Треба сраною метлою вже розганяти цей гнійник, реорганізовувати і об’єднувати з вузами, як на заході - наука+освіта. Це кодло кожного року лобіює свої інтереси, але суспільство хоче знати, куди йдуть гроші, де дійсно наукові відкриття і розробки. Наука повинна бути об’єднана з освітою і бізнесом, а не сама по собі.
кіно і німці
Патон Борис Євгенович (нар. 14 листопада 1918 (згідно з паспортними даними 27 листопада 1918 р)[2], Президент НАН України (з 1962). А самім не смішно, щоб Академію очолював старець, якому за 100 років. Які можуть бути перспективи, якщо НАН - це клуб пенсіонерів на утриманні державного бюджету. Самими молодим там років по 60, які можуть бути перспективи... Вже давно пора реорганізовувати цю установу і виділяти гранти дійсно на проекти і наукові розробки, а не на утримання старих пердунів.
Григорий
Для кіно і німці: це ТОЧНО
Коментувати