Гройсман: реформа сприятиме зупиненню трудової міграції

Введення принципів дуальної освіти надасть переваги у вирішенні проблеми трудової міграції

Гройсман: реформа сприятиме зупиненню трудової міграції

Започаткована урядом реформа середньої освіти, а також введення принципів дуальної освіти у сегменті професійного навчання надасть додаткових переваг у вирішенні проблеми трудової міграції. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

«Світ глобальний, мобільний. І ми маємо розуміти, що ми маємо вигравати конкуренцію за трудові ресурси», – сказав глава уряду.

За його словами, саме тому уряд починає з реформування системи освіти.

«Започаткували «Нову українську школу», яка закладає нові стандарти і компетенції для школярів. І зараз ми працюємо над впровадженням системи дуальної освіти в професійно-технічному напрямку. До підготовки кадрів будемо залучати реальний сектор – аби промисловці ділилися технологіями і навчання було ефективним. Думаю, що з 2021 року перейдемо до повноцінної дуальної освіти, що позитивно буде позначатися на розвитку економіки», - повідомив прем’єр.

Одночасно, за словами Володимира Гройсмана, потрібно надавати і матеріальні стимули – достойну оплату праці.

«За це треба боротися. І тут важливі всі складові - технологічне переозброєння виробництв, зменшення ресурсної складової в собівартості продукції тощо», – додав прем’єр-міністр.

Освіта.ua
26.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Местный
Ещё несколько лет этих "рехформаторов" и на парах в ВУЗах будет учиться воздух в пустых аудиториях.
Вчитель
Коли це диво калинове зрозуміє, що красти і балаболити для лохторату можна поки цей лохторат не вимер або не виїхав. Він все робить, шоб це поєднати.
Левко
Для Вчитель: хтось залишиться. Не переживай!
Коментувати