У Львові відкрили навчальний центр для зварників

Учні навчально-практичного центру отримають можливість працювати з сучасною технікою

У Львові відкрили навчальний центр для зварників

На базі Міжрегіонального вищого професійного училища автомобільного транспорту та будівництва Львова відкрили навчально-практичний центр для зварників. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

У відомстві зазначають, що учні навчально-практичного центру отримають можливість працювати з сучасною технікою, а майстри-практики проходитимуть підвищення кваліфікації.

Загалом у центр інвестували майже 3 млн гривень, з них 2 млн 300 тисяч - кошти державного бюджету, решта - міської ради та закладу.

Підготовка НПЦ тривала майже 4 місяці. Для навчальних лабораторій придбали 17 нових зварювальних апаратів, які дозволять учням опанувати різні види зварювання - аргонове, напівавтоматичне та ручне електродугове.

У центрі встановили кабіну підготовки металу до зварювання, а також пост дефектоскопії зварювальних швів. Загалом облаштовано 15 робочих місць для практичних занять.

Також у закладі передбачили усі умови для безпечної роботи з приладами. Водночас для учнів перших курсів є тренажери-симулятори, які відтворюють електрозварювальний процес.

Планується, що у навчально-практичному центрі проходитимуть підвищення кваліфікації профільні майстри та викладачі інших закладів профосвіти регіону. Там  також організують професійно-практичне навчання незайнятого населення. Окрім того, використовуючи ресурси центру, адміністрація училища зможе збільшити інвестиції від виробничої діяльності.

Освіта.ua
20.11.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Добрий день. Ви могли би зв‘язатися зі мною хотів попитати на рахунок курсів для електрозварника ручного зварювання. Іван +380966677643
Богдан
Добрий день. Ви могли би зв‘язатися зі мною хотів попитати на рахунок курсів. Богдан +380637256496
Євген Ляшенко
Доброго вечора, хочу записатись на курси аргоної заварки могли би мені передзвонити і розказати що для того треба, і скільки по сумі? 0987751634
Степан
Можете сказати вартість курсу та терміни навчання на tig. 141 097 369 5368 хотів би записатися на курси