КМУ визначив професії, які підтримає держава

Уряд визначив 19 професій, навчання за якими здійснюватиметься за кошти бюджету

КМУ визначив професії, які підтримає держава

Уряд визначив перелік з 19 професій загальнодержавного значення, підготовка кадрів за якими здійснюватиметься у професійно-технічних навчальних закладах за кошти державного бюджету. Відповідна постанова була ухвалена під час засідання уряду.

“Ці професії – пріоритетні для розвитку економіки країни і підготовка кадрів за ними потребує державної підтримки. Завдяки цьому рішенню ми не лише забезпечимо пріоритетні галузі кваліфікованою робочою силою, а й суттєво підтримаємо професійно-технічні навчальні заклади”, - зазначила міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи рішення уряду.

Планується, що на фінансування визначених професій у 2017 році уряд витратить майже 170 млн гривень. Ці кошти будуть включені у освітню субвенцію та передані місцевим бюджетам.

перелік професій

У Міністерстві освіти зазначають, що підготовка за рештою професій, які необхідні для обслуговування місцевої інфраструктури та у комунальних господарствах, здійснюватиметься за рахунок коштів місцевих бюджетів залежно від регіональних потреб.

Освіта.ua
17.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
pasufik
Цілком правильне рішення, чому держава має підтримувати підготовку спеціалістів для місцевих потреб, торгівлі та побуту? На місцях видніше кого і скільки потребує господарка. Те саме слід зробити і з ВУЗАми, бо юристів та економістів випускають більше, ніж потребує ринок праці.