У парламенті обговорять проблеми фінансування освіти

Комітет ВР з питань науки і освіти проводить збір матеріалів та пропозицій до парламентських слухань

У парламенті обговорять проблеми фінансування освіти

Комітет Верховної Ради з питань науки і освіти проводить збір інформаційно-аналітичних матеріалів та пропозицій до рекомендацій парламентських слухань, в ході яких буде обговорено проблеми фінансування освіти і науки в Україні. Про це повідомляє прес-служба профільного парламентського комітету.

У комітеті зазначають, що парламентські слухання «Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні» будуть проведені відповідно до постанови Верховної Ради № 1484-VІІІ.

«Парламентські слухання проводяться з метою обговорення стану та проблем фінансування освіти і науки в державі, запровадження нових підходів до фінансування цієї сфери, пошуку конкретних шляхів підвищення їх ролі у суспільстві, впливу на конкурентоспроможність вітчизняної економіки в контексті реалізації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», - повідомили у Комітеті з питань науки і освіти.

Слухання будуть проведенні 16 листопада 2016 року. 

Аналітичні матеріали до матеріалів парламентських слухань будуть прийматись комітетом до 24 жовтня 2016 року. Зазначені матеріали можна надсилати в друкованому вигляді на адресу комітету, а електронну версію на адреси: semenyuk-sv@rada.gov.ua, levchuk-o@v.rada.gov.ua.

Додаткова інформація за телефонами: (044) 255-3162 – Сергій Семенюк, (044) 255-2081 – Олег Левчук.

Освіта.ua
20.10.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Шиншилла
Тимошенко спросила Гройсмана не в бровь, а в глаз, когда вы уже нажретесь? А он обиделся. Пообещал цинично "качественные зарплаты и пенсии". Набрал долгов у мвф ОН с яценюком, а отдавать почему-то должны мы.
а тим часом
Український парламент прийняв рішення майже вдвічі збільшити фінансове забезпечення народних депутатів з 1 січня 2017 року. Відповідна норма міститься в ухваленому напередодні Радою проекті постанови №5000-П "Про висновки та пропозиції до проекту Закону України про Державний бюджет України на 2017 рік". Документ в цілому підтримало 230 народних депутатів. Крім інших пропозицій, в постанові також міститься така норма: "Затвердити норми фінансового забезпечення діяльності народних депутатів України". Згідно з документом, з 1 січня 2017 року зарплата голови Верховної Ради може скласти 30 мінімальних зарплат, тобто 48 тис. грн, віце-спікерів - 28 МЗ або 44,8 тис. грн, голови комітету - 27 МЗ або 43,2 тис. грн. Посадовий оклад заступників голів комітетів, а також заступників керівників фракцій запропоновано підвищити до рівня 26 МЗ або 41,6 тис. грн, голови підкомітету та членів комітетів - до 25 МЗ або 40 тис. грн.
Українська вчителька
Для "а тим часом": Зараз візьму гріх на душу й скажу, що нехай це підняття їм вилізе хворобами всілякими! Вже немає сили терпіти! За що їм таке благо, скажіть на милість? Вони нічого не виробляють, не вчать, не лікують, а лише паразитують! Навіщо такий парламент взагалі потрібен? Я за те, щоб кількість депутатів терміново зменшити втричі й за цю економію нехай ті, що залишаться отримають більше (бо таку ж "пісеньку" співають про сільські школи, правда, те більше з учителів так й не отримав ніхто, але ж то ВЧИТЕЛІ, а то ДЕПУТАТИ!). Все, з мене досить! З понеділка не пишу ніяких планів, конспектів, не контролюю відвідування! Як платять-так й працюватиму! Урок провела й кінець! Мої вітання, пані Гриневич!!!
Шиншилла
Для а тим часом: Не с 1 января, а они хотят уже с 1 ноября 2016 года!
Коментувати
Українець
Про підняття освітянам зарплатні збираються тільки обговорювати 16 листопада, а собі сьогодні депутати вже проголосували підняття в бюджеті на 2017 рік. Як же воно виходить? Одним тільки обіцянки, а іншим-вже в кілька разів (а не якісь 10%). Ото і вся сутність цієї влади хапунів! Тільки страйк! А краще майдан! Нехай Порошенко з Гройсманом пакують валізи!
------------------
Для Українець: - кто на что заработал. Кто кого защищает
Коментувати