У ДонНУ кажуть про критичну нестачу коштів

Колектив університету акцентує увагу на високій орендній платі та відсутності гуртожитків

У ДонНУ кажуть про критичну нестачу коштів

Колектив Дoнецькoгo нaціoнaльнoгo університету ім. Стусa, що зараз функціонує у Вінниці, заявляє, що працює на межі своїх внутрішніх ресурсів. Про це йдеться у відкритому листі колективу навчального закладу до президента Порошенка.

Автори звернення акцентують увагу Порошенка на високій орендній платі, відсутності гуртожитків тощо.

"Під час відвідування ДонНУ 28.02.2015 року Ви дали надію нашому колективу на особисте сприяння щодо створення умов функціонування університету в екзилі. Вами дійсно було зроблено низку розпорядчих кроків, проте станом на 28.10.2016 року ми сплачуємо 696 100 грн щомісяця за оренду навчальних корпусів, не маємо гуртожитків, а професорсько-викладацький склад, співробітники і студенти винаймають житло за власний кошт», - йдеться у листі.

«Працюючи на межі своїх внутрішніх ресурсів, колектив потребує Вашого втручання у поточний стан справ. Будемо вдячні за Ваш особистий візит до нас або зустріч із представниками університету", − наголосили представники університетського колективу, звертаючись до Порошенка.

Лист до президента від імені викладацького та студентського колективів підписаний ректором, головою вченої ради, головою профспілки студентів та головою студентської ради Дoнецькoгo нaціoнaльнoгo університету ім. Стусa.

Освіта.ua
01.11.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів