Гриневич: ситуація навколо ПТУ створює напругу

Президент досі не підписав зміни до Бюджету щодо фінансування професійно-технічної освіти

Гриневич: ситуація навколо ПТУ створює напругу

Голова парламентського Комітету з питань науки і освіти наголошує, що ситуація щодо фінансування професійно-технічної освіти створює серйозну напругу у суспільстві. Про це Лілія Гриневич повідомила у своєму Facebook.

«На Погоджувальній Раді 14 березня 2016 року привернула увагу народних депутатів України до болючої ситуації навколо професійно-технічної освіти i нагадала про те, що ще 4 лютого 2016 року Верховною Радою було прийнято два закони, один з яких («Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти») ухвалили конституційною більшістю. Однак до цього часу їх не підписав Президент», - написала Гриневич.

За її словами, близько тридцяти професійно-технічних навчальних закладів досі не отримали фінансування.

«Така ситуація створює серйозну напругу у суспільстві, бо серед тих, хто не отримали стипендії, є багато дітей із соціально незахищених категорій», - зазначила голова профільного парламентського комітету.

Вона повідомила, що у зв’язку з цим, звернулася до представника президента у Верховній Раді та народних депутатів щодо необхідності негайного вирішення цієї проблеми.

Освіта.ua
14.03.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Yura
Главное, что президенту зарплату повысили! Он же ночами не спит , жизнь нашу улучшает! А ваши ПТУ кому нужны? Трудоустраивай потом дармоедов.и
1
Напругу в країні останні 25 років створюють ті бездарі, які при владі.
Gogen
Куда там президенту и депутатам до проблем ПТУ когда на кону распил бабла и перевыборы премьер-министра!