Яценюк вирішив розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Через два роки перебування при владі уряд та МОН вирішили розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Яценюк вирішив розібратись з платним доступом до ЄДЕБО

Прем’єр-міністр Яценюк доручив Міністерству освіти і науки України в десятиденний термін розібратися з ситуацією в ДП "Інфоресурс", через яку приватна компанія отримувала 13 млн. грн. на рік за доступ до електронної бази з питань освіти. Про це він заявив на засіданні уряду в четвер, повідомляє Урядовий портал.

За словами першого заступника міністра освіти Інни Совсун, Державне підприємство "Інфоресурс" є адміністратором єдиної державної електронної бази з питань освіти. Вона підкреслила, що база даних належить державі, а програмні засоби – приватній особі.

Совсун повідомила, що університети сплачують за доступ до бази 1,80 гривні за кожного студента за квартал.

У свою чергу Яценюк підкреслив, що компанія за рік отримала 13 млн грн та доручив МОН в десятиденний термін розібратися з ситуацією щодо державного підприємства "Інфоресурс".

Як відомо, платний доступ вищих навчальних закладів до Єдиної електронної бази з питань освіти був започаткований після її створення за часів управління галуззю екс-міністром Дмитром Табачником. Подібна практика була продовжена і за нового керівництва МОН та уряду.

Освіта.ua
18.02.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Виталий
Очень хорошо сидеть на денежных потоках, вот они и не ломали то, что сделано Табачником! Как, собственно, и всё в этой стране!!!
1
Для Виталий: совершенно с Вами согласен!!! Сюда можно добавить "ноу-хау" ,по-моему,ещё команды Ющенко - пресловутые пришкольные лагеря.
Тарас
Шок! Державний коледж,50% фінансування з держбюджету(з.п., енергоносії- пропорційно до кількості держзамовлення). Спеціальний фонд - з.п., енергоносії - знову ж таки пропорційно до кількості студентів + оплата всіх поборів Міністерства та Державних структур (СЕС, пожежна, ОП і т.д.). Як звести кінці з кінцями?
Коментувати