Губерський вдруге очолив спілку ректорів ВНЗ

Члени спілки ректорів одноголосно переобрали ректора КНУ ім. Шевченка на посаду свого президента

Губерський вдруге очолив спілку ректорів ВНЗ

Спілка ректорів ВНЗ одноголосно переобрала ректора Київського національного університету ім. Шевченка Леоніда Губерського на посаду президента організації.

Відповідне рішення було ухвалене під час загальних зборів спілки ректорів, члени якої також схвалили звіт Губерського про роботу спілки у період з 2009 до 2014 років.

За словами Губерського, спілка здійснює свою діяльність у напрямі сприяння захисту пріоритетів освіти, науки і культури як визначних чинників соціально-економічного і духовного розвитку в держави та всього суспільства, сприяння розвитку і поліпшення матеріальної бази вищої школи тощо.

Також він повідомив, що об’єднання вишів активно працює у напрямі визнання вищої освіти України на європейському освітньому просторі шляхом посилення тісної співпраці навчальних закладів, впровадження спільних інноваційних проектів, а також входження українських університетів у світові рейтинги.

Як відомо, спілка ректорів вищих навчальних закладів України під керівництвом Леоніда Губерського впродовж останніх років активно підтримувала діяльність екс-міністра освіти Дмитра Табачника.

Зокрема, у лютому 2013 року Леонід Губерський заявив про підтримку спілкою ректорів ВНЗ України законопроекту про вищу освіту, що був розроблений регіоналами Ківаловим, Сорокою та Калєтніком.

Освіта.ua
21.11.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
нефільозоф
а просто "оновлення" - це збочення? точно відомо, що "запор" до добра не призводить
філософ
Оновлення заради оновлення - це одна з форм збочення.
РекторБрат
В чому наша сила, брат? В бабках і адмінресурсі, брат. Що дав нам новий Закон, брат? Він дав нам, брате, більше автономії.
Оновленняде?
А казали - буде оновлення влади? Хочете реформи провести в освіті, залишивши "стару гвардію" "незамінних"? Поїдьте в будь ку країну Європи - що 4 роки новий Ректор, а рівень розвитку на порядок чи порядки - вищий. Просто вигідно тримати на підхваті тих, хто знає технології "машинного доїння" та "ручної передачі"?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!