Студентам Донбасу відстрочать оплату навчання?

Студентам-контрактникам з Донбасу можуть перенести строки оплати за навчання

Студентам Донбасу відстрочать оплату навчання?

Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України, до МОН надходять численні звернення від громадян, які постійно проживають у Донецькій та Луганській областях та навчаються у вищих навчальних закладах за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт), щодо неможливості своєчасної оплати за навчання.

У зв’язку з цим, Міністерство освіти і науки України направило керівникам вищих навчальних закладів лист, у якому зазначається, що у випадку неможливості студентом своєчасно оплатити навчання, міністерство освіти не заперечує проти перенесення строків оплати до кінця поточного року, що може бути визначено окремим додатком до Договору про надання освітніх послуг навчальними закладами.

Освіта.ua
12.08.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса Угадай
Я поняла лишь одно: украина уничтожает университеты Луганской и Донецкой областей, а студентов и их родителей не считает своими гражданами.
Николай
Добрейшие украинские власти, нет бы бесплатно этих студентов доучить, люди остались без жилья и средств на существование а власть отсрочку платежа, скоты зажранные!
Елена Мизина
Для Николай: за что боролись на то напоролись! ви нічого не зробили аби не допустити того жаху, що зараз у вас відбувається...Наприкладв Запоріжжі люди зробили все аби в них було усе спокійно... а вам же дуже в Росію хотілося... єдине що -м ені дійсно дітей шкода - вони не могли нічого зробити, а всі решта самі винні у власних бідах - самі і розхльобуйте , і так заради вас багато чого робиться... до речі цим студентам ніхто не заважав 11 років вчитися, вони мали змогу проявити себе і вступити на бюджет
Коментувати