Студентів Донбасу переводять на загальних підставах

Переведення студентів Донбасу до інших вузів поки відбувається на загальних підставах

Студентів Донбасу переводять на загальних підставах

Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомляє, що переведення студентів Луганської та Донецької областей до інших вузів країни поки відбувається на загальних підставах.

У Міносвіти звертають увагу керівників та студентів вищих навчальних закладів, що переведення студентів здійснюється у канікулярний період відповідно до Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих навчальних закладів освіти, яке затверджено наказом Міністерства освіти України від 15.07.1996 р. № 245, що зареєстрований в Міністерстві юстиції України 7 серпня 1996 р. за № 427/1452.

У Міносвіти також зазначають, що у випадку, якщо ситуація у Донецькій та Луганській областях не стабілізується до 1 вересня 2014 року, Міністерство освіти і науки України розгляне у вересні питання щодо переведення студентів на навчання до інших вищих навчальних закладів України на особливих умовах відповідно до роз’яснень, що будуть надані додатково.

Як відомо, у зв’язку із ситуацією на Донбасі, Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про продовження строків вступної кампанії на Донбасі. Вищі навчальні заклади Донецької та Луганської областей прийматимуть заяви та документи на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти до 15 вересня 2014 року.

Освіта.ua
30.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів