На Донеччині відбувається вступна кампанія

У Раді ректорів Донецького регіону повідомляють, що у всіх ВНЗ працюють приймальні комісії

На Донеччині відбувається вступна кампанія

У Міністерстві освіти і науки повідомили, що на ім’я міністра освіти і науки Сергія Квіта надійшов лист від голови Ради ректорів вищих навчальних закладів Донецького регіону, ректора Донецького національного технічного університету Олександра Мінаєва про стан справ у ВНЗ Донецької області.

Зокрема, у листі зазначається, що у всіх вищих навчальних закладах Донеччини працюють приймальні комісії. За наданою статистикою подачі заяв на перший курс бакалаврату до Донецького національного університету подано 2,5 тисяч заяв, Донецький національний технічний університет отримав 2,4 тисячі заяв, Маріупольський державний університет - 955 заяв, Донецький національний університет економіки і торгівлі - 700 заяв тощо.

Окрім того, аналогічна ситуація з подачею документів абітурієнтами спостерігається й у інших навчальних закладах. Голова ради ректорів ВНЗ Донецького регіону повідомив, що вищі навчальні заклади Донецька та Горлівки працюють на території, де відбуваються бойові дії.

"Станом на 23 липня поточного року, у зв’язку з припиненням роботи держказначейства, не виплачені аванс та відпускні у Донецькому національному університеті, Донецькому національному технічному університеті, Донбаській національній академії будівництва та архітектури. Існує заборгованість стипендіального забезпечення у Донбаській державній машинобудівній академії (м. Краматорськ) за травень, червень, липень. У жодному ВНЗ стипендії за липень не виплачені", - йдеться у листі голови Ради ректорів ВНЗ Донецького регіону.

Також він повідомив, що викликає тривогу розміщення у студентських гуртожитках Донецька озброєних осіб поруч із переселенцями з Луганської області, міст Краматорська та Слов’янська. Такі факти мають місце у Донецькому національному університеті, Донецькому національному медичному університеті та Донецькому національному технічному університеті.

"У зв’язку з небезпекою для життя та здоров’я працівників, встановлений гнучкий режим роботи, який дозволяє підтримувати основну діяльність ВНЗ", - зазначає Олександр Мінаєв.

Як відомо, у зв’язку із ситуацією у регіоні, Міністерством освіти і науки ухвалено рішення про продовження строків вступної кампанії на Донбасі. Вищі навчальні заклади Донецької та Луганської областей прийматимуть заяви та документи на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти до 15 вересня 2014 року.

Для отримання інформації про перебіг вступної кампанії приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2014" Вконтакте або сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
24.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів