Вступна кампанія на Донбасі триватиме до 15 вересня

Університети регіону прийматимуть вступні документи від абітурієнтів до 15 вересня

Вступна кампанія на Донбасі триватиме до 15 вересня

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Умов прийому до ВНЗ, що стосуються особливостей проведення вступної кампанії в Донецькій і Луганській областях.

Зокрема, освітнім відомством відтерміновано завершення вступної кампанії в Донецькій та Луганській областях. Згідно з документом, прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступників з Донецької та Луганської областей розпочинається синхронно з іншими регіонами України - 11 липня.

Натомість, вступна кампанія на Донбасі триватиме значно довше. Абітурієнти регіону матимуть можливість подавати заяви та документи на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти до 15 вересня.

Прийом заяв та документів від абітурієнтів, які мають проходити співбесіди, творчі конкурси або складати вступні іспити у вищих навчальних закладах триватиме до 7 вересня.

Перший рейтинговий список вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей і вступатимуть на основі базової та повної загальної середньої освіти, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення буде оприлюднений не пізніше 12.00 год. 16 вересня.

Зарахування вступників, які проживають на території Донецької та Луганської областей, на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти за денною формою навчання відбудеться 25 вересня. Абітурієнти, які навчатимуться за кошти фізичних та юридичних осіб будуть зараховані до вишів не пізніше 1 жовтня.

Докладніше про строки вступної кампанії для абітурієнтів, які проживають на території Донецької та Луганської областей >>>.

Освіта.ua
03.07.2014

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів