Завершено ЗНО з української мови і літератури

У четвер було проведено другу сесію зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, правильні відповіді на завдання тесту другої сесії будуть опубліковані 7 червня

Завершено ЗНО з української мови і літератури

Упродовж двох днів участь у зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови і літератури взяли близько 300 тисяч абітурієнтів.

За даними регіональних центрів оцінювання якості освіти, явка абітурієнтів на другу сесію ЗНО з української мови і літератури коливається у межах 93% від кількості зареєстрованих учасників.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться після перевірки всіх тестових робіт. Оскільки бланки відповідей з власним висловлюванням перевірятимуться екзаменаторами, визначення результатів учасників ЗНО з української мови та літератури вимагає більшого часу, ніж перевірка звичайного тесту. Про дату оголошення результатів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури буде повідомлено додатково.

За умови правильного виконання усіх завдань тесту учасники зможуть отримати 107 тестових балів. Отримані бали будуть конвертовані у рейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів.

Під час оголошення результатів ЗНО з української мови і літератури буде оприлюднено дві окремих таблиці відповідності кількості тестових балів оцінці за шкалою 100–200 балів, окремо для першої і другої сесії. Відповідно рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників кожної сесії.

Правильні відповіді на завдання тесту першої сесії будуть опубліковані сьогодні, а другої - у п’ятницю 7 червня. Див. розділ "Відповіді на тести ЗНО".

З метою розрахунку отриманого результату тестування з української мови і літератури, учасники ЗНО можуть скористатися орієнтовною методикою розрахунку та орієнтовно обчислити власний бал ЗНО за 200-бальною шкалою минулого року.

Для отримання інформації про перебіг ЗНО у 2013 році приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2013" Вконтакте та сторінки Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
06.06.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Коли будуть результати з української мови?
мими
де можна знайти бали з української мови????
мими
мими
Сергей Ильюк
Українська мова і література №0272338
Ясененко Марія Володимирівна
Українська мова і література 0190509
Ясененко Марія Володимирівна
№0190509
Бодя
коли результати з мови?
Ясененко Марія Володимирівна
№0190509
Ясененко Марія Володимирівна
Українська мова і література
Дарья
Ви згодні з текстом про Вікіпедію?
Елена
якщо в мене 14 помилок із 87 то десь стільки балів без твору?
.
чи може повністю анулюватися власне висловлювання, якщо у ньому допущено одну грубу фактичну помилку, чи просто не зарахується декілька балів за аргументацію?
лосось
освита вы петухи почему 2 тур тяжелее и непонятнее
fuck
Для лосось:дибіл, причому тут освіта?!!! І тести були майже однакові!
?
В чём виновата освита? Все притензии к уцояо,я вот например тоже возмущён! задания реально тяжелее!! Тема сочинения вообще бред,подобрать пример из укр. литературы сложно((
Анастасія
Про що йде мова? Підібрати приклади до теми другої сесії було простіше простого. Наприклад, Грицько з роману "Хіба ревуть воли" чи Гвинтовка з "Чорної ради", які жили за принципом "своя сорочка ближче до тіла". Не звинувачуйте інших в своїх "незнаннях".
Коментувати
oLGA
Мова в 2 сесію важча, а літ-ра - норм)
Артем
брехня, я здав у першу сесію. Завдання другою не є важчими(На мою думку лекші) Але учасник 2сесії міг подивитись завдання з 1. І це дає змогу підготуватись
Віктор
Справді набагато важчі завдання
Ирина
почему 2 сессия тяжелее чем 1 ?
Владислав
Кажуть завдання з української літератури у другу сесію ЗНО були набагато важчі ніж у першу. Чому така несправедливість?
анна
Для Владислав: нічого подібного. я вчора дивилась завдання 1 сесії, а сьогодні здавала 2, і можу сказати, що завдання на 1 рівні.
Машенька Дійчук
Завдання з мови були складніші набагато,ніж того року!
Галина
На самом деле во II сессию задания действительно сложнее. Вопрос, как будут оценивать. Хотелось бы, чтобы это учитывала комиссия при выведении результатов.
Коментувати