У ЗНО можуть використовуватися завдання минулих років, - Зайцева

Директор Українського центру оцінювання якості освіти повідомила, що незважаючи на розробку нових тестових завдань у цьогорічному ЗНО можуть зустрітися завдання з минулих років

У ЗНО можуть використовуватися завдання минулих років, - Зайцева

Про це директор центру оцінювання повідомила під час онлайн-спілкування з користувачами порталу "Педагогічна преса".

Відповідаючи на запитання про існування банку тестових завдань та його оновлення Ірина Зайцева повідомила, що в Україні створюється банк тестових завдань. "Зараз він налічує близько 30 тисяч завдань з різних предметів. Після завершення банк буде відкритим", - повідомила Зайцева.

"І хоча щороку розробляють нові тести, у цьогорічному ЗНО можуть зустрітися завдання з минулих років", - наголосила директор УЦОЯО.

"В тестах не має бути нічого такого, чого немає в навчальних програмах. Якщо програми не змінюються, то і тести змінювати не потрібно", - вважає Ірина Зайцева.

Як відомо, минулого року Український центр оцінювання якості освіти вперше застосував практику повторного включення тестових завдань до тестів основної сесії ЗНО, що викликало дискусію про рівність умов тестування усіх абітурієнтів.

Тести для проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) вже надруковані та доставляються до пунктів тестування. ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня тестуванням з хімії. Уже 5 та 6 червня відбудеться наймасовіше тестування з української мови і літератури.

Додатково див.: Завдання та правильні відповіді тестів ЗНО минулих років.

Освіта.ua
24.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирина Шульгина
Элементарщина какая-то все равно повторяется, это понятно. Конечно, неправильно, что сейчас всеми силами пытаются дискредитировать ЗНО. Регионалам хочется опять бардака и взяток, оппозиция как-то совсем уж вяло протестует, коммунисты выступают за качественное и доступное образование, но кому придет в голову, что будут разваливать, то, что есть толкового и возвращаться в лихие 90-е?