Центр оцінювання готовий до проведення ЗНО

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева повідомила, що УЦОЯО готовий до проведення тестування цьогорічних учасників зовнішнього оцінювання

Центр оцінювання готовий до проведення ЗНО

Про це керівник УЦОЯО заявила в ефірі телеканалу "Рада" у понеділок 20 травня.

Вона нагадала, що враховуючи кількість учасників ЗНО, цього року тестування з української мови і літератури, математики та історії України будуть проведені у дві сесії. Директор центру запевнила, що тести першої і другої сесій з кожного предмета матимуть однакову складність.

"Хочу нагадати, що тести на дві сесії готуються абсолютно однакової складності", - повідомила Зайцева, зазначивши, що абітурієнти першої та другої сесій будуть знаходитися в абсолютно рівних умовах.

Вона також повідомила, що мережа пунктів тестування сформована і всі учасники зовнішнього незалежного оцінювання отримали запрошення-перепустки для участі у тестуванні, де вказана адреса пункту тестування з кожного предмета.

"Я можу з абсолютною впевненістю сказати, що до цьогорічного проведення зовнішнього незалежного оцінювання ми абсолютно готові. Тести надруковані, надруковані якісно. Угоди з працівниками, які будуть забезпечувати роботу на пунктах уже укладено і цьогорічним учасникам тестування хвилюватися нема про що", - зазначила директор Українського центру оцінювання якості освіти Ірина Зайцева.

Як відомо, ЗНО-2013 розпочнеться 3 червня тестуванням з хімії. Уже 5 та 6 червня відбудеться наймасовіше тестування з української мови і літератури.

Освіта.ua
21.05.2013

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
чесний
коли 2 сесії, то не може бути чесно...
Вячеслав
Для чесний: Ну конечно, ведь баллы будут разные.
Коментувати