За попередніми даними на ЗНО зареєструвалось майже 329 тисяч осіб

Станом на 14 березня 2012 року на зовнішнє незалежне оцінювання зареєстровано 328 828 осіб

За попередніми даними на ЗНО зареєструвалось майже 329 тисяч осіб

Як повідомили Освіта.ua в Українському центрі оцінювання якості освіти, регіональні центри оцінювання продовжують опрацьовувати листи абітурієнтів з реєстраційними заявами для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2012 року.

Наразі опрацьовуються заяви абітурієнтів, які допустили помилки при реєстрації та мали можливість до 5 березня надіслати документи повторно.

За попередніми даними, станом на 14 березня, на зовнішнє незалежне оцінювання зареєстровано 328 828 осіб. Остаточні дані щодо кількості зареєстрованих осіб будуть оприлюднені найближчим часом.

Усім абітурієнтам, які успішно пройшли процедуру реєстрації, надіслано реєстраційну картку абітурієнта, бланк сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання та інформаційний бюлетень присвячений ЗНО-2012.

Також, для кожного зареєстрованого учасника на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти створена спеціальна інформаційна сторінка, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та спеціальним PIN-кодом, що вказаний у сертифікаті.

Нагадаємо, у 2012 році зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено з 10 навчальних предметів: української мови та літератури, історії України, математики, всесвітньої історії, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, та однієї з іноземних мов - англійської, німецької, французької або іспанської.

Зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів у 2012 році розпочнеться 15 травня та триватиме до 7 червня. Додаткову сесію ЗНО буде проведено з 18 до 23 червня.

Абітурієнти мали можливість зареєструватися для проходження зовнішнього оцінювання з чотирьох предметів.

Хочете дізнаватись більше про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2012 року – приєднуйтесь до групи "Абітурієнт 2012" ВКонтакті. Сторінка групи знаходиться за адресою http://vk.com/abitura_vstup.

Освіта.ua
15.03.2012

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентин
Минулого року зареєструвались близько 254тис. випускиків
Вова
а сколько было в прошлом году? в этом намного больше?
Вадя
Ахах, а вы рассчитываете на готовенькие ответы уже ??? Ню-ню... Своей головой надо думать !
Маша
А де можна дістати відповіді???????????
катюшка
помогите скачать ответы и вопросы на ЗНО
Первокурсник
Для катюшка: Не тратьте время, лучше попытайтесь хоть что-то просмотреть и выучить. Вопросы увидите на ВНО, а ответы есть во всех учебниках. Придется вспоминать. Если что-то учили. ВНО не настолько сложное.
Коментувати