Osvita.ua ЗНО Дорожня карта учасника Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування
Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

Пробне ЗНО – це добровільне платне тестування з метою ознайомлення з процедурою ЗНО у 2019 році

Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування

Роз'яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учасникові потрібно буде занести свої відповіді на спеціальний сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • 16–18 березня (українська мова і література);
  • 23–25 березня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови).

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня, з інших предметів — 29 березня.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
17.10.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Богдан
Скажіть будь ласка, а на пробне ЗНО можна замість паспорта, пред’явити квиток студента?
Андрій
Що робити,якщо не встиг зареєструватись на пробне ЗНО до 31 січня?
Данил
Зареєструвався на пробне ЗНО, але не встиг оплатити протягом 3-х робочих днів, що робити?
Yevhen
Чому на сайті немає завдань пзно 2018 з географії математики фізики??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????7??????????????????????????????????????
z
Для Yevhen: Географія уже є))
Коментувати
Нонна
Якщо оплату пробного зно було проведено без видачі квитанції, в програмі банкінг онлайн, що робити? Адже наявність запрошення є результатом оплати.
Олександр
Як мені дізнатися скільки балів я набрав на ПЗНО?
Аліна
обов’язково брати квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування?
Інна
Для Аліна: так
Макс
Не обов‘язково
Коментувати
babystars.com.ua
ЗНО це одна з перших важливих подій у вашому житті. саме то, я бажаю вам, молоді Українці, успіхів під час складання цього іспиту
Оля
Допоможіть!!! Чи можна оплатити пробне зно зараз? Бо не було можливості оплатити тоді
Ростислав
Для Оля: оплата пробного ЗНО відбувалася до 6 лютого.
Коментувати
Анна
Що робити якщо ге було можливості оплатити пробне зно, чи можна оплатити пробне зно зараз?
Сергій
Що робити, якщо зарееструвався на пробне зно, прийшло запрошення та картка, але там не вказано місце проведення. Написано ,,відсутня,, ,,відсутній,, . Як це зрозуміти?
Grinder
Якщо я на реестрації переплутав емейл.Можна ,якось повернути гроші
Аня
Для Grinder: Можна в особистому кабінеті учасника змінити емейл.
Коментувати
Валентина
А якщо в заявці ти вказав інше ім’я є така ймовірність що тебе не допустять до ЗНО пробного?
Люба
как вернуть кабинет пробного ЗНО? регистрировалась на телефон потеряла пароль.
Ростислав
Зареєструвався на пробне історія України, вже оплатив.Чи можна замінити на математику?
Анастасия
Для Ростислав: нет,нельзя. Вы же оплатили за предмет история Украины, менять уже поздно,потому что регистрация на пробное Зно завершилась!
Коментувати
Ігор
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка, якщо я випускник 5-го курсу ВПУ (атестат про повну загальну середню освіту отримав на 3-му курсі) , то при реєстрації на ПЗНО у графі 4 ,,Місце навчання’’ - ,,тип учня’’ мені вказувати ,, учень/студент профтехосвіти’’ чи ,,випускних минулих років’’. Дякую за відповідь.
Таня
Якщо я не оплачу квитанцію на пробне ЗНО то заявка згорить?
Таня
Якщо я не оплачу квитанцію то моя заявка згорить?
Vasilisa Dyakivnich
Чому немає правильних розв’язків, а лише відповіді? У мене питання по задачі №27 з тесту по фізиці. Правильна відповідь 4 Н, а в ключах вказана 2 Н. Де можна з’ясувати причини невідповідності?
anton2000
Для Vasilisa Dyakivnich: Правильный ответ 2Н. Проанализируйте, будут ли двигаться тела? Вспомните, что сила трения покоя не является постоянной.
Коментувати
Αртем Τерентьев
Завдання та власні відповіді до всіх завдань пробного ЗНО 2017 (математика, біологія, англійська, географія, хімія та інші) https://erudyt.net/category/pidgotovka-do-zno
Іра
Для Αртем Τерентьев: Дякую, що ви є !..
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!