Контроль за наявністю заборонених засобів під час ЗНО

Випадки, у яких може проводитися контроль за наявністю заборонених технічних засобів в аудиторії

Контроль за наявністю заборонених засобів під час ЗНО

У пункті зовнішнього оцінювання за допомогою металодетекторів може проводитися контроль за дотриманням учасниками зовнішнього оцінювання вимоги щодо заборони мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими технічних засобів чи пристроїв.

Такий контроль може здійснюватися вибірково, в окремих пунктах зовнішнього оцінювання та аудиторіях до початку виконання завдань сертифікаційної роботи.

Також контроль може здійснюватись під час проставляння в Сертифікатах відміток про проходження зовнішнього оцінювання в усіх аудиторіях пункту зовнішнього оцінювання.

Крім того, перевірка може здійснюватись у разі виникнення підозри щодо використання учасником зовнішнього оцінювання (групою учасників) заборонених технічних засобів під час виконання завдань сертифікаційної роботи.

Учасник зовнішнього оцінювання позбавляється права на продовження виконання сертифікаційної роботи, якщо в приміщеннях пункту ЗНО він має при собі протягом часу, відведеного на виконання сертифікаційної роботи, засоби зв'язку (у тому числі вимкнені), пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені Порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО

Освіта.ua
12.11.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Учень
Скажіть, будьласка, а годинник звичайний, не електронний можна одягнути? Або як орієнтуватись у часі під час виконання роботи? В минулому році не скрізь були годинники на стіні в аудиторіях.
Хубз аль Султан
Для Учень: Для Учень: Механические часы, с явным отсутствием электронных составляющих, не запрещаются.
Досвід
Для Учень: Раніше дозволяли не-програмовані калькулятори та не-смарт годинники без зв’язку із Мережею, але діагноз прогресує.
Учень
Велике дякую)
Коментувати