Затверджений Порядок проведення мультитесту ЗНО

Документ визначає основні засади проведення національного мультипредметного тесту

Затверджений Порядок проведення мультитесту ЗНО

Міністерством освіти і науки затверджений Порядок проведення в 2022 році національного мультипредметного тесту.

Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Документ визначає основні засади проведення національного мультипредметного тесту для оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які претендуватимуть на бюджетну форму навчання або вступатимуть на висококон’юнктурні спеціальності.

Цього року єдиний мультипредметний тест буде проведений замість традиційного ЗНО з різних предметів у зв’язку зі здійсненням прийому на навчання для здобуття ступенів молодшого бакалавра та бакалавра в особливому порядку.

Порядком проведення мультипредметного тесту також визначені права та обов’язки учасників тестування, умови проведення комп’ютерного онлайн-тестування тощо. 

Тестування відбуватиметься у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах. Учасники тестування будуть розподілені між сесіями та змінами (перша та друга під час однієї сесії).

Не пізніше ніж за тиждень до початку проведення основних сесій учасники тестування будуть поінформовані про місце та час проходження НМТ шляхом розміщення запрошень на інформаційних сторінках учасників.

Окрім інших особливостей проведення національного мультипредметного тесту, документом визначено порядок визначення результатів тестування за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів.

Більше про проведення національного мультипредметного тесту читайте у Дорожній карті учасника ЗНО. 

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
18.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Получается дети в оккупированных территориях не дети . Какой нормальный родитель повезет рисковать жизнью своего ребенка . Плюс цена проезда это пипец. Просто мы не нужны так получается? Хотя писали ранее что для нас разработают программу для сдачи теста . Мало того дети в шоке от сложившейся ситуации так теперь давайте добавим ещё и депрессию. Капец
гість
Судячи з написаного, МОН не цікавлять вступники зі Східної України. Ну не буду їх і не буде. Тут йдуть бої, тут окупація. Це нікого не хвилює. Цих дітей просто відкидають/ Дуже шкода. Невже не можна питання вирішити???
Татьяна
Для гість: Решают как могут. Именно поэтому будет проведено две дополнительные сессии с надеждой, что ко времени их проведения оккупированные территории уже удастся освободить.
Коментувати
прохання
Наприклад дитина навчається у міській школі. Але в той самий час їй безпечніше буде здати тести у найближчій сільській школі. Чи можна так буде? Дуже прошу МОНУ врахувати це прохання. Чи в усіх селах будуть пункти тестування, чи тільки у тих школах де є бомбосховища? Просимо до 7 червня оприлюднити список пунктів тестування. Дуже важливо щоб таких шкіл було як омога більше.
Українці
Для забезпечення прозорості проходження тестів, потрібні інструктори. А вже від того які будуть інструктори, буде залежати процес тестування. Саме тому необхідно вибирати інструкторів таким чином, щоб вони були з різних закладів освіти. Це не має бути, як було колись на екзаменах. Директор, завуч і вчитель придметник. Жодних профільних фахівців, тобто історія, філологія, математика, на тестах не повинно бути. І жодних представників відділів освіти, ДОН так само. Хіба що офіційно зареєстровані спостерігачі.
Екатерина
Да никто ни про кого не думает!!! Собирать детей в одном месте одновременно!!!??? Чиновники, вы о чём? Кто сейчас может гарантировать безопасность хоть где-то в Украине? Вы можете дать 100% гарантию, что в это время ничего не прилетит? Я мама выпускника из Донецкой области, каким образом я должна вывезти ребёнка? Ни бензина, ни безопасных дорог, ни денег!
Татьяна
Мы с Луганской области,нас тоже оккупировали, идут сильнейшие бои,как выезжать на подконтрольную территорию вообще не представляем,неужели нельзя сделать онлай н мультимедийный тест,чтоб не подвергать наши х детей безопасности.
Софія
Для Татьяна: а перебуваючи в Луганській області зараз, ви почуваєтесь в безпеці? Тоді зверніться в органи місцевого самоурядування.
Коментувати
Віта
Таке враження, що це питання турбує лише батьків дітей-випускників Херсонщини. А в МОН наче й не знають, що виїжджати страшно, зараз практично неможливо. Ризикувати життям дітей, щоб вони не залишилися за бортом⁉️ Ви, посадовці, чиновники Міністерства освіти, розумієте, що ви ставите на ваги? Учора обстріляли градами колону із 100 машин тих, які хотіли евакуюватися. Загинули люди, багато поранених перемелені автівки. А ви вимагаєте вказати, де ми будемо проходити тест⁉️ Ви взагалі розумієте, про що ви говорите⁉️ Ви для того і займаєте ці посади, щоб шукати вихід, щоб діти не постраждали і мали ті ж права, що і всі інші. Але зараз ви вимагаєте неможливого і не пропонуєте мудрого рішення проблеми.
Українець
А якщо ми кожен день кудись переїжджаємо? Та не знаємо де будемо в той чи інший день?
Виктория
Находимся на окупированой территории в Херсоне, зелёных коридоров нет.Как можно вывести ребенка под обстрелами? За ребенка родители несут ответственность,никто не может гарантировать безопасность.Под угрозой жизнь детей,
Инна
Для Виктория: Мы тоже с Херсона, и такая же ситуация.
Виктория
Нужно постоянно обращаться в МОН, чтобы этот вопрос решали.От этого зависит дальнейшая жизнь и судьба наших детей
Наталія
Мы тоже с Херсонской обл. Сейчас вообще не выпускают.Ехать очень рисковано.Никто не знает, сможем ли мы выехать? Неужели за нас не подумают?
Коментувати