ЗНО відбудеться у Києві та 20 областях

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються

ЗНО відбудеться у Києві та 20 областях

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання, яке цього року відбудеться у форматі національного мультипредметного тесту, проходитиме у 20 областях України та м. Києві.

Відповідне рішення затверджено Міністерством освіти і науки.

Перелік населених пунктів, у яких безпекова ситуація дозволяє провести тестування, визначено обласними військовими адміністраціями.

Водночас наразі неможливо провести ЗНО у Донецькій, Луганській, Харківській і Херсонській областях. Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії тестування, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються. Однак учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

У Міністерстві освіти і науки зазначають, що учасникам тестування важливо якнайуважніше поставитися до вибору населеного пункту, адже ця інформація дозволить продовжити роботу з формування мережі тимчасових екзаменаційних центрів.

«Традиційно ЗНО відбувалося в багатьох населених пунктах, однак наразі забезпечити таку доступність екзаменаційних центрів для проходження НМТ неможливо: потрібно враховувати безпекові загрози, технічні й логістичні можливості створення центрів комп’ютерних тестувань у кожному населеному пункті», – повідомляють у МОН.

Відтак МОН та Український центр оцінювання якості освіти закликають вступників, батьків та освітян із розумінням поставитися до того, що до екзаменаційних центрів потрібно буде діставатися.

Також невдовзі МОН затвердить перелік країн і міст Європи, де НМТ зможуть пройти учасники, які змушені були виїхати за межі України.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО: НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИТЕСТ

Для отримання всієї важливої інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта, Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
17.05.2022

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
О видно лобісти серйозно активізувались,реформа ЗН0 це єдина реформа,яка реально відбулась в країні,яка дозволила реально поступити по своїм знанням сотням тисяч наших абітурієнтів,але мова йде про нормальне ЗНО,а не цей гібридний мультитест
Ліда
Для Небайдужий: скажіть , я закінчила харчові технологіі в коледжі. Вступаю за профілем. Навіщо поставили історію , математику і мову. Мені треба хімія, біологія… А взагалі - треба іспит по професіі: там і хімія і спеціальність, біохімія… Чого нікому нема діла до нас, колежан??
Небайдужий
З цим я 100 відсотково згоден і на вашій стороні,яж і пишу за нормальне ЗНР, не за гібридний мультитест,однозначно мають бути профільні предмети,але нажаль ніхто не чує
Коментувати
Шевчук
Согласен с Вишней! Министр без хребта лег под группу Сороса- Пинчука во главе с Бабаком- Гришкиной в парламенте, аони этими тестами выдавливают молодежь за границу, педалируют тему- всех в пту, закрытия вузов… На встрече со студентами Президент осадил за это Шкарлета , но он боится нардепов больше…Ничего не делает!
Василь
Для Шевчук: А зачем бабки такие Шкарлету платят?
Коментувати
Михайло Вишня
Я все понимаю но зачем сдавать экзамен если это лишняя нагрузка на Ребёнка я против сдачи ЗНО так как сейчас не до экзаменов жизнь дороже чем какая-то бумажка я все понимаю надо сдать и учиться работать но вы сами подумайте почти что 79,99% на Львов может прилитеть вражские ракеты не известно куда и на что оно пролетит вы же не маленькие в Министерстве Образования вы должны понимать что надо запретить ЗНО во всей области Украины я переживаю за своих детей которые будут сдавать в этом месяце ЗНО пожалуйста одумайтесь пока не поздно
Мінзабвступ
Для Михайло Вишня: Міністра немає, там верховодить Шаров!
Миня
Шо это за поц такой?
Галина
Для Михайло Вишня: Так не здавайте ЗНО.Вас хтось завставляє? Атестат отримаєте. Що значить "надо запретить ЗНО во всей области Украины"??.
Коментувати
Inko
У нас в Одессе прилетает почти каждый день,то к нам,то в область.Мы постоянно слышим как ракеты пролетают над головой.По пути ракета может догнать,пункт тоже шарахнуть могут.Мы им что смертники камикадзе.
Оксана
Дитина 11 років старанно вчилась, а тепер не має можливості здати тест, бо знаходиться на окупованій території. Не має змоги виїхати звідти. Ще й тепер всі надії на вступ пішли крахом. Як так можна з дітьми вчинити?
Галина
Для Оксана: Ви до Путіна звертаєтесь? Навряд чи він читає портал
Коментувати
гори Карпати
База тестів має бути велика, а генератор тестів не буде допускати повторення одно і того само тесту. Дивіться такий випадок. Учень 18.05 прибув здавати тести. О 11.30 оголошується повітряна тривога. Учень залишає робоче місце і біжить разом з усіма в сховище. Тривога закінчується о 13.00 тобто до 15.00 учень може приступити виконувати тести. Або в іншому випадку приходить повторно здавати тести 19.05. Буде не об’єквно, якщо він буде здавати один і той самий тест. Отже він прийшов ще раз пройти тест 19.05. Ситуація така. Виключили на пів години електроенергію. Тобто він ще раз буде починати проходити тести. І він буде приходити і здавати до поки не натисне кнопку здати та надіслати? Чи як це має бути? Тепер далі запитання. Хто мають бути інструктори? Вчитель інформатики це зрозуміло бо тести у комп’ютерних класах. А далі? Це будуть вчителі тієї школи де будуть проходити тести, чи вчителі сусідніх шкіл? Чи будуть цього року громадські спостерігачі?
Тетяна
Шановні батьки, треба писати петицію, і якнайшвидше! У нашій громаді порадили це як єдиний шлях вирішення цього питання.
Світлана
МОН, негайно внесіть Харківську область у список, щоб діти могли скласти цей тест. І не потрібно розказувати про небезпеку, чи в інших областях у нас тихо, чи не обстрілюють той же Миколаїв, значить там можна провести ЗНО, а в Харкові - ні. Це абсурд!!! Негайно внесіть ХАРКІВСЬКУ ОБЛАСТЬ У СПИСОК, ЩО Ж ВИ РОБИТЕ, ВИ НЕ РОЗУМІЄТЕ, ЩО ВИ РОБИТЕ ТІЛЬКИ ГІРШЕ ДІТЯМ ХАРКІВЩИНИ.
Наталя
Таке відчуття, що тільки Харківську область бомблять, а інші? В нас тільки два райони окуповано, та і ті звільняють. Як можна їхати в інші області, а бензин де взяти, а в кого машини немає, а транспорт, що нормально працює? На чому добиратися??? Тривога кожного дня в кожній області по декілька годин!!! Зробіть без виїзду з Харківської області, в тих районах в яких спокійно можна здавати!!! Я вже мовчу про стрес для дитини!!!
Наталья
А які проблеми щодо проведення у спокійних районах Харківської області та місті Харкові? Бої у трьох районах на межі з Луганською та Донецькою, а дітям щонайменш три години через блокпости діставатися до інших обласних центрів? Чи ви там зовсім подуріли?
гість
Для Наталья: а ви розумієте, що гради летять на десятки кілометрів і Харків на межі ударів, ні??? У будь-який момент!
Марина
А в інших областях (Миколаївська, Одеська, Запорізька....) не летять? Там гради ввічливо і тихо зупиняються перед пунктом НМТ?
Світлана
Згодна, ідіоти сидять у міністерстві. Миколаївська область, Сумська, Запорізька зараз там набагато гірше, ніж у Харкові, і нам потрібно буде їхати світ за очі. Хворі люди, хто цей список взагалі складав? Вони взагалі знають про ситуацію у кожному регіоні??? В Харкові транспорт почав курсувати, метро готують до запуску, люди повертаються, усілякі служби починають працювати, а дітям, значить, не можна складати тут, вдома, цей тест???! Вы подумайте своєю головою, що ви робите, чи просто імітуєте бурну діяльність??? Негайно внесітт Харківщину у список, де можна буде складати тест!
Коментувати
Світлана
Ідиотизм. Тобто у Миколаївський обл, Запорізькій, Сумській, Одеській ситуація дозволяє, а в Харківській області такої можливості немає. Абсурд, ви там збожеволіла чи як?
Тетяна
Не можна буде здавати тест у Харківській області??? Це дійсно зменшення стресу для випускників та особисто для їх батьків!!!