ЗНО відбудеться за встановленим раніше графіком

Попри думки деяких чиновників, тестування випускників відбудеться за ухваленим розкладом

ЗНО відбудеться за встановленим раніше графіком

Попри думки деяких чиновників місцевих органів влади щодо неприйнятності графіку проведення ЗНО, цього року тестування випускників шкіл відбудеться за ухваленим раніше розкладом.

Це передбачено змінами до постанови Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 р. № 1236, що ухвалені урядом 22 березня.

Згідно з рішенням Кабінету Міністрів, основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах.

Запрошення перепустки, у яких буде зазначено час і місце проведення тестувань учасники основної сесії ЗНО зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок не пізніше до 30 квітня.

Основна сесія ЗНО відбудеться за таким графіком:

 • хімія – 21 травня (п’ятниця);
 • іспанська, німецька, французька мови – 24 травня (понеділок);
 • англійська мова – 25 травня (вівторок);
 • математика – 28 травня (п’ятниця);
 • українська мова – 01 червня (вівторок);
 • українська мова і література – 01 червня (вівторок);
 • історія України – 04 червня (п’ятниця);
 • фізика – 07 червня (понеділок);
 • біологія – 10 червня (четвер);
 • географія – 15 червня (вівторок).

Усі результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників ЗНО не пізніше до 25 червня.

Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії будуть відомі до 23 липня.

Як відомо, на початку березня директорка департаменту освіти і науки КМДА Олена Фіданян висловила невдоволення тим, що проведення зовнішнього оцінювання з математики призначене на 28 травня – день, коли в Києві планували провести свято Останнього дзвоника.

Пізніше, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський заявив, що графік тестування є некомфортним, оскільки 280 тисяч київських школярів 1–10 класів мають поступитися місцем в аудиторіях одинадцятикласникам, які складатимуть ЗНО в травні цього року.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання важливої інформації про проведення ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
23.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мученики своєї ж країни
Ми діти , а не раби і мученик ,якби наша країна прислухалась до слів своїх людей було б краще, але хто ми такі для цієї країни
Якось так
Власне, якщо звільнять випускників шкіл та студентів профтехосвіти від обов’язку здаавати ДПА, яке складається у формі ЗНО, то "автентичне" ЗНО здаватимуть лише за бажанням. Очевидно, що ті, хто хотітиме вступити в виші будуть здавати ЗНО.
Якось так
А тепер вже офіційна інформація. Парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій 31 березня розгляне питання "Про зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році: формат проведення". Фактично будуть приймати рішення чи проводити ДПА в умовах карантину для випускників повної середньої освіти.
????
Для Якось так: а над відміною ЗНО НЕ ДУМАЮТЬ ,НУ ХОЧАБ ЩОБ ПИСАЛИ ТІ ХТО БУДЕ ПОСТУПАТИ У ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ ????????????
Коментувати
????
Відчутно що наша Україна дуже паскудна і в ній нема порядку,!!ДПА скасовуєте то і скасуйте ЗНО,або зробіть так щоб ЗНО писали ті діти,які мають поступати у ВИЩІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ !!! АЛЕ ХТО ПИТАЄ НАШУ ДУМКУ ,ВИ ДУМАЄТЕ ЯКЩО МИ БУДЕМО ПИСАТИ ЗНО З МАТЕМАТИКИ ТО МИ УЖЕ БУДЕМО ДУЖЕ РОЗУМНИМИ НІІІІІ ЦЕ ЛИШЕ ЗРОБИТЬ ХУЖЕ ,ЯК ДИТИНА МАЄ ЗНАТИ НА ПАМЯТЬ 4 ПРЕДМЕТАААААА ,ЦЕ УЖАСССССС ,ЦЕ ЗДУРІТИ МОЖНААА ,МИ ДІТИ А НЕ РОБОТИ ЯКІ МАЮТЬ ЗНАТИ ТЕ ЩО НЕЗНАЄТЕ ВИИИИИИ!????????????????????????.В НАШІЙ КРАЇНІ ВЕЛИКИЙ БАРДАК І НКСРАВЕДЛИВІСТЬ ДО ДІТЕ ЯКІ МАЮТЬ ЗДАВАТИ ЗНО У ТАКІ НЕБЕСПЕЧНІ ДНІ ,ЦЕ МИ ПОВИННІ ВМЕРТИ І ТОДІ ВИ БУДЕТИ ДОВОЛЬНІ ЩО МИ ЙШЛИ ЗДАВАТИ ЗНО І ЗДАЛИ АБО НЕЗДАЛИ☠
Олександр
Шановні автори та редактори, а ви хоч відкривали ту постанову КМУ??? Ну, в ній же нема ЖОДНОГО слова ні про терміни ЗНО, ні тим паче "про думки окремих місцевих чиновників". Для чого маніпулювати? Там є лише те, що ЗНО дозволяють проводити в помаранчевій і червоних зонах. Більше того, всі ж розуміють, що змінити Постанову КМУ можуть за один день? Згадайте минулорічне пробне ЗНО. Впевнений, що в середині травня, якщо будуть червоні зони із зупиненою/обмеженою роботою громадського транспорту (багатьом учасникам ЗНО потрібно якось добиратися до пунктів ЗНО за декілька десятків кілометрів), то Уряду доведеться переглядати цю постанову.
123
Для Олександр: Для чого ви так ревностно добиваєтесь переносу термінів проведення зно і відміни дпа?На кого ви працюєте?)))Та зрозуміло,що на мудрий український народ)))
Олександр
Для 123: не повірите - працюю на себе. Міг би задати зустрічне запитання. Для чого Вам і державі таке ДПА, як зараз? Маєте, щось заперечити по суті моїх аргументів в попередньому дописі?
123
Для Олександр: Я вважаю,що рівень навчання(знань,навичок) в сучасних школярів надзвичайно низький.Часто просто критично низький.Такж особисто знаю таких учнів,які абсолютно нічого не хотіли вчити,і тільки дпа після 9-го і 11-го класів і ЗНО реально заставляли вчитись.Бо прохідний бал в університетах не завжди 100 балів,а й часто вище.Тому вважаю,що дпа і зно однозначно приносять користь і знищують корупцію при вступі.
Коментувати
Якось так
Є неофіційна інформація, що сьогодні парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій розгляне питання звільнення від ДПА випускників повної середньої освіти. ЗНО для вступу залишається. Кому важливо - тримайте кулачки ;)
Якось так
Напевно пані Т.Вакуленко "поділилася" не актуальною інформацією, або засідання перенесли через нещодавно запроваджені "ковідні канікули" в парламенті.
Коментувати
Анна
:Відчутно що наша Україна дуже паскудна!!ДПА скасовуєте то і скасуйте ЗНО,або зробіть так щоб ЗНО писали ті діти,які мають поступати у вищі заклади!!!
11 клас
,,справедливо‘‘ то як! Тільки в нашій країні такий безлад може бути!!! Це не є норма, по відношенні до інших випускників і студентів які здають ЄВІ також
Учениця 11 класу
Ну да ,4,9 класи це діти ,а 11 це раби і мученики ,їм мала 3 предметів вони щей математику обов’язковим предметом поставили ,щоб окончательно ми у Бога смерті просили бо люди яким грошей не шкода і які мають їх можуть купити відповіді на всі предмети ЗНО
Тетяна
Для Учениця 11 класу: де купити? адресу напиши.
FreQl
Для Учениця 11 класу: ответы нельзя купить, ты же не знаешь даже, какой тебе вариант попадётся :) Не зря математику сделали обязательной, все должны быть математически грамотными,а не обалдуями, которые не могут 2+2 сложить.
Учениця 11 класу
Ну може ти і незнаєш скласти 2+2,то іди і вчись у школі, а мені нахер не нужна математика
Коментувати
Скрипач не нужен
Нужно больше экзаменов, больше индийской вакцины, больше массовых мероприятий.
Надія
Підтримую скасування ДПА з математики. Для гуманітарного профілю його не потрібно і математика не кожному дана.
Антон
Для Надія: математика потрібна всюди, як і українська мова!
Ти Антон ідіот
Да ну , я б побачила як би ти її здав
FreQl
Для Надія: всем дана, стоит только приложить достаточно усилий, а не кричать мол "Математика не моё, оно мне не нада"
Коментувати
Анонім
Шановне МОН, будь ласка, скасуйте четверте ДПА для 11 класів, яке нікому не потрібно!!! Плюс тільки його скасування допоможе зрівняти й захистити школярів