Скільки коштує пробне ЗНО в кожному регіоні

Вартість участі в пробному ЗНО складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця тестування

Скільки коштує пробне ЗНО в кожному регіоні

5 січня розпочинається реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

Цього року, зважаючи на епідемічну ситуацію кожен учасник зможе взяти участь лише в одному тестуванні на власний вибір.

Вартість участі у пробному ЗНО в 2021 році складає від 195 до 255 грн, що залежить від місця проходження тестування.

Найменша вартість пробного тестування цьогоріч буде запропонована Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти, який обслуговує учасників Харківської, Сумської та Полтавської областей. Вартість тестування для мешканців цих регіонів складатиме 195 грн.

Вартість тестування для учасників, які проходитимуть пробне ЗНО у Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській та Чернівецькій областях становить 216 грн.

Учасники пробного ЗНО з Дніпропетровської та Запорізької області зможуть скласти тест за 222 грн.

Одеський регіональний центр пропонує учасникам Одеської та Кіровоградської області пройти пробне ЗНО за 225 грн.

Таку саму вартість буде мати пробне тестування, організоване Херсонським РЦОЯО для учасників з Миколаївської, Херсонської областей, АР Крим та м. Севастополя.

Вартість участі в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 240 грн.

Також 240 грн коштуватиме тестування у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Учні, які мешкають у столиці, а також Київський, Черкаській та Чернігівській областях матимуть можливість пройти пробне ЗНО за 246 грн.

Вартість пробного ЗНО для учасників із Донецької та Луганської областей складатиме 255 грн.

Окрім участі в пробному ЗНО кожний зареєстрований учасник зможе завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів.

БІЛЬШЕ ПРО ЗНО 2021

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
04.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ollesia
Вартість пробного ЗНО дуже низька- її треба підняти в 5-10 разів до європейських стандартів. Рекомендую МФВ при видачі наступного кредиту Україні поставити умову- ЗНО зробити платним не тільки пробне, а й основну сесію. За кожний тест пробного оцінювання повинен коштувати 1500-2000 гривень, а не 200, а на основному можна зробити трошки дешевше, щоби зібрати податки з тих, хто вступає до університетів (десь на 100-150 гривень)- тоді десь 1400-1800 гривень за кожний окремо тест. Це і так дуже дешево- бо для українця 2000 гривень- це невеликі гроші, які може за ЗНО оплатити кожна сім’я. Вони заробляють в 5-10 разів більше від запропонованої вартості ЗНО 2000 гривень. Виходить, середня заробітна плата по Україні-10800 гривень, тому ЗНО буде коштувати дуже дешево-всього лише якійсь копійки- лише 2000 гривень. І навіть ще треба збільшувати ціни за тести. Потрібно зібрати до бюджету побільше податків для боротьби з російською агресією та пропагандою.
989
Для Ollesia: Хватить показувати які дурепи працюють в МАУП! Здача ДПА (у формі ЗНО)- обов’язкова для отримання середньої освіти. Середню освіту отримують за кошти державного бюджету! Величезна частина людей є бюджетниками. Їх заробітна плата близько 5000 грн. На ці гроші вони утримують дітей і себе. Якщо для Вас 2000 грн. - копійки, то для більшості - величезні гроші. І з чого взялась сума? Ви рахували собівартість послуги? До чого тут податки?
Добрый учитель
990- ви розуміїте, що таке сарказм?
Ollesia
Для 989: Розоахувала. 500 гривень- екологічний збір, за те що завдаємо збитки природі та рубимо дерева, 500 гривень- це податки до бюджету, а 1000 гривень- це боротьба проти кіберактивної російської агресії та захист програмного комп’ютерного забезпечення від російських хакерів. Бо Росія може підтасовати результати ЗНО- як це вона робила під час Президентських виборів в 2019 році. Кожний тест повинен бути захищений. Кожний повинен платити за безпеку від Російської Федерації- ось вам і 2000 гривень. Але чим більше ви платите- тим більше ви маєте захист від сусідньої держави та від російських окупантів.
Коментувати