Пробне ЗНО-2021: лише один тест в аудиторії, інші онлайн

Учасники пробного ЗНО через пандемію зможуть скласти лише один тест у пункті тестування

Пробне ЗНО-2021: лише один тест в аудиторії, інші онлайн

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році через епідеміологічні загрози зможуть скласти лише один тест у пункті тестування. Інші тестування, зареєстровані на пробне ЗНО випускники, зможуть пройти онлайн.

Про це йдеться у наказі Українського центру оцінювання якості освіти, яким визначено особливості проведення пробного тестування для учасників ЗНО.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році заплановано на 10 квітня.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 05 січня.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО — українську мову, українську мову і літературу, історії України, математику, біології, географію, фізику, хімію, англійську, іспанську, німецьку або французьку мову.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожному зареєстрованому учаснику буде надано право додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти тестування вдома.

В Українському центрі оцінювання якості освіти нагадують, що участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестових зошитів.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО В УКРАЇНІ

Для отримання важливої інформації про основні події проведення ЗНО приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
13.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Фейнман
Рідні мої, що ж нам робити? Хотіла скласти усі можливі екзамени, тепер прийдеться обирати між математикою та математикою. Іншого варіанта не дано.
Расстроенный чувак
Мені сумно, дуже сумно. Що тепер робити, бо одного пробного не досить, щоб пожити. Шо???
Лиза
Для Расстроенный чувак: Особо не расстраивайтесь. Пробное ВНО проходит так: приходите на пункт сдачи; получаете бланки. Дальше всем объясняют, как их правильно заполнять (при основном ВНО объясняют то же самое). Затем все отвечают на поставленные вопросы (идёт тестирование). По окончании положенного времени каждый испытуемый забирает свои тестовые листы домой и самостоятельно их проверяет. Результаты своей проверки отсылает через свой электронный кабинет. Спустя какое-то время получает ответ в виде набранных баллов. Все это можно проделать, не платя ни копейки, выполняя задания за прошлые годы: 2018; 2019; 2020. При чем тестов несколько, минимум семь, разных вариантов. Есть к ним и ответы. Тренируйся сколько хочешь. Единственное достоинство пробного ВНО в том, что приходишь в незнакомый класс, к незнакомому преподавателю и тебя окружают не знакомые конкуренты. И всё!!!
Коментувати