Повернення коштів за пробне ЗНО розпочнеться 1 липня

Виплата коштів учасникам пробного ЗНО має розпочатись 01 липня та може тривати до 1 грудня

Повернення коштів за пробне ЗНО розпочнеться 1 липня

Виплата коштів, що були сплачені учасниками пробного ЗНО, має розпочатись 01 липня та може тривати до 1 грудня 2020 року.

Відповідні терміни визначені порядком використання коштів для повернення коштів, сплачених за надання послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, що затверджений Кабінетом Міністрів.

Згідно з документом, повернення коштів буде здійснено всім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, які були зареєстровані для проходження тестування та сплатили кошти за участь у ньому.

До 01 липня Міністерство освіти і науки має передати дані про учасників пробного ЗНО до ПриватБанку, який здійснюватиме відповідні виплати.

Виплата коштів здійснюватиметься у період з 1 липня до 1 грудня 2020 року.

Загалом, на відшкодування коштів учасникам пробного ЗНО буде виділено 52 млн 450 тисяч грн із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19.

БІЛЬШЕ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗНО

Для отримання оперативної інформації про проведення ЗНО та вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Вступна кампанія в Telegram або Абітурієнт і Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
19.06.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Добрий день, є питання. Повернення коштів буде відбуватися автоматично (тобто просто варто мати картку ПриватБанку, зареєстровану на номер телефону, що вказаний в кабінеті учасника, і кошти самі на неї прийдуть до кінця строку) чи потрібну йти з карткою і документами до відділення банку і здійснювати там процедуру повернення?
правда
Дякую! !
совесть
А чому прийняли рішення про повернення коштів у повному об’ємі? Вирахуйте їз суми вартість друку зошитів, підготовки матеріалів! Як просто РОЗБАЗАРЮЮТЬ ГРОШІ БЮДЖЕТУ! Чи вже розуму не вистачає порахувати витрати. За рахунок кого ці загравання з тими, хто зареєструвався на пробне? Зошити ж можна було забрати у пунктах тестування. Країна (економіка) і так у повному форс-мажорі, так чому БЮДЖЕТНИКИ КРАЇНИ ПОВИННІ платити за ПЛАТНЕ ПРОБНЕ ЗНО?
Forse
Для совесть: не хвилюйтесь Ви так. Можливо, Ваша правда, але уявіть що є такі діти, яким до пункту ПЗНО їхати близько 100 км, наприклад. Яким чином вони можуть забрати зошити? Більше на дорогу витратять. Це лише на перший погляд здається що все так легко. Краще дивіться на ситуації з різних сторін. Всього найкращого XD
совесть
А до чого тут ІНШІ БЮДЖЕТНИКИ, у яких ТУПО забрали ці 54 млн. грн. Чому послуга, що потрібна певним людям, за гроші, стала раптом послугою, за яку повинні заплатити всі, кому вона й не снилася!? Чому ці гроші забирають з бюджету? Чому? І не треба вичавлювати сльозу зі 100 км. Краще запитайте у центра про такі дистанції, власне, люди долають тисячі кілометрів, якщо їм потрібно. Чому гроші повертають у ПОВНОМУ ОБСЯЗІ? Чому?
Кіра
совесть, до чого тут "інші бюджетники"? Що в них "забрали"? На відшкодування коштів учасникам пробного ЗНО буде виділено 52 млн 450 тисяч грн ІЗ ФОНДУ БОРОТЬБИ з COVID-19. Питання у іньшому, а де ті 52 міл. 450 тис. гривень, які батьки сплатили за ці проблі ЗНО ділися? Навіть як що зошити були роздруковані, це зовсім незнчна сума. Тому дуже цікаво, де гроші, Зін?
Коментувати
Зеля
Обіцянка-цяцянка, а дурневі радість. Так би мовити: прийде весна - почнемо посадки. Ги-ги.