Вартість пробного ЗНО у 2019 році: від 132 до 139 грн

Регіональні центри оцінювання визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні

Вартість пробного ЗНО у 2019 році: від 132 до 139 грн

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Найменшу вартість за складання пробного ЗНО у 2019 році запропонують Винницький і Харківський регіональні центри оцінювання якості освіти, що обслуговують мешканців Житомирської, Хмельницької Сумської, Полтавської, та відповідно, Вінницької та Харківської областей. Ці учасники матимуть можливість пройти одне пробне тестування за 132 грн.

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти цього року пропонує скласти один пробний тест за 134 грн.

Дніпропетровський центр пропонує пройти пробне тестування за 136 грн. 50 коп.

Івано-Франківський, Київський, Львівський та Одеський центри оцінювання якості освіти визначили вартість одного пробного ЗНО на рівні 138 грн.

Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, зможуть скласти один тест пробного ЗНО за 139 грн.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) - 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Докладний порядок реєстрації для участі у пробному ЗНО оприлюднено на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Увага! Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Регіональні центри оцінювання якості освіти:

Освіта.ua
25.12.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Даша
Доброй вечір! Поясніть, чому за пробне зно потрібно платити? Чи користуються діти позбавлені батьківського піклування пільгами при оплаті пробного зно?
Галина
Для Даша: тому, що це додаткова послуга. Держава оплачує лише саме ЗНО, а якщо хтось має бажання спробувати свої сили на пробному, яке є зовсім не шбов’язнове і хтотуватись до ЗНО можна і без нього, то за це необхідно платити. Жодних пільг немає. На нього просто можна не йти. Часом деякі приватні виші влаштовують безкоштовне пробне ЗНО.
Коментувати
qwerty
http://legalhome.com.ua обляти на цьому? Чи вирішили проблеми середньої школи? Чи корупціонерів-ректорів у провідних (як мінімум) вишах повикидали й притягли до відповідальності? Чи просто дах їде від безкарності? Давайте там обережніше, бо так буде не завжди – ми все бачимо!
Сомалі
Для qwerty: aвтор просто балбес, ще й погрожує??
Коментувати
blue&red
Щоб ця дідькова копійка вам поперек горла стала, упирі від "освіти". Чи ж ви хоч що-небудь (крім скандалів з УЦОЯО тощо) вклали у те, з чого маєте намір зістригти свої купони? Чи покращили рівень освіти, що збираєтеся заробляти на цьому? Чи вирішили проблеми середньої школи? Чи корупціонерів-ректорів у провідних (як мінімум) вишах повикидали й притягли до відповідальності? Чи просто дах їде від безкарності? Давайте там обережніше, бо так буде не завжди – ми все бачимо!