Визначено результати ЗНО з хімії

Завершено обробку відповідей та визначено результати зовнішнього оцінювання абітурієнтів з хімії

Визначено результати ЗНО з хімії

Українським центром оцінювання якості освіти оголошені результати зовнішнього оцінювання з хімії, проведення якого відбулось 13 червня 2018 року.

Зміст сертифікаційної роботи ЗНО був визначений на основі програми зовнішнього незалежного оцінювання з хімії.

Тест з хімії містив 52 завдання, за правильне виконання яких учасник мав можливість отримати 80 тестових балів.

Тестові роботи всіх учасників тестування розпізнані, ідентифіковані та перевірені. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Пороговий бал «склав/не склав» тесту ЗНО з хімії встановлений на рівні 15 тестових балів.

В основу визначення рейтингу кожного абітурієнта покладені його результати, обраховані на основі загальної суми тестових балів. Результати тестування будуть вказані в інформаційних картках до сертифікатів ЗНО, що кожен учасник зможе роздрукувати з власної інформаційної сторінки.

Усі учасники, які подолали визначений експертами бар’єр, отримали рейтингову оцінку, що визначена за шкалою від 100 до 200 балів. Отриманий результат тестування учасники ЗНО зможуть використовувати під час вступної кампанії до закладів вищої освіти.

Оскільки результати зовнішнього оцінювання з хімії будуть враховані як державна підсумкова атестація за шкільний курс з предмета, Українським центром оцінювання якості освіти складено та затверджено окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів.

Учасники тестування поточного року зможуть ознайомитись зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників 21 червня.

Також, у випадку сумнівів щодо об’єктивності визначених результатів, учасник тестування має право подати апеляційну заяву, надіславши її поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

Таблиця переведення тестових балів з хімії у 200-бальну шкалу:

Таблиця переведення тестових балів з хімії у шкалу 1-12 балів:

 

Для отримання оперативної інформації про оголошення результатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Освіта.ua та Абітурієнт у Facebook.

Освіта.ua
21.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Абітурієнт
Велика кількість учнів не просто змогла набрати 150 б,з укр.мови та біології,а з упевніністю склала іспити на 180+.Проте з хімії результати не такі втішні,через те що тест був складнішим за завдання минулих років,а також мав багато завдань на органічну хімію,задач навіть не профільного рівню,а складнішого.Знизьте поріг з хіміі до медичних вишів хочаб до 140,дайте можливість навчатись дітям,будувати майбутню кар’єру лікаря.Чому ті ,хто знають біологію (що є більш важливою для майбутнього лікаря )на 180+,та знають державну мову на гідному рівні (180+ на зно),мають поступатись тим,хто набрав з усіх предметів лише 150!При множенні на відповідні коефіцієнти вузів різниця лише 1-2 бали .Проте у сумарному відношенні всіх предметів ,той у кого бали 180+,180+ та 140 з хімії значно вищий за того,в кого 150 за всі іспити.Подивіться на рейтинги вузів,таких дітей дуже велика кількість,дайте шанс дітям!140 і 150 це середній рівень,тому буде справедливим дати можливість приймати участь у конкурсі всім за сумарними балами!!!
Вчитель хімії
Чого ви плачете, що завдання з хімії були складними? Після математики саме з хімії друге місце за числом 200-бальників. А третє, до речі, з фізики. І чомусь саме з цих трьох предметів порогові бали виявилися найнижчими.
Учень
Велика кількість учнів не просто змогла набрати 150 б,з укр.мови та біології,а з упевніністю склала іспити на 180+.Проте з хімії результати не такі втішні,через те що тест був складнішим за завдання минулих років,а також мав багато завдань на органічну хімію,задач навіть не профільного рівню,а складнішого.Знизьте поріг з хіміі до медичних вищів хочаб до 140,дайте можливість навчатись дітям,будувати майбутню кар’єру лікаря.Чому ті ,хто знають біологію (що є більш важливою для майбутнього лікаря )на 180+,та знають державну мову на гідному рівні (180+ на зно),мають поступатись тим,хто набрав з усіх предметів лише 150,і що найбільш ймовірно вгадані.Дайте можливість приймати участь у конкурсі всім,а поріг встановлювати за повноцінним конкурсним балом,тому що дитина ,яка склала зно з біології та укр.мови на 180+,та хімію на 140-150,буде значно з вищим балом,ніж та котра ледве склала всі іспити на 150-155.І чому ж тоді фармацевт,хімія якому Необхідна,йде до вишу з порогом лише у 100+?
Оксана Копелець
Для Учень: а чому не можете використати сертифікат з математики? Невже майбутні медики складали ЗНО з історії України, а не математику?
Тетяна
Потрібно збільшити бал до 160-170, а не зменшувати. Якщо вам прооперують апендицит чи вирвуть зуб на 140 балів з 200, тоді зрозумієте навіщо все це.
123456789
Яке відношення має кількість балів до професиональності учня Лікарями стають в університеті,а не після написання ЗНО Тетяна,вам самій не смішно?
Коментувати
Ірина
Питання до УЦОЯО: чому більша половина правильно виконаних завдань (41), це не 150 балів?
оля
Для Ірина: Половина не може бути більша чи менша! Половина - вона і є половина!
оля
Для Ірина ы тих.хто мінусує : Або треба говорити быльше половини.
оля
Для Ірина: більше
Коментувати