Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг «склав/не склав» для тесту зовнішнього оцінювання з хімії

Поріг тесту ЗНО з хімії склав 15 тестових балів

20 червня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, який у 2018 році дорівнюватиме 15 тестовим балам. Відповідне рішення було ухвалено під час засідання комісії.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до закладів вищої освіти.

Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з хімії, складає 2 063 осіб, що дорівнює 10,49% від загальної кількості учасників тестування.

21 червня будуть оголошені результати, що отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, а також ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів.

Як відомо, результати ЗНО також можуть бути враховані, як державна підсумкова атестація з хімії. Відповідно, експертна комісія затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з хімії, дорівнювала 80 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про початок вступної кампанії приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
20.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
абітурієнт
.Чому ті ,хто знають біологію (що є більш важливою для майбутнього лікаря )на 180+,та знають державну мову на гідному рівні (180+ на зно),мають поступатись тим,хто набрав з усіх предметів лише 150!При множенні на відповідні коефіцієнти вузів різниця лише 1-2 бали .Проте у сумарному відношенні всіх предметів ,той у кого бали 180+,180+ та 140 з хімії значно вищий за того,в кого 150 за всі іспити.Подивіться на рейтинги вузів,таких дітей дуже велика кількість,дайте шанс дітям!140 і 150 це середній рівень,тому буде справедливим дати можливість приймати участь у конкурсі всім за сумарними балами!!!
Галина
Для абітурієнт: тому, що мова і біологія показує як Ви здатні запам’ятовувати інформацію, а хімія і мотематика, чи здатні Ви до логічного мислення (очобливо логіку показує той момент чи здавали математику або історію). Лікар повинен вміли аналізувати а не лише па’ятати.
медич
тобто людина склала той предмет,до якого готувалась ,і ви це вважаєте не лоічним.Спробуйте опанувати математику за рік,її потрібно готувати хочаб з 10 класу,і це теж пізно
.
А что мешает человеку набрать больше 150 баллов? Только не нужно говорить, что задания сложные, там не настолько много сложных заданий, что нельзя написать на 150. Может, стоило учить химию с класса 7? И про математику тоже самое. Что мешало её учить нормально с самого начала школы? Тем более если человек пишет на 180+ и украинский, и биологию. Или в меде вы собираетесь всё учить за короткий промежуток времени до экзамена/КРОКов?
Коментувати
Андрій
Я склав зно з укр.мови на 191,з біології на 189,проте з хімії на 143.Так,я розумію ,що повинен був підстрахуватись та складати математику ,але правила прийому до університетів оприлюднили лише у жовтні,в мене немає можливості готуватись з репетиторами ,а я готувався до предметів ,які потребували медичні ВНЗ у 2017 р.(історія україни замість математики,альтернативні хімії)Готуючись без репетиторів,1 година хімії у школі це дуже мало.Ви ставите такий високий поріг,проте не забезпечуєте школу реактивами для проведення дослідів, які дуже необхідні.Дуже шкода,що готуючись самостійно,та маючи КБ 190+,я не можу навіть приймати участь у конкурсі,а той у кого лише 150-155 піде навчатись ,найбільш вірогідно й далі на такому ж рівні.
Светлана
Ну слава Богу, 157 баллов ????:))) очень сильно переживала в ожидании результата, но тем не менее набрала проходной и искренне поздравляю тех, кто постарался и получил желаемый результат)
Kptfx
Молодцы,сделали самое сложное ЗНО по химии за все года. Мова/Биология-по 170 Химия-149(Толку от вашего порогового 15 от 17 балов,если до 150 эти 2 бала никуда не добавляются?) В который раз убедился что ЗНО никак не показывает настоящий уровень знаний. "Приятно" видеть как с каждым годом скатываете выпускников ниже и ниже.
Фы
Для Kptfx: Потому что в этом году максимум баллов больше, чем в прошлом.
Хейтер
Надеюсь из-за таких как ты поднимут до 160 в мед..
Коментувати
Т
Чому у мене 50 тестових бали це 149 рейтингових? Поясніть будь ласка, я у відчаї
Іван
Для Т: Очевидно через погану підготовку до ЗНО ви не змогли набрати більше тестових балів. Так, на жаль, буває.
Коментувати
Со
52 =165(
дід пихто
зошит 61 бал - 10 ДПА
дід пихто
вже є резултат!!!
Tae
Сиджу чекаю результати. Уже 21 червня. В мене скоро буде психічний розлад. Надіюсь, що все буде добре.
екс
Хочу нагадати, що зниження порогу минулого року призвів до зниження вартості тестового балу порівняно з 200 бальною шкалою.
Руслан
Для екс: якщо 41 бал, то 148 минулого року, а типер тоді 150 виходить?)
Коментувати
Руслан
А якщо 41 відповідь правильна, то це скільки по 100 бальній системі?)
ДАРІЯ
А чому плакали. 15 балів - це є 100. Такого низького порогу ще не було. Плакати будемо за майбутніх медиків.
Светлана
Для ДАРІЯ: Так это вообще проходной балл ,а для медиков химия не менее 150 баллов.
Коментувати
М-а
кто бы сомневался, плакали наши будущие медики.. бедные дети... даже сложно представить сколько завтра будет рыдающих детей и взбесившийся родителей
Гость
Для М-а: главное, чтобы не плакали будущие пациенты.
Puma
Для М-а: во многие меды можно вместо химии историю или математику подавать.
Vlad
Для М-а: А учить предмет в школе бедные дети не пробовали? Может и слез бы сейчас не было.
Коментувати