Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з англійської мови

Учасники ЗНО з англійської мови без зайвих зусиль можуть визначити свій тестовий бал

Онлайн розрахунок тестового бала ЗНО з англійської мови

Використовуючи сервіс ЗНО-онлайн, учасники тестування з англійської мови мають можливість без зайвих зусиль визначити отриманий тестовий бал за виконання завдань тесту, окрім завдання з власного висловлення.

Для того щоб скористатись сервісом, учаснику ЗНО необхідно заповнити варіанти відповідей, що були надані ним під час виконання завдань тесту.

Після надання усіх відповідей учасник тестування отримає значення тестового бала за виконання завдань тесту з англійської мови.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 56 тестовим балам.

Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту - 72 тестові бали.

Сервіс використовує правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з англійської мови, що були ухвалені на засіданні предметної фахової комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти 1 червня 2018 року.

ОНЛАЙН ТЕСТ. АНГЛІЙСЬКА МОВА

Також рекомендуємо ознайомитись з алгоритмом розрахунку тестового бала за виконання завдань тестів з іноземних мов.

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
01.06.2018

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
1
Зарахувати чи анулювати всі відповіді з аудіювання буде несправедливо. ВВЕДІТЬ ДОДАТКОВУ СЕСІЮ, для всіх незгідних зі своїми результатами і підготуйте все до неї!
Іван
Для 1: Ви ж не думаєте, що на додатковій сесії аудіювання буде іншої якості? Інакше це порушить права тих, хто писав основну сесію ЗНО. Тому якщо знань і навичок не було - то додаткова сесія не допоможе.
Alex Evigeis
Для Іван: це правда. Ну, тоді може зробити меншим поріг.
Коментувати
Софія
Я глибоко переконана, що доцільним рішенням після численних скарг на завдання ЗНО 2018 з англійської мови буде дозвіл на складання додаткової сесії з даного предмету.
Абітур
Доброго дня! Народ, скажу Вам чесно, простіше піти в якусь мовну школу або до репетитора, і вивчити англійську і получити там сертифікат з відповідним знанням англійської мови. Тому що це просто треш.
Іван
Для Абітур: Купівля сертифікату про закінчення мовної школи не дає права подавати документи до вишу.
Катерина
Сертифікат буде означати 12 балів як ДПА, але не як ЗНО. Наше зно найкраще і найпрозлрвше у світі , наші можновладці не визнають міжнародні сертифікати.
Коментувати
Катерина
Чому видаляють наші коментарі? Пишіть скарги на zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua, коментарі можуть і далі видаляти, а електронні листи будуть масовими
Катерина
Прекрасно! Видалені всі коментарі! Всі сотні коментарів! Це отак у нас держава дбає про дітей!
Катерина
Пишіть скарги на zno_info@testportal.gov.ua або org@testportal.gov.ua, коментарі можуть і далі видаляти, а електронні листи будуть масовими
Олекса
Ви що, знущаєтесь? За шкалою 2017-го року мої 51 балів були розцінені як "не склав". І навіщо тоді всіх плутати с цією статтею?
Natali
Для Олекса: 72 - общие баллы. Из них -14 - сочинение. Максимально за тесты - 72-14=58. Если вы сдали на 51 без сочинения, то кто вам сказал что вы не сдали???
Коментувати
Ксенія
Куди зникли коментарі. Чому мовчить мон?Не ховайтесь,а скличте конференцію і поясніть подальші дії.
Іван
Для Ксенія: А нічого що неділя - вихідний?
Коментувати
Ксенія
Потрібно залучати всіх журналістів,розумних філологів англійської мови.Деякі запитання складено неправильно.Люди якої професії складали це зно?скільки грошей вкрали.
Юлия Астахова
11 лет занятий с репетитором, последний год- бесконечное (успешное!) аудирование художественной литературы, просмотр фильмов и передач без перевода, всегда хороший результат - и... нет слов. Из-за "фефектов фикции" одного из дикторов и недостатков аппаратуры -абсолютно расстроенный ребенок...
Олеся
Для Юлия Астахова: 14 лет занятий с репетитором, годы- бесконечное (успешное!) аудирование художественной литературы, просмотр фильмов и передач без перевода, сдача международного экзамена, всегда хороший результат - и... отличный результат в блоке аудирования на ЗНО, несмотря на "фефектов фикции" одного из дикторов и недостатков аппаратуры.
Коментувати
ra
Доброго дня. Я буду подавати апеляцію з приводу завдання 51 в Task 9. Сьогодні знайшла автентичний текст цього завдання, нижче додаю посилання на джерело. Ось речення, з якого було зроблено це завдання: "In laboratory tests, bats have been shown to be able to distinguish shapes and colors." У реченні стоїть словосполучення "to be able", яка вимагає після себе частку "to" з інфінітивом дієслова. У завданні 51 ЗНО цього словосполучення немає, що робить неможливим визначення правильного варіанта відповіді. Завдання складено некоректно. Прошу зарахувати будь-який варіант відповіді в завданні 51 правильним. http://susano.tripod.com/myths.html
оце так!
Для ra: ra, вам респект! А я все думаю чому інфінітив, там більше проситься прикметник чи дієприкметник, а нас і тут тихенько "кинули"
Коментувати
мама
Добрый вечер.Я мама девочки,которая вчера сдавала ЗНО по английскому языку.Она ОТЛИЧНО справилась с частью "Аудирование" и мы крайне будем недовольны,если её результат аннулирует комиссия из-за массовых жалоб других участников ЗНО.Поэтому,при решении данного вопроса,прошу учесть,что участников,которые написали на "отлично" "Аудирование"тоже много.Моя дочь 12 лет занималась углубленно английским языком и 1 год провела по программе "Флекс" в Америке.И, удалив 16 баллов,Вы закроете ей "дверь" на специальность "Филология".Нам кажется,этот вопрос должен рассматриваться только индивидуально.Спасибо за понимание.
..
Для мама: Качество магнитофона в моей аудитории было ужасно. Я не услышал ни слова , хотя 2 года с преподавателем делал аудирование самых сложных уровней
Ольга
Почему закроется дверь, если вы всё хорошо написали? Просто с максим 72 бала останется 56 как в прошлом году. Или у вас в тестах куча ошибок?
Алекс
Для Ольга: Как интересно, если у вас в аудировании куча ошибок , а в тестах ошибок нет- то ничего страшного. А если у нее в аудировании все правильно. а в тестах есть ошибки- то это ужасно. И ей аудирование нужно отменить. Потрясающая логика!
Коментувати
Спасибо
Моя дочь 3 года занималась с репетитором ( педагогом университета) знает язык хорошо, но вчера это был просто ужас, ребенок пришел расстроиный, стресс, слёзы....Я очень рада за каждого ребёнка кто смог написать хорошо ( удача,хорошие знания или смог списать) ,но мне очень жаль наших детей которые получили такой стресс и разочарование,а им ещё сдавать многим последний екзамен (((
Виталий
Кошмар. Хорошо, что я сразу после того, как получит сертификат ЗНО, подал документы на перерегистрацию и поменял английский язык на географию (планирую поступать на экономический факультет). Высшие силы спасли меня от тотального провала. Вовремя опомнился. С учётом того, что школу я окончил 4 года назад и с учётом организации ЗНО по английскому, я бы даже порог не преодолел) Это кошмар. Я то ладно, все равно планирую на контракт идти. А детей жалко. Готовиться годами, нанимать репетиторов и завалить тест только из-за безолаберности чиновников. Просто провал.
Виталий
Ору с нашего государства. Каждый год бюджетные места сокращают на нормальных специальностях. А плохо организованное ЗНО гробит все надежды абитуриентов на нормальное образование. Побеждает сильнейший? Нет, в данном случае побеждает тот, у кого интуиция развита лучше. Спасибо вам за светлое будущее. Но пожалуй, я буду искать его где-нибудь в другом месте. Другой стране :)
Іван
Для Виталий: Что по вашему нормальные специальности? Те, выпускники которых не выходят из биржи труда?
Коментувати
мунира
task8 (48)- closely connected- плотно (крепко) соединенный, firmly connected -плотно (крепко,надежно) соединенный.Оба варианта верны.Загляните в анло-технический словарьпод руководством профессора, доктора технич. наук Л. Д. Белькинда. Почему правильный вариант только firmlу? С технической точки зрения, детали, имеющие такой маленький допуск на размер, должны соединяться между собой плотно, поэтому слово closely употреблено моими учениками правильно.
Євгенія
Добрий вечір. А нічого,що тестових завдань НЕ 56, а 58!?
Українець
Задовбали зі своїм Зно. Мон з кожним роком ускладню’ досту до вишів України і паралельно рекламує університети Польщі, Чехії чи Словаччини, де потрібно щдати мінімум. Робоча смюила потрібна Європі. Навіщо підтримувати власну освіту. Зно уже існує більше 5 років і що у нас зросла економіка чи наші університети почали входити у світові рейтинги. Все це туфта як і усе у нашій країні. Хоче дитина навчатися з гроші та будь ласка. Краще нехай вчиться аніж ходить по вулиці. А крики, що у нас багато людей з вищою освітою то що тут поганого. Це право кожної людини за власні гроші купити собі будь-яку послугу або товар. А в Україні доступ жо освіти штучно обмежують.
Абітур
Для Українець: Підтримую.
Коментувати
Світлана
Проблема полягала у тому, що умови для дітей були різними (обладнання, номер місця в аудиторії і т.і.). Звісно ж це було вперше в Україні, тому слід було очікувати такий результат, але все ж необхідно було продумати цей момент краще... Моя дитина слова просто не розчувала, вони були нечіткими і ніби прожовувались. Прослухавши цей запис вдома, вона засмутилась, адже по суті завдання не були складними...і образливо було те, що всі слова були знайомими. Отже, тут не перевірялись знання учнів, а їх удачу, що стосувались отримання "вдалого" місця в аудиторії. На мою думку, всіх абітурієнтів та їх батьків цікавить питання подальшого вирішення цієї проблеми: чи буде зараховуватись завдання аудіювання взагалі чи його все ж анулюють. Так, можливо, це питання треба було порушити одразу на пункті здачі ЗНО, але в якому стані були діти? Вони були настільки розгублені, що не змогли зорієнтуватись на місці .
Аліна
Люди, створіть хтось петицію, а ми всі підпишемося під нею.Може хоч так ми привернемо увагу до цієї проблеми.Або потрібно подзвонити на телебачення. Адже оцінювання було несправедливим, бо діти були в різних умовах.Згодьтеся, що на першій парті краще чути, аніж на останньому місці в кутку класу. І взагалі, хоч в якихось школах давали навушники? Чи це по всій Україні така ситуація?