Опубліковані відповіді на тест ЗНО з англійської мови

29 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови

Опубліковані відповіді на тест ЗНО з англійської мови

29 травня опубліковані правильні відповіді на завдання тестів ЗНО з англійської мови.

ПРАВИЛЬНІ ВІДПОВІДІ НА ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Використовуючи правильні відповіді на завдання тесту, учасники тестування мають можливість визначити власний тестовий бал за всіма завданнями тесту, окрім завдань відкритої форми.

Максимальна кількість тестових балів, що зможуть отримати учасники ЗНО за виконання усіх завдань тесту складає 56 балів.

Офіційне оголошення результатів тестування відбудеться не пізніше 15 червня.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з англійської мови будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів.

Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінки випускників за державну підсумкову атестацію з англійської мови.

Учасники ЗНО, які не подолають пороговий бал, визначений експертною комісією з питань результатів ЗНО з англійської мови, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Схема оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю буде оголошена за кілька днів.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНО приєднуйтесь до сторінок Абітурієнт або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
29.05.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
УЦОЯО ,якщо ви не переглянете або ж просто всім не зарахуєте хоча би питання 9 та 25,я буду подавати апеляцію і думаю багато хто мене підтримає
Олеся
Добридень, підкажіть будь ласка щодо завдань 35 та 40?
Вікторія
Для Олеся: 35 past simple а 40 пасивний гернудій
Коментувати
teacher
In addition to needs to be followed by a noun or a word that functions like a noun. A gerund is a verb-form that functions like a noun.
mirra
Чому знову та ж сама ситуація, що і з українською, мовою? Як на мій погляд, питання номер 9 взагалі не має однозначно правильної відповіді, бо вислів has got to know в усіх підручниках перекладається як певне спонукання до дії щось зробити. Більше того дуже багато сумнівів викликає офіційна відповідь на питання 38. Шановні автори ЗНО, навіщо тоді так плутати дітей ,вказавши this year, адже зрозуміло, що якщо немає чіткої, дати в минулому, діти оберуть present perfect passive, бо це стандартне слово-маркер.
Oksana Loitarenko
Для mirra: в 9 питанні вживається не модальне значення , а Present Perfect від "get to know", що стосується 38 питання, то там чітко вказано "in May this year", що ніяк не допускає зв’язку з теперішнім, до того ж загальна лінія розповіді в минулому з використанням Past Simple. Завдання адекватні, треба лише бути більш уважнішим
Snidget
Як і писав нижче, у такому вигляді, в якому він є, даний варіант відповіді є двозначним, і у конкретно цьому випадку учасник ЗНО не зобов’язаний ворожити на кавовій гущі, у якому значенні вжили ці слова укладачі. Достатньо було на початку додати "thanks to the show..." абощо (щоб to get to know зробити єдиним можливим варіантом розуміння конструкції), і жодних розмов, жодних апеляцій узагалі не було б.
Коментувати
Вчитель
Коли,нарешті, українська освіта обернеться обличчям до тих, для кого вона призначена-до учнів та студентів, а учасники ЗНО не будуть тією експертною комісією, що виявляє неточності та двоякості відповідей? ШАНОВНІ УКЛАДАЧІ, у Вас є цілий рік для того, аби скласти тест, що мав би на меті насправді перевірити знання учнів! Чому кожного року ми зіштовхуємось з однією тією ж проблемою?
Вчитель
Пункт 9 не містить правильного варіанту відповіді. Більшість дітей розглядає текст"has got to know"як "повинна знати", що не є помилковим,а не як вимислили шановні укладачі "дізналась".Якщо Ви хотіли перевірити,чи сприйняли діти"get to know" у сенсі "дізнатись", потрібно було у варіантах відповідей використати інші , подібні за значенням слова,що не містять двоякостей і не несуть іншого змістового навантаження,як , наприклад,"has learned, has found out",тощо. Вважаю доцільним зарахувати цей пункт усім учасникам тестування,а укладачам зробити відповідні висновки.
Oksana Loitarenko
Для Вчитель: в 9 питанні вживається не модальне значення , а Present Perfect від "get to know" в значенні "познайомитись з; дізнатись про; навчитись щось робити" - нічого там страшного немає, і якщо ця відповідь вам неоднозначна правильна, то всі інші відповіді - однозначно неправильні((
Коментувати
Нина
Да, английский был вполне нормальным, за исключением 9 вопроса. Ответа правильного там нету. Надо пересмотреть комиссии ещё раз этот вопрос.
Даша
Английский был нормальным) в школе конечно такому не учат) нужно литературу читать. И фильмы смотреть грамотные) тогда проблем с пониманием не будет)
Максим
Settle дослівно простягатись/селитись,воно відноситься суто для поселень людей,тобто мешканці села дійсно могли б settle,а от село lies/sits,правда другого варіанту не було серед даних у завданні. Артикль tge відкидається,адже стоїть присвійний займенник my,ви ж не кажете my the life,абсурд. Being banned стосується саме правопорушника,просто ban - у випадку,коли це відноситься до машини чоловіка чи тп;banning - це загалом процес,але оскільки в нас є продовження речення,що "ВІН ще й має заново пройти екзамен на права", єдиною правидьною відповіддю залишається being banned.
Zhanna
ну, и намудрили вы))) Просто после фразы in addinion to должен следовать герундий, но не активный, а пассивный залог, исходя из смысла предложения.
Elizaveta Tereshonok
Life это имя существительное при чем тут most...the most как найвисшая степень сравнения . Если бы было просто про memorable тогда ладно. Ткните меня носом где в украинском учебнике это написано... и тогда все будут спокойны!
Коментувати
Zhanna
если хотите settle, то придётся поставить is settled
Віка)
Я абсолютно не погоджуюся з відповіддю на питання 33,оскільки просто most невірно.А також запитання 40,так як після фрази in addinion to має бути герундій ,а саме banning.Також я вважаю невірною відповіддю на питання 25 оскільки settles більше підходить по змісту.Я маю право вимагати перегляду завдань
Руслан
Чому у першому запитанні другого зошита відповідь "D"??? До чого там "Go on your own", якщо у тексті пишеться про те, що потрібно бути готовим, зібрати інформацію тощо. ???
Олексадра
Дивно якось, що відповіді вже опубліковано. Хіба це не порушення Наказу МОН № 300 від 16.03.15 року "Про затвердження Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання" : VІІІ. Оголошення результатів зовнішнього оцінювання 1. З метою інформування учасників зовнішнього оцінювання на офіційному веб-сайті Українського центру розміщуються: 1) відповіді до тестових завдань - наступного робочого дня після проведення зовнішнього оцінювання (сесії) з певного предмета; Таке швидке опублікування відповідей змушує замислитись...
malik
Для Олексадра: З німецької, французької, іспанської також було опубліковано в день проведення. Заговір?
Олексадра
Для malik: Це бентежить і насторожує...Якась нечиста гра
Коментувати
Олексадра
А чому відповіді опубліковані сьогодні , в день тестування, а не наступного дня, тобто завтра?
Дарья Мельник
Добрый день ! Помогите, пожалуйста, объясните ! Почему в вопросе 9 правильный ответ "she has got to know a lot about film making", когда возможный ответ "she can cook few dishes because of her height" ? Так же вызывает сомнение ответ на вопрос 13, почему ответ"it is a place to enjoy both watching and reading a play" не считается правильным ? Так же в предложение с пропуском 38 должно быть использовано время Present Perfect (так как есть this year), почему же тогда правильной ответ не "has been seen" ? Так же интересует использование most в 33, ведь правильно грамматически the most ! Отзовитесь
Ганна
Для Дарья Мельник: Про 9: can cook a few... не може бути правильним, тому що в тексті згадано, що вона через свій зріст мусить користуватися стільчиком, а це не завжди для неї зручно; зате згадується, що вони навчились монтувати і знімати відео. 13: відповідь to enjoy both неправильна, бо це колишній театр, з якого зробили магазин. Про два інші може ще хтось пояснить.
Світлана
the most не підходить тому що перед пропуском стоїть займенник my, а він відкидає вживання артикля перед прикметником. з варіантом has been seen мушу погодитися. там крім this year є ще й for... але, наврядчи, якщо спробувати апелювати цю відповідь, до апеліяції дослухаються.
учитель
там же не просто this year, а in March, це звичайний Past Simple, в даному випадку ще й пасивний стан
Коментувати
Дар'я
Добрый день ! Помогите, пожалуйста, объясните ! Почему в вопросе 9 правильный ответ "she has got to know a lot about film making", когда возможный ответ "she can cook few dishes because of her height" ? Так же вызывает сомнение ответ на вопрос 13, где ответ"it is a place to enjoy both watching and reading a play". Так же в предложение с пропуском 38 должно быть использовано время Present Perfect (так как есть this year), почему же тогда правильной ответ не has been seen ? Так же интересует использованиt most в 33, ведь правильно грамматически the most ! Отзовитесь
Тетяна
Для Дар’я: в 38 this year доповнюється in March - уточнення коли саме, тому Past Sіmple, a for відноситься до читав за кермом скількись там часу, а не був побаченим протягом 10 хв. На рахунок 9 - якщо їхня відповідь правильна, то вона фактично однакова із відповіддю на 8. Few означає якраз мало страв, а не кілька. Хоча згідна, що жоден варіант не підходить ідеально!
Максим
Після присвійних займенників наявність артикля не допускається,тому most.Про кількість страв,яку могла б зготувати Олівія не йдеться ніде,а досвід у фільммейкінгу був у обох дівчат.Про п’єси нічого не сказано,але говориться,що це книгарня,яка була колрсь театром,тому коректна відповідь"колишнє місце для виступів".
Елизавета Чуйко
Чи можемо ми зробити щось із 9 завданням? Підписати петицію, оскаржити.. Чи тільки подавати апеляцію? Я дійсно не розумію, чому ця моя відповідь неправильна
Коментувати