На пробне ЗНО зареєстровано 41% випускників

Більшість зареєстрованих учасників мають намір скласти пробні тести з двох предметів

На пробне ЗНО зареєстровано 41% випускників

Для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні станом на 27 січня зареєстровано понад 82 тисяч учасників, що складає 41% цьогорічних випускників шкіл. Реєстрація для участі у пробному тестуванні завершується 31 січня.

За інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, більшість зареєстрованих учасників вирішили скласти пробні тести з двох предметів.

Як відомо, кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональними центрами оцінювання якості освіти:

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати пробного ЗНО не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Освіта.ua
30.01.2017

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів