Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

Експертна комісія УЦОЯО встановила поріг "склав/не склав" для тесту ЗНО з української мови і літератури

Поріг тесту ЗНО з української мови склав 23 тестових бали

25 травня експертна комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила поріг "склав/не склав" для тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, який у 2016 році дорівнюватиме 23 тестовим балам. Відповідне рішення комісії було прийняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти і науки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим за визначений поріг, матимуть можливість використати отримані результати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

26 травня мають бути оголошені результати отримані учасниками зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та ухвалені таблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою 100-200 балів за виконання тесту з української мови і літератури.

Як відомо, результати ЗНО з української мови і літератури також будуть враховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс з української мови. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідності тестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи з української мови і літератури, дорівнював 104 тестовим балам.

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт 2016 Вконтакте або Освіта.ua у Facebook.

Освіта.ua
25.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
любов
А якщо не отримав пороговий бал з укр мови та літератури. Чи допустять до інших предметів?
Мама медалистки
Що це за медалістка, яка не брала участь у міських та обласних предметних олімпіадах? Саме досвід участі в олімпіадах і дає психологічну підготовку для складання ЗНО та іспитів. Моя донька з 7 класу брала участь в олімпіадах і не мала проблем з ЗНО, отримала високі бали та заслужену золоту медаль.
ТАРАС
Для Мама медалистки: ПРАВИЛЬНО!!!!!!!!! Так має бути!!!!!!
Коментувати
Юлия
Керівництво МОН враховувало психологічний тиск на школярів випускників при запровадженні ЗНО? У доньки бал атестату 11, а ЗНО психологічно не витримала, хвилювалася. Тепер маємо проблеми із здоров"ям
Учителька
Для Юлия: Уявіть, якби ваша дочка вступала до ВНЗ за старою системою вступних іспитів, яка пронизана хабарництво. І якби їй з року в рік корупціонери під час спроби вступу ставили "2", проблеми зі здоров’ям могли б бути куди серйозніші. А так треба навчитися долати хвилювання і краще готуватися. У мене всі медалісти підтверджують свої бали, навіть вразливі і боязкі.
Коментувати
Ніна
Спасибі вчителям школи за прекрасний результат! Всі учні пройшли поріг з трьох предметів; у моєї доньки (без репетиторів) 197 - укр.мова (твір 19), 192 - історія. Світлано Анатоліївно, Ірино Володимирівно, Світлано Павлівно - ви найкращі!
Оля
Скажите пожалуйста,161 балл-это хорошо,нормально или плохо?
Коля
Де знайти таблицю розрахунку балів за 2016 рік
Наталія
Ура , мої діти здали ЗНО від 160 і вище! Вітаю. .....................
фантазии
Слушайте! Только не надо сравнивать времена. Раньше дети на перемене все на скамеечке учили предметы. А теперь? Все сума сошли на контактах и одноклассниках. И соответствующий вопрос. Что с них хотеть?
учитель
Только не спешите делать крайних учителей! Учитель не может заставить ученика, который учился все 11 лет на 3, 4 стать вундеркиндом. К сожалению теперь таких много. Кроме того. Если даже все ученики сдадут на 6 они уже пройдут пороговый бал.
Анонім
Нет, нужна для начала проверять учителей. Я уверен,что большинство из них не способны даже и на 10 баллов сдать ЗНО. Качество образования в Украине оставляет желать лучшего. Мы стремимся к Европейским меркам, но почему то совсем с другой стороны. Почему уровень жизни и образования не такой как в Европе? Почему Министерство Образования не задумается над этим вопросом?
ХХХ
Для Анонім: Ви по собі судите про вчителів?
Коментувати
Степан
Для Наталії: А чи не виникає запитання хто навчає майбутніх студентів у школах?
Наталія
Для Степан: Виникає. Думаю як раз такі, як ті, кого випустять ВНЗ через 4-5 років, прийнявши їх з результатом 9 тестових балів з математики.
Наталія
Не всі вчителі погано вчать. Є і висококласні, що працюють на самому ентузиазмі за жебрацькі зарплати. Так, треба створити механізм, який би 1) дозволив всіх вчителів, хто не має знань або не може навчити тому, що знає сам, звільнити; 2) залучити до школи справжніх спеціалістів (їх багато за межами школи). Високі вимоги до кандидатів + висока зарплатня через декілька років суттєво змінять ситуацію. Але чи потрібно це державі? Після сьогоденної on-line трансляції я в цьому дуже сумніваюся.
учитель, Одеса
Для Наталія: Тогда в отдаленные села едите вы преподавать. Там если учителя знают ЗНO даже на 7 (достаточный уровень) Это уже нормально. Только вопрос в том. Сдадут ли ученики их на 7? Или вопрос в ином. Может дело не в учителе? Может дело в методике обучения и подходах.
Коментувати
Петро
23 : 104 * 12 = 2,65... Що ж, серед майбутніх студентів буде чимало таких, які знають державну мову на 2,65..., тобто на початковому рівні. Колись навіть атестат не видавався, якщо випускник мав оцінку 2 (у 5-бальній системі) хоча б з одного навчального предмета. "Підвищення" якості освіти вражаюче...
М
Для Петро: Це ганьба,навіть у минулих роках був поріг 24 бали,а зараз....
Наталія
З математики ще гірше: 9 : 62 * 12 = 1,74... Є на чим задуматися. Кого хочуть вчити у ВНЗ?
Михайло Чиж
Для Наталія: Це щоб на контракт можна було документи прийтяти....
Коментувати