Правильні відповіді на ЗНО з історії оголосять 16 травня

Учасники тестування зможуть визначити власний тестовий бал за виконання завдань тесту

Правильні відповіді на ЗНО з історії оголосять 16 травня

Правильні відповіді на завдання сертифікаційної роботи з історії України будуть оприлюдненні у понеділок 16 травня.  Про це Освіта.ua повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти. Відповіді до завдань тесту будуть оприлюднені у розділі Відповіді на ЗНО.

Після оприлюднення правильних відповідей учасники тестування зможуть порівняти їх з відповідями, які були надані ними під час роботи над тестом, і відповідно, визначити власний тестовий бал за виконання його завдань.

Згодом, при оголошенні офіційних результатів ЗНО з історії України будуть оприлюднені дві таблиці: за шкалою від 100 до 200 балів і таблиця за шкалою від 1 до 12 балів.

Результати за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів використовуватимуться абітурієнтами під час вступу до вищих навчальних закладів. Результати за шкалою від 1 до 12 балів будуть надіслані школам для визначення оцінок випускників за державну підсумкову атестацію з курсу історія України.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 26 травня.

як розрахувати бал ЗНО з історії України

Для отримання інформації про зовнішнє незалежне оцінювання та вступну кампанію 2016 року приєднуйтесь до групи Абітурієнт Вконтакте або Освіта.ua на Facebook.

Освіта.ua
13.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іванішин
Завдання під номером 25, на мою думку, подано неправильно. Це стосується відповідності між країною та подією суспільно-політичного життя, що відбулася на українських землях, які входили до її складу в 1920-х — 1930-х рр. Адже формування ОУН відбулогся у Відні, а Варшавський процес над підсудними у справі вбивства міністра Перацького - у Варшаві. Тому пропоную зарахувати або дві відповіді, або ж не враховувати їх зовсім!
Тарас
Для Іванішин: У чому проблема!? Правильна відповідність: Польська Республіка - процес у справі вбивства Перацького (так званий Львівський процес). ОУН створено у Відні - Австрія. Цієї країни в завданні не було. Встановлювати відповідність НІ З ЧИМ. Тому з якого дива зараховувати дві відповіді як правильні. Пропозиція ідіотська!!!!!
milan707
У тому-то й річ, що "так званий Львівський процес". Сам же процес відомий, насамперед, як "Варшавський процес", розпочався і тривав переважно у Варшаві - тобто за межами українських земель. Лише на заключній стадії його перевели до Львова. Вбивство ж Перацького у Львові, арешт членів ОУН і слідчі дії над ними немають безпосереднього стосунку до самого суду з юридичної точки зору. А тут вимагалася, насамперед, прив`язка до цих подій (тобто судового процесу), як таких, що відбувалися, власне, на українських землях. Так що питання таки дуже некоректне і два варіанти є не повністю правильними. Тому варто було б, все ж, у завданні 25 зараховувати обидва ці варіанти як правильні.
Коментувати
Михайло Чиж
А чого так довго? Самі ще не перерішали? А від дітей вимагають виконати тест за 2,5 години.....
Тарас
Для Михайло Чиж: Так передбачено Порядком визначення результатів ЗНО. прочитайте оголошення на сайті УЦОЯО - оприлюднення відповідей здійснюється наступного робочого дня. Все просто. І не треба щось домислювати. Вони теж люди й мають як і ми вихідні дні.
Михайло Чиж
Для Тарас: Саме оприлюднення займає 10 хв. від сили (це, якщо створювати нову статтю, завантажувати на сайт таблицю правильних відповідей і кріпити цю таблицю до статті), а якщо при розміщенні матеріалу (припустимо в п’ятницю) вказати дату та час, з якого стаття стає активною (видимою), то і роль людини в процесі оприлюднення нівелюється..... Значить вони (в МОНі) - люди і мають право на вихідні дні? А хто тоді ми, коли на вихідні дні (1-4 травня) нас примусили опрацьовувати підручники для 8-го класу, розміщені на репозитарії (бо, бачте, потрібно терміново зробити вибір)? Хтось про нас подумав?
Наталя Олексіївна
Для Тарас: 16/05, понеділок ("наступний робочий день"), 10 година ранку!!!!!! А правильних відповідей ЗНО історії України так і немає!!!!!!!!!! І що тут "домислювати"? Чи для працівників УЦОЯО робочий день ще не розпочався?
Коментувати