Результати ЗНО з математики стануть відомі до 26 травня

Визначення результатів зовнішнього оцінювання з математики відбуватиметься у декілька етапів

Результати ЗНО з математики стануть відомі до 26 травня

Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики відбуватиметься у декілька етапів. Спочатку відбудеться комп’ютерна обробка сертифікаційних робіт учасників ЗНО та перевірка екзаменаторами завдань з розгорнутою відповіддю.

Після цього буде визначено кількість тестових балів кожної сертифікаційної роботи.

На наступному етапі спеціально створена експертна комісія з питань визначення результатів ЗНО з математики ухвалить рішення про встановлення порога "склав/не склав". Учасники ЗНО, які не подолають визначений пороговий бал, вважатимуться такими, хто тест не склав.

Результати тих учасників, хто подолає пороговий бал, будуть визначатись за рейтинговою шкалою від 100 до 200 балів. Відповідно, рейтингова оцінка за шкалою 100–200 балів буде відображати місце результату учасника серед результатів інших учасників.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 26 травня. При оголошенні результатів ЗНО з математики будуть оприлюднені таблиці за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.

До 31 травня школи отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників з математики.

як розрахувати бал зно з математики

Освіта.ua
11.05.2016

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
выпускник
Что же это происходит! С каждым годом все больше и больше "валят" абитуриентов! Задания дали профильного уровня, при этом сказано,что остается только базовый. Как можно было давать такие задания???
абитуриент
А теперь Вы вообще говорите,что результаты будут ПОСЛЕ 26!!!Каждый раз все меняется, а когда нам аттестаты ждать тогда??
liudas9
https://secure.avaaz.org/ru/petition/Ukrayinskiy_Centr_Ocinyuvannya_Yakosti_Osviti_UCOYaO_Ne_vrahovuvannya_zavdannya_32_z_ZNO_testu_z_matematiki_u_DPA_ocinyu/?cdMcIkb Люди!!! Підписуйте петицію!!! Потрібно набрати якомога більше голосів. Подібну петицію про ЗНО з історії уже підписали тисячі, а ми тільки ділимося розв’язками і обмінюємося думками. Потрібно діяти!!!
Олена
Виходить,що,якщо випускні будуть проходити 28-29 травня,то діти ще не зможуть отримати додатки до атестатів?
мама
А випускний на казали буде 28.05?А що тепер?
dxbntkm
Вам не казали, це ви вимагали.
Коментувати